Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону

Автор Roy, 03.09.2010 14:26:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Ось ще одна аномалія (аможе і ні).

Дуже часто ввечері, коли на природі, з пивом і так далі, можна помітити на небі рухомі "зорі". Тобто є утворення стабільної яскравості, кольору звізди, яке собі тихо-мирно рухається по небосхилі. Кутова швидкість руху - приблизно така сама як і в середньостатистичних пасажирських літаків, що шастають в нас над головами. Все було б нічого, та от тільки що це таке? Багато хто каже, що це може бути супутник. АЛЕ. 1. Якщо це саме він, то при його розмірах + відстань до нього (а він все-таки має бути на орбіті) його яскравість стає незрозумілою. Це ж не літаюча лампочка потіжністю декілька мегават! А про відбивання його поверхнею сонячного світла і взагалі мови бути не може. 2. Наскільки я знаю, супутники свою траєкторію не змінюють, а літають по більш-менш коловій траєкторії, тоді як та "звізда" може змінити свій курс в діапазоні від 10-15 до 90 і більше градусів. Це ж саме стосується і літаків. 3. Ну і напевно саме цікаве. Після таких от віражів "звізда" інколи набирає 10-15кратного пришвидшення, вплоть до того, що взагалі зникає.

   От таке. В кого є якісь нові ідеї - кажіть. А то після таких здибанок, та ще і під пиво, варіанти перебирались які завгодно :)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

still

Скоріш за все це супутник, а саме МКС. Розміри сонячних батарей станції сягають розмірів футбольного поля і віднедавна цей обєкт по яскравості на небі другий після місяця. Видима швидкість станціїї значно менша, коли вона ще над горизонтом. При заході станціїї в тінь землі, вона майже миттєво "гасне".

swordlord

Чорний фантом на дорозі.

Вчора став свідком непояснюваного явища.
На ділянці дороги Підгайці - Оброшино - Лапаївка в обідній час я з товаришем їхав у сторону Львова.
Товариш категорично не вживає алкоголю, я за кермом тому також не пив.
Намагаючись обігнати вантажівку бачу, що назустріч їде жовтого кольору маршрутка, думаю що проскочу, але зненацька з-за неї вискакує чорна машина, також на обгон, друг каже припиняти обгон, я також його припиняю. Далі картина наступна. Їдемо ми далі за вантажівкою, нас проїжає маршрутка і чорна машина не проїжає!!! Вона зникла! На ділянці дороги, де немає ні одного повороту. Інтервал часу в декілька секунд. 
Ми з товаришем обоє були шоковані.
Але ж глюкнути обох не могло  :o

Отака от містика.
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

Цитата: Alter від 08.05.2011 11:58:01


Подивіться з 23хв 40сек. Реально зацікавило. Даких штук дійсно в небі дуже багато.

Офіційна версія каже ось що.

Головні продукти згорання палива вуглеводня - вуглекислота і водяна пара. Конденсаційний слід від літака є коротким хмарним шлейфом, сконденсованим в основному з атмосферної вологи, а також у меншій мірі з вологи, що міститься у вихлопах двигунів літака. У верхніх шарах атмосфери відсутні пилові частки, і навіть досягши температури нижче за точку роси, атмосферна волога залишається в газоподібному стані, тобто прозорою і нерозсіюючою світло. Проліт літака у верхніх шарах атмосфери викликає появу величезної кількості центрів конденсації, в ролі яких виступають частки, викинуті з камер згорання двигунів, на яких відбувається миттєва конденсація пари і осідання вологи з навколишнього повітря у вигляді крапель і кристалів льоду. Ці маленькі водні крапельки і крижані кристали і формують слід.

Але прикол в тому, що такі сліди зерігаються протягом декількох хвилин. Але насправді більшість - висять по пів дня.

П.С. Соррі, якщо трохи не по темі, просто незнав куди помістити.


    Поглянув. Цікаво під пиво, а також джурналістам, котрим не є вже чого дописувати (соррі, показувати). Розприскування яковсь хіріні, що має купу алюміню в собі(так, для спраки, Земля (йно її кора) складається на 49,5% із О2, на 25,8% із Si, і йопт на 7,57 із люменя, вже аж потому джелізо, кальцій, натрій... wiki)
    У відео чомусь ніхто не згадав, про те, що хоч літаки літають високо (9-11 км пасажиські здається), погодні умови там кардинально можуть відрізнятись від тих, що є на поверхні в ту чи іншу сторону. Себто це означає, що інверсний слід може довго залишатись у небі (без руху повітряних мас) і, навпаки дуже швидко розсмоктатись за наявності відповідних на те (протилежних) умов. То варто у синоптиків спитатись. (а що то за літак із таким коротким вихлопом? конкретна модель, паливо, дата та час зйомки? може у вихлопі взагалі води не мало бути?)
Resistance is futile

Alter

Цитата: still від 08.05.2011 16:03:36
Скоріш за все це супутник, а саме МКС. Розміри сонячних батарей станції сягають розмірів футбольного поля і віднедавна цей обєкт по яскравості на небі другий після місяця. Видима швидкість станціїї значно менша, коли вона ще над горизонтом. При заході станціїї в тінь землі, вона майже миттєво "гасне".
А якже тоді бути зі зміною траєкторії? На оптичне заломлення променів внаслідок зміни оптичниз властивостей по висоті не схоже.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

ЦитуватиА якже тоді бути зі зміною траєкторії? На оптичне заломлення променів внаслідок зміни оптичниз властивостей по висоті не схоже.

Ти це спостерігав одноразово чи декілька раз підряд? Себто в тому ж місці, приблизно в той же час (чи через рівний проміжок часу від моменту останнього спостереження?), зміни "курсу" були хаотичні чи повторювались(звісно, за умов декількох спостережень?). Дякую!

ЦитуватиЧорний фантом на дорозі. бууу.

Вчора став свідком непояснюваного явища.
На ділянці дороги Підгайці - Оброшино - Лапаївка в обідній час я з товаришем їхав у сторону Львова.
Товариш категорично не вживає алкоголю, я за кермом тому також не пив.
Намагаючись обігнати вантажівку бачу, що назустріч їде жовтого кольору маршрутка, думаю що проскочу, але зненацька з-за неї вискакує чорна машина, також на обгон, друг каже припиняти обгон, я також його припиняю. Далі картина наступна. Їдемо ми далі за вантажівкою, нас проїжає маршрутка і чорна машина не проїжає!!! Вона зникла! На ділянці дороги, де немає ні одного повороту. Інтервал часу в декілька секунд.
Ми з товаришем обоє були шоковані.
Але ж глюкнути обох не могло
Отака от містика.

То часом не та машина була? А за кермом кучерявий чувак (на Збоїщах живе). Він воно так часто любит пожартувати си на дорозі :)


Resistance is futile

Alter

Спостерігалась та штука неодноразово, і не тільки мною ,так що фактор глюку виключаєм :).
Її було замітно на чистому зоряному небі. Ззовні - типова зірка. Характер руху в 90% лінійний, решта - хаотичні дьоргання в сторону з наступним пришвидшенням або без нього.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

still

Цитата: Alter від 08.05.2011 21:15:35
Спостерігалась та штука неодноразово, і не тільки мною ,так що фактор глюку виключаєм :).
Її було замітно на чистому зоряному небі. Ззовні - типова зірка. Характер руху в 90% лінійний, решта - хаотичні дьоргання в сторону з наступним пришвидшенням або без нього.

Або це звичайний літаючий кітайський ліхтарик.

Alter

потребую пояснень, як ті фонаріки заретіли в наші широти, а також темпи пришвидшення (вітер не канає)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lesyk

Цитата: Alter від 08.05.2011 21:31:37
потребую пояснень, як ті фонаріки заретіли в наші широти, а також темпи пришвидшення (вітер не канає)

Китайські ліхтарики у Львові продаються.колись хотів купити собі такого (в російському і-нет магазині вони коштували десь в районі 4 $) -  з горем навпіл знайшов якусь забичену контору у Львові - просили 85 гривень, і мене звісно ж задусила "жаба" платити так дорого за таку дрібницю.

inkognito

Цитата: Alter від 08.05.2011 21:31:37
потребую пояснень, як ті фонаріки заретіли в наші широти, а також темпи пришвидшення (вітер не канає)

    Ну могли залетіти елементарно просто - наприклад, десь недавно була акція (гугліт), же коло Оперного увечері їх масово запускали. А те, що із повітряними масами зверху твориться одному Богу відомо. І Льоні Космосу. Хоча тут особисто у Китайські Ліхтарики не вірю  :-\
Resistance is futile

LASO

Давно чомусь не заходив на форум. Але те що я побачив тільки що, мене зацікавило якщо не сказати більше. Вирішив поділитися та послухати думки.
Почну спочатку)
Тиждень тому купив собі зеркальний плівковий фотоапарат німецького виробництва Praktica Super TL. Відразу придбав тестову плівку на 12 кадрів і пішов в гай біля дому фотографувати перші пробні знімки. І ось один з них -  http://s017.radikal.ru/i430/1112/4c/3dfe95ab86c0.jpg 
Дивилися вже чоловік 6 і всім в отій плямі ввижається лице якогось чоловіка.
Варто згадати що фотоапарат власне плівковий, на цифрових відео/фото камерах такого не спостерігалося, хоча знімалося там багато й відео й фото.
Звісно, не виключається можливість банальної гри світла чи дефектів оцифровки/проявки.

Деякі люди розповідають що в тому лісі свого часу вчинив самогубство молодий солдат (це місце зовсім недалеко від військової частини)

US5WEO

Цитата: Alter від 08.05.2011 21:15:35
Спостерігалась та штука неодноразово, і не тільки мною ,так що фактор глюку виключаєм :).
Її було замітно на чистому зоряному небі. Ззовні - типова зірка. Характер руху в 90% лінійний, решта - хаотичні дьоргання в сторону з наступним пришвидшенням або без нього.
Сам спостерігав такий супутник багато разів, і в дитинстві років 20 тому, і цього літа))) Якщо зоряне небо безхмарне, то побачити таке чудо варто лише 5 хв дивитися на зорі. Одного разу аж дві рухомі зірки одночасно спостерігалося) Може спробувати телескопом роздивитися? Наприклад коли я подивився на місяць своїм 8-ми кратним біноклем, я не сподівався побачити щось подібне на гори і кратери))

linuxoid

Цитата: LASO від 16.12.2011 14:16:21
Давно чомусь не заходив на форум. Але те що я побачив тільки що, мене зацікавило якщо не сказати більше. Вирішив поділитися та послухати думки.
Почну спочатку)
Тиждень тому купив собі зеркальний плівковий фотоапарат німецького виробництва Praktica Super TL. Відразу придбав тестову плівку на 12 кадрів і пішов в гай біля дому фотографувати перші пробні знімки. І ось один з них -  http://s017.radikal.ru/i430/1112/4c/3dfe95ab86c0.jpg 
Дивилися вже чоловік 6 і всім в отій плямі ввижається лице якогось чоловіка.
Варто згадати що фотоапарат власне плівковий, на цифрових відео/фото камерах такого не спостерігалося, хоча знімалося там багато й відео й фото.
Звісно, не виключається можливість банальної гри світла чи дефектів оцифровки/проявки.

Деякі люди розповідають що в тому лісі свого часу вчинив самогубство молодий солдат (це місце зовсім недалеко від військової частини)

На мою думку, воно більше схоже таки до дефекта плівки.

STALKER

Цю світлину я цикнув на фак-парку ( в ночі) в 2010 році. Я не знаю шо воно таке але мінімальна ілюзія схожості з людиною є. Я ще думаю що це дефект або обєктива або ще чогось. Хто що думає на рахунок цього-пишіть коменти мені цікаво знати.

Diver

   в мене теж було один раз таке в старому будинку, це не дефект об*єктива, це дійсно аномалія

STALKER

Цитата: Diver від 30.01.2012 11:34:12
   в мене теж було один раз таке в старому будинку, це не дефект об*єктива, це дійсно аномалія
Це вже цікавіше стає. А плями на матриці можуть таке давати? І чи взагалі таке можливо як плями на матриці?( бо я десь таке чував.. але точно не знаю )

VIRUS

Я особисто вже давно в ці казочки не вірю. Воно буває від галімого фотоапарата або коли запотіває об'єктив, особливо при зйомці в темному місці. Доречі, якшо довго вдивлятись в такі фотографії, можна розгледіти не тільки людину..
З останнього

STALKER

Цитата: VIRUS від 30.01.2012 11:49:45
Я особисто вже давно в ці казочки не вірю. Воно буває від галімого фотоапарата або коли запотіває об'єктив, особливо при зйомці в темному місці. Доречі, якшо довго вдивлятись в такі фотографії, можна розгледіти не тільки людину..
З останнього

Ну не знаю. а де зроблене це фото?

Roy

Цитата: STALKER від 30.01.2012 11:29:37
Цю світлину я цикнув на фак-парку ( в ночі) в 2010 році. Я не знаю шо воно таке але мінімальна ілюзія схожості з людиною є. Я ще думаю що це дефект або обєктива або ще чогось. Хто що думає на рахунок цього-пишіть коменти мені цікаво знати.

Такий "молочний шлях" на фотках в себе частенько замічав, але таке на знимці проявляється виключно тоді, коли використаний спалах. Тобто спалах щось просвічує, а це "щось" може мати і аномальне походженя і може бути звичайним туманом, тобто теплими повітряними масами.

Найбільш дивно виглядав такий "туман" на фотці, котру я зробив в старому будинку на Шевській. Причому одразу зробивши наступну фотку з цього ж ракурсу, це явище вже не проявлялось.

Meine Ehre heißt Treue

269 Гості, 0 Користувачів