Привиди та аномальні явища на теренах нашого регіону

Автор Roy, 03.09.2010 14:26:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

На фак-парку зі спалахом цикав. Ще у мене  на багатьох фотках такі плями проявлялися. Але якшо не помиляюся це дефект( це фото зроблене в підвалі центру творчості дітей і юнацтва на погулянці)

VIRUS

ЦитуватиНу не знаю. а де зроблене це фото?
В одному з бомбарів міста Івано-Франківська. Та й з інших об'єктів ше є вагон подібних фото, потім можу скинути в оп

linuxoid

Мав фото туману, але десь про..ав. Розкажу так. Без спалаху через туман можна розгледіти будинки, маршрутики, світло ліхтарів. Зі спалахом лише біла пелена.
В закритих вологих преміщеннях туман утворюється постійно. Поки не засвітитиш спалахом, його не видно. В одній з тем про бомбосховище подібне явище пояснено було як власне дихання.
Щодо фото з Погулянки, то там не туман, а частинки пилиюки.

Stinger

багато разів наблюдав таке явище, це звичайна вологість повітря, підсвічена спалахом, на всіх фото з туманом видно що фоткано в якихось вологих єбєнях, чи під землею... ще від ракурсу зйомки залежить, при інших ракурсах вдається уникнути такого туману...

Drusja

В таких місцях самим простим способом уникнути туману від дихання це - видихати повітря вбік, а не перед себе, і буде все ОК.
Сам експериментував з туманом у бомбіку автонавантажувача, температура десь коло нуля, дуже багато вологи і води по коліна, поки не дихнеш перед камерою - туману не було.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Максим Вінський

Привіт, мені здається сюди :)
Шукаю інформацію про Львівське метро (підземний трамвай), той що розпочали будувати у дворі Палацу Потоцьких у 1988 році а потім засипали. Від людей чув що після того як глибоко закопались у землю в шахті вентиляції почав з'являтись полтергейст (мені розказували про Барабашку :). Ту версію що я чув про закриття всього будівництва - це зі сторони сучасного Палацу мистецтв чулися голоси і крики, потім у повітря підіймались інструменти (дрібні, такі як ключі і інші), пізніше невидима сила просто кидала у людей і інструментом і кусками ґрунту. В шахті почали травмуватись люди, викликали офіційну комісію з Москви. Так от коли представники комісії спустились в шахту їх мало не прибило уламком породи, яка взялась просто з бетонної стяжки, та й страшні крики їх звідти викурили. За тиждень працівників зобов'язали підписати документ про нерозголошення, шахту засипали, фінансування практично перекрили. Наші залізничники і трамвайники переключились на будівництво наземного швидкісного трамваю (№3), і так все затихло. Хто що знає про львівського полтергейста - відгукніться.

YserL

Цитата: Максим Вінський від 03.02.2012 11:19:15
Привіт, мені здається сюди :)
Шукаю інформацію про Львівське метро (підземний трамвай), той що розпочали будувати у дворі Палацу Потоцьких у 1988 році а потім засипали. Від людей чув що після того як глибоко закопались у землю в шахті вентиляції почав з'являтись полтергейст (мені розказували про Барабашку :). Ту версію що я чув про закриття всього будівництва - це зі сторони сучасного Палацу мистецтв чулися голоси і крики, потім у повітря підіймались інструменти (дрібні, такі як ключі і інші), пізніше невидима сила просто кидала у людей і інструментом і кусками ґрунту. В шахті почали травмуватись люди, викликали офіційну комісію з Москви. Так от коли представники комісії спустились в шахту їх мало не прибило уламком породи, яка взялась просто з бетонної стяжки, та й страшні крики їх звідти викурили. За тиждень працівників зобов'язали підписати документ про нерозголошення, шахту засипали, фінансування практично перекрили. Наші залізничники і трамвайники переключились на будівництво наземного швидкісного трамваю (№3), і так все затихло. Хто що знає про львівського полтергейста - відгукніться.
Говорив із головним архітектором Львова того часу. Аномальну версію ніхто ніде не згадував. Основна версія руйнування фундаменту палацу.

Натка

Може просто не можна було таке говорити, от він і не каже.
Класно би було, якщо б у Львова була ще одна така таємниця...

Bottlehunter

Не знаю, чи можна серйозно розглядати версію, про яку написав Максим Вінський. До речі, хто Вам про це розповів?

Думаю, це, швидше, просто красива міська легенда, яких в усі історичні епохи вистачало. Як приклад - історії, що їх навів Юрій Винничук в своїй книзі "Легенди Львова".
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

На початку літа року 2010, був у Сколе разом з Мамою і її класом(вона тоді була класним керівником 9 класу) на другий день відпочинку вирішив зводити дітей на Парашку, після походу уже в дома розглядаючи фото на компі був здивований якимся незрозумілим чорним плямам на фото.дві такі плями зазняв подорозі на вершину і одну вже на спуску з самої вершини.в кого які думки що могло бути на глюк фотіка не схоже
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Цитата: Le-i-3o від 08.02.2012 12:47:03
На початку літа року 2010, був у Сколе разом з Мамою і її класом(вона тоді була класним керівником 9 класу) на другий день відпочинку вирішив зводити дітей на Парашку, після походу уже в дома розглядаючи фото на компі був здивований якимся незрозумілим чорним плямам на фото.дві такі плями зазняв подорозі на вершину і одну вже на спуску з самої вершини.в кого які думки що могло бути на глюк фотіка не схоже

На бруд з матриці не схоже. Він проявляється по іншому. Маленькі крупинки на об'єктиві також не створють такого ефекту.

Скептики одразу б сказали, що це птах, котрий пролітаючи, з рахунок витримки у фотіку створив нечітку та змазану пляму. Можливо й щось аномальне, але знову ж таки, по якості фото нічого не розрізниш. Занадто малий предмет та до того ж, на великій відстані.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Враховуючи те, що позиція тої точки відносно координат різних фоток фактично одна і та сама, то напевно таки баг фотоапарату. Доречі, вітер тоді на горі який був?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer

Цитата: Le-i-3o від 08.02.2012 12:47:03
На початку літа року 2010, був у Сколе разом з Мамою і її класом(вона тоді була класним керівником 9 класу) на другий день відпочинку вирішив зводити дітей на Парашку, після походу уже в дома розглядаючи фото на компі був здивований якимся незрозумілим чорним плямам на фото.дві такі плями зазняв подорозі на вершину і одну вже на спуску з самої вершини.в кого які думки що могло бути на глюк фотіка не схоже
літом мухи і всякі жучки пролітають перед об'єктивом і лишають плями (бо не у фокусі).

Le-i-3o

Цитата: Alter від 08.02.2012 13:32:11
Враховуючи те, що позиція тої точки відносно координат різних фоток фактично одна і та сама, то напевно таки баг фотоапарату. Доречі, вітер тоді на горі який був?

Я б не сказав що така сама вони трошки зміщені(хоча як варіант), плюс на першій фото є ще одна нечітка плямка
вітер тоді був доволі сильний, напрямку точно не скажу нажаль(
Він копав, і ти копай!!!

Максим Вінський

Цитата: Bottlehunter від 06.02.2012 19:57:23
Не знаю, чи можна серйозно розглядати версію, про яку написав Максим Вінський. До речі, хто Вам про це розповів?

Думаю, це, швидше, просто красива міська легенда, яких в усі історичні епохи вистачало. Як приклад - історії, що їх навів Юрій Винничук в своїй книзі "Легенди Львова".

Про так званого "львівського полтергейста" розповідав пан Данило що раніше мешкав на вулиці Тихій,6. На справді він багато історій розповідав. Розповідав про гараж що примикав до його будинку і до двору Палацу Потоцьких. Гараж належав одному генералу КГБ, який їх(тобто пана Данила і його друзів, усіх поважного віку від шести аж до десяти років) проганяв з даху того гаража. А гараж - то був Штаб дітлахів, до речі там вони курили свої перші цигарки. Розповідав про ДОСААФ-ний клуб у будинку який був на місці сьогоднішнього Палацу мистецтв. Розповідав про те що в дворі клубу стояли планер і вишка сходинками на 0.5, 1, і 3 метри для тренувальних стрибків з парашутом )))). Розповідав про сторожа Палацу Потоцьких, якого застрелили коли він пробував на підпитку повернутись на роботу серед ночі. Розповідав про басейн на площі Маланюка - який колись збудували німці як пожежний резервуар з водою.

Розповідав про пані Людмилу Миколаївну Лєбєдєву з буд. №8 по вул. Тихій. Вона була секретарем райкому і старшим інженером якогось проектного інституту, жила в комуналці, саме тій пані ми завдячуємо версії про те що будинки центру міста заваляться через будівництво підземного трамваю, бо палі на яких вони стоять висохнуть і розваляться. І та неймовірна  енергія з якою вона збирала підписи щоб будівництво зупинили, таки слугувала офіційною версією завершення робіт (яку, до речі, ніхто з будівельників теж не підтримує до тепер, як і питання проявів полтергейста). Практично усі історії з часом виявились правдивими, окрім тієї про львівського полтергейста який налякав і весь район, і робочих, і через якого мешканці сусідніх будинків підписували листи з просьбами закрити будівництво. Тому я і написав сюди, щоб знайти або підтримку цієї версії або її відхилення.

dragonfly635

Цитата: Alter від 08.05.2011 13:33:27
Ось ще одна аномалія (аможе і ні).

Дуже часто ввечері, коли на природі, з пивом і так далі, можна помітити на небі рухомі "зорі". Тобто є утворення стабільної яскравості, кольору звізди, яке собі тихо-мирно рухається по небосхилі. Кутова швидкість руху - приблизно така сама як і в середньостатистичних пасажирських літаків, що шастають в нас над головами. Все було б нічого, та от тільки що це таке? Багато хто каже, що це може бути супутник. АЛЕ. 1. Якщо це саме він, то при його розмірах + відстань до нього (а він все-таки має бути на орбіті) його яскравість стає незрозумілою. Це ж не літаюча лампочка потіжністю декілька мегават! А про відбивання його поверхнею сонячного світла і взагалі мови бути не може. 2. Наскільки я знаю, супутники свою траєкторію не змінюють, а літають по більш-менш коловій траєкторії, тоді як та "звізда" може змінити свій курс в діапазоні від 10-15 до 90 і більше градусів. Це ж саме стосується і літаків. 3. Ну і напевно саме цікаве. Після таких от віражів "звізда" інколи набирає 10-15кратного пришвидшення, вплоть до того, що взагалі зникає.
Років 5 назад, коли ще мав звичку курити, виходив ввечері на вулицю і о тій самій годині(приблизно біля 21) помічав схоже явище. Так от, різниця його від супутників в яскравості. Ця штука реально дуже яскрава і її неможливо порівнювати з чимось(відносно її розмірів). Рухається вона лінійно і плавно, хаотичності не помічав. Регулярнісь спостережень, щодня, на протязі місяця, не менше, потім просто забув про неї. Є ще один цікавий факт, що при повному місяці вона перетинала його видимі межі і було можливо побачити її. Це тривало секунди і склалося враження схожості на дирижабль тощо. Це миттєве суб"єктивне враження, яке лише навело на думку про метеозонд.

   От таке. В кого є якісь нові ідеї - кажіть. А то після таких здибанок, та ще і під пиво, варіанти перебирались які завгодно :)

Stinger

Останні місяці по всій планеті лунають дуже дивні звуки невідомого походження, Україна теж не є виключенням, Київ, Харків, Одесса, Запоріжжя... Звукі нагадують лязк старих воріт. Цікаво було би почути думку шановного панства, що до цього феномену. :)


Dido

Швидше за все, звуки техногенного характеру. Якби там не було Аляски і Коста-Ріки, то можна було б спихнути на  мостові крани, вони скриплять дуже подібно. Колись у ФМІ провадились досліди по акустичній локації атмосфери. На інституті  стояв великий і потужний свисток, а звук  приймали на  Шацьких озерах. Правда, частота коливань була вища набагато, десь біля 1КГц.  Може це також щось подібне до цього.
А найбільше сподобався напис у ролику :Kiev - Russia :)

Bottlehunter

Це відео досить боянисте, читав про нього кілька місяців тому на якомусь форумі. Так-от, хтось не полінувався зробити професійний аналіз звуку і чітко довів, що то фейк, ще й зле зроблений.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Звук доволі моторошний, факт.

Уявляєте, якщо це таке собі промо, до нової забавки Сталкер, світового маштабу))))
Meine Ehre heißt Treue

243 Гості, 0 Користувачів