Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону

Автор Roy, 03.09.2010 14:26:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ioan85

Цитата: Roy від 04.09.2010 11:31:00
От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.



Це часом не 24 серпня літало? Там якраз запускали китайські НЛО (щось на зразок пакуночок з підвязаною кошолкою та свічка, діє типу за принципом повітряної кулі)

toya

ЦитуватиЄдине що має право на життя - т.з. "аномальні" зони де можна загубитися, чи голова починає боліти, чи всякі кулі літають. На справді вони ні разу не аномальні, там просто залягають руди металів які й фонять електромагнітими полями надміру. Такі місця є в Карпатах і навіть за 50км від Львова.

Це так, з точки зору людини, яка мала високі оцінки в математичних дисциплінах хоча б в школі.
Цікаво, що сказала б людина, яка мала суперові оцінки з фізики і математики в школі 500 років тому, якби ви їй раптом сказали що земля, виявляється, кругла, а освітлення може бути прекрасно організоване без вогню ? Напевне спалили б Вас та й по всьому  :) Чи Ви вірите що все вже відкрито, досліджено, і сучасна наука - істина останньої інстанції ? А це ж не так, наші знання доволі мізерні, лікарі не можуть нежить вилікувати після тисяч років досліжень людського тіла :-)
В світі є мільйон речей які наука не може пояснити, або пояснює ну дуже неперконливо, купою незрозумілих теорій, що часто суперечать одна одній. І це факт.

Roy

Цитата: Ioan85 від 05.09.2010 14:37:26
Цитата: Roy від 04.09.2010 11:31:00
От додаю ще стержні від себе.  :) Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.



Це часом не 24 серпня літало? Там якраз запускали китайські НЛО (щось на зразок пакуночок з підвязаною кошолкою та свічка, діє типу за принципом повітряної кулі)
Незнаю що то, але фото зроблене до 24 серпня...
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Кожного року з 23 липня до 22 серпня Земля проходить пояс Персеїдів, саме в час 8 до 14 серпня потік метеоритів є як правило найщільнішим. Читати на ПедіВікії
Resistance is futile

Stinger

гадаю що астероїди не вміють зависати в повітрі утворюючи якусь геометричну фігуру, потім переформовуються в іншу і так декілька разів. Рой, озвуч це будьласка від свого імені :)

inkognito

Цитуватигадаю що астероїди не вміють зависати в повітрі утворюючи якусь геометричну фігуру, потім переформовуються в іншу

звісно, що не можуть. А звідки припущення що вони зависли у повітрі, а потому переформатувались в іншу структуру? Я особисто бачу фото, відео не бачив (може є? - залюбки би подивився). А то все дуже схоже на сліди маленьких метеоритів в атмосфері, котрі звісно летять під різними кутками та у різних напрямах + викривлення світа в атмосфері
Resistance is futile

yar-79

Ви що хлопці геопатогенні зони-це вже доведена річ. Роблять спеціальні аппарати які їх визначають, як то ИГА-1. І повторюсь, в давні часи про них дуже добре знали, навіть коли Земля ще була плоскою:)

astrolon

Цитата: yar-79 від 06.09.2010 16:30:24
Ви що хлопці геопатогенні зони-це вже доведена річ.
Ну не вірять люди в геопатогенні зони, потергейсти та інші прояви невідомого, що тут вдієш.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

atlas1975

"потергейсти" - ну просто суперфайна словесна знахідка, - від мене веееликий плюс, і взяв на озброєння... ;D

Dido

Будинок на розі Мельника і Коновальця.
Розповідав мені батько, що у цьому будинку під час війни був санаторій для
високопоставлених німецьких офіцерів, де вони оклигували після поранень.
І творилися там такі речі, що у людей, які мали бойовий досвід, не витримувала психіка.
Дерли вони звідти серед ночі, в чому мама вродила. А там вночі, мало що роздавалися
всілякі моторошні звуки,то ще й відкривалися двері, падали шафки, полиці.
Зараз там, здається, фізкультурний диспансер, і може завдяки тим явищам,  той будиночок
ще досі не загарбав якийсь крутелик. А не завадило б у кожен такий будиночок поселити по парочці
привидів...

astrolon

Дивлячись на фото від Dido, здається верхня частина вежі схожа на якийсь антенний конструктив
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Lesyk

мені в тому "аномальному" диспансері на "аномальній" кардіограмі ледве не написали шо я гіпертонік (при тому все життя маю понижений тиск), а ще раз виявився взагалі мертвим  ;D ;D ;D

Dido

 А може вона, та конструкція, і служить за портал?  Я то також помітив, в якомусь амер. фільмі подібна штука була, через неї на землю потойбічна нечисть прибувала.
Здається мені, що у тому кільці ще куля була, коли я був малий. Піду до одного діда, у котрого можуть бути старі фотки цього будинку, і гляну чи то правда. Якщо так, то кину сюди.

astrolon

Dido,  краще би в саму вежу проникнути і глянути що там до чого.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

yar-79

Ну, то навряд чи вийде-він діючий! Я колисмь там частенько бував...

Lesyk

2 astrolon - і яким це чином постороння людина має проникати в закриті приміщення медперсоналу ?  :-\ сказано ж було що він діючий - кожного року там прохожу спортивну диспансеризацію - скоро ще разок піду.хочеш - іди зі мною - пофоткаєш медичні коридори та може навіть зможеш ПРОНИКНУТИ на напівпідвальний поверх де є туалет та стоматолог!!!  ;D ;D ;D

Romchick

До речі, там де Рой копав з металошукачем в янові на руїнах ніби зрйнованої цекви, був колись австрійський цвинтар. Коли чи то надгробки з нього позабирали, чи то перехоронили на дорозі навпроти нього почали ставатися часі аварії і пересали, коли священник відправив там службу божу.

onyx

У моєї сусідки, до будинку(старий особняк) йде стежка, викладена з єврейських надгробків ;D і нічо, привидів не помічав ;)

Stinger


astrolon

2 Lesyk, може коли будеш проходити чергову спортивну диспансеризацію сфоткаєш вежеві нутрощі?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

274 Гості, 0 Користувачів