Всім хто не любить адміністарцію

Автор Golem, 09.02.2009 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

 а я то добре знаю, принаймі про Бібриковського та Дігермана. Добрі люди із ФОКСТРОТ-. підказали ще із пару місяців тому. Про Стигматичного ніц не чув
Resistance is futile

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

як буш пробувати ше - обов'язково давайся чути! принаймі я із задоволенням приєднаюсь! +
Resistance is futile

Golem

А цими вихідними літау я на ЯК-52. дуже сподобалосі, американські гірки і близько не порівняються. Коли летиш хвилину вниз головою і тримаєшся тіко на ремнях, а під тобоу - ліси та ставки. Чи як сам робиш подвійну бочку чи мертву петлю. Чи коли пілот спеціально витискає повний вверх і щоки обвисають до плечей а ноги проламують підлогу, а потім вимикається двигун і ти невагомий падаєш вниз. Короче то не описати. І хоч на перший погляд може здатися шо то дурно витрачені гроші - але воно того реально вартує!
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


inkognito

Зачод однозначно! Цікаво, що означають п'ять сердечок недалеко кокпіту? На бойових літаках там малювали черепки по кількості збитих ворожих літаків  :)
Resistance is futile

Golem

Питались і таке. Кількість кобіт :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Olege

От найшов гарну фразу:
Відсутність скарг на якість парашутів ще не говорить про їх бездоганність.

Stinger

От подумав, може незадоволених адміністрацією в Полтву кидати? І надійно, і якось по діггерськи ;)

inkognito

 :) екстремальний сплав по Полтві - дешево та сердито :)
Resistance is futile

Golem

Краще буду стрибати з тридцятирічним радянським парашутом, ніж з новим китайським :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

З китайським більше адреналіну! ;)

inkognito

бо китайський - то як москальска рулєтка - шанси, що відкриється або не відкриється приблизно однакові  :)
Resistance is futile

Dimi4

Цитувати6mm пневматика, куплена на єбаї. Назви не памятаю.
А дозвіл є? Чи там може швидкість кулі менше 100 м\с ? ))

inkognito

    Ніхто тобі швидкості на "око" не поміряє, тим більше ППС - головне тут паперки на ствол мати...Законом дозволені здається швидкості до 90 чи 95 м/с. Хоча просунуті страйкболісти легко апгрейдять гафтомати та карабіни до 130-150 м/c, снайперки - до 170-190 м/c.  :)
Resistance is futile

Akella

мені здається шо тему треба перейменувати в "Блог Андрійка"))))))))))
Akell me nice!

Dimi4

Цитата: inkognito від 16.08.2009 15:18:30
    Ніхто тобі швидкості на "око" не поміряє, тим більше ППС - головне тут паперки на ствол мати...Законом дозволені здається швидкості до 90 чи 95 м/с. Хоча просунуті страйкболісти легко апгрейдять гафтомати та карабіни до 130-150 м/c, снайперки - до 170-190 м/c.  :)
Звичайно, документи обовязково. Тому і питаю. А про те що дозволено:
ЦитуватиКабінет Міністрів України постановляє: Затвердити Положення про дозвільну систему, що додається, і ввести його в дію з 15 жовтня 1992 року.

1. Загальні положення

1. Дозвільна система - це особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

2. До предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать: вогнепальна зброя (нарізна воєнних зразків, несучасна стрілецька, спортивна, навчальна, охолощена, мисливська нарізна і гладкоствольна), бойові припаси до неї, холодна зброя, (арбалети, мисливські ножі тощо), пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони, вибухові матеріали і речовини, сильнодіючі отруйні речовини I - II класу безпечності, збудники інфекційних захворювань I - II групи патогенності і токсини, сховища, склади і бази, де вони зберігаються, стрілецькі тири і стрільбища, мисливсько-спортивні стенди, а також підприємства і майстерні по виготовленню і ремонту вогнепальної та холодної зброї, піротехнічні майстерні, пункти вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування, магазини, в яких здійснюється продаж зброї та бойових припасів до неї, штемпельно-граверні майстерні, печатки і штампи, організації, що займаються збутом сильнодіючих отруйних речовин, і лабораторії, що проводять аналізи цих засобів і речовин, працюють із збудниками інфекційних захворювань I - II групи патогенності і токсинами*).
( Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 373 ( 373-95-п ) від 31.05.95, N 256 ( 256-99-п ) від 22.02.99, N 1381 ( 1381-2000-п ) від 01.09.2000, N 575 ( 575-2001-п ) від 28.05.2001 )

Отже, дозвільна система поширюється на пневматичну зброю, яке задовольняє ОДНОЧАСНО дві умови:

- Калібр БіЛЬШЕ 4.5 мм;
-швидкість польоту кулі більше 100 м / с

У вас калібр 6мм. Що вже не мало)) + я думаю вона стріляє дещо більше ніж 100м\с   ;)
Цитуватилегко апгрейдять гафтомати та карабіни до 130-150 м/c, снайперки - до 170-190 м/c. 
у самого гвинтівка 240 м\с, але калібр 4.5
П.С. Ти спец по радіації, я не погано розуміюсь на пневматиці  :)

inkognito

   До-речі усіх із відкриттям полювального сезону, факт якого я наприклад не розумію і не підтримую! От як би на москаля відкривали сезон! Дяк. за пост Dimi4- дещо дійсно по радіації знаю, але тілько тому, шо дана справа мене пре, хобі так би мовити. Твоє хобі і те на чому ти досконало знаєшся - то власне пневматика як я розумію? Як нарахунок ситуації коли мій калібр точно 4,51 мм., а швидкість 101 м/c. Або ж   - калібр 4,4(9) та швидкість 99,(9) м/c? Як реагуватиме на це влада?

  P.S. Гуглити уміємо усі, цікавить реальна інтерпретація законів - маш досвід у цьому плані?
Resistance is futile

Dimi4

Калібр не буває 4.51? на скільки мен відомо ))
Калібр 4.5 (0.177), а от діаметр може бути 4.48,4.49 4.50, 4.51, 4.52 і тд. (4.48,4.49 також відносятся до 4.5)
Виправив:
Цитуватипонад 4,5 міліметра
Отже якшо у тебе діаметр кулі 4.51 мм, а швидкість 101 м\с проблеми можуть бути.

П.С. Так, пневматика моє хоббі)

ЦитуватиГуглити уміємо усі, цікавить реальна інтерпретація законів - маш досвід у цьому плані?

Натяк на те що я не шарю в пневматиці? Досвід у інтепретаціїї законів? Ні. Досвід "по" пневматиці - так )

inkognito

Дужки чоловіче означають період ().
Resistance is futile

132 Гості, 0 Користувачів