Всім хто не любить адміністарцію

Автор Golem, 09.02.2009 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dimi4

Цитуватиперіод ().

ти про що  ???

Golem

Віднині "злий адміністратор" завжди на звязку. Жоден флудер не пройде повз його невсипуще око. Бо купив він си - нє, не будиьлик, - а мобільний інтернет від Кучмастару. Чому саме він? Момед 200 грн, 600Мб за 50 грн на місіць. То всьо по три "г" бігає. А якшо раптом доля занесе го в глибоку гуцулію, де дідько каже надобраніч і 3г там не буде, то бравий момед гавтоматично переключисі на звичайний GSM, що дасть злому адміністратору змогу все таки відіс(р)лати на форум всі свої думки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Вітаю із придбанням "злого адміністратора", теж маю таку штуку - але не від КучмаСТАР'у, а від UMC по 3Г CDMA 2000 1xEvDO, rev. A(кацапську назву МТС не вживаю). Виходить 100 грн. за 1,6 Гбайт, за 150 грн. - 4 Гіга, за 200 грн. - 10 Гіг. Сам на ГСМ не переключається бо немає там ГСМу :) А модем за 1 грн. взяв при контракті на рік.
Resistance is futile

gleb

Кацапська, москальська... Хіба не можна нормально висловлюватися?

inkognito

Resistance is futile

gleb


inkognito

    Для мене це не синоніми, не комплексуй та не флуди.  Залюбки російською говорю і маю багацько друзів, що нею спілкуються. А ось кацапи і москалі виходять за тему форуму, - тобі заслужений
Resistance is futile

gleb

Хм і нащо було тобі  мінусувати? Я ж тобі нормальне питання задав:) Ну як знаєшь...

inkognito

хм...
1) тут не арена для розпалювання національних конфліктів на пустому ж місці, зауважу;
2) пан не мінусував мене? (хоч мені на це чхати - я вже про це писав не раз, це у якості відповіді на питання);
3) пропоную дану тему закрити, жити мирно та припинити HolyWar'и
Resistance is futile

gleb

Ні я не місував, я тою фігнею не займаюся. Я ж мирно написав:) навіщо сваритися, це було просто питання і все...

П.С. Мир та дружба, не будем то обговорювати, якось здибаємося (на якусь вилазку, може підем), побалакаєм (як друзі)! Нічого особистого не думай!

inkognito

от і супер, так і зробимо. Доплюсую тебе через добу,  соррі якщо ся помилив.
Resistance is futile

gleb

Та нічо:) Все добре, можешь не плюсити, мені той рейтинг наф не потрібен ::)

wanderer

про щоби не зайшла мова серед правдивих галичан - хоч про інтернет хоч про бомбосховища - все одно все сі на москалів зійде  :) :-) :-)

inkognito

як би це не звучало - але то правда. То мабуть національний спорт такий  :)
Resistance is futile

Golem

Всі, кого я десь забанив чи потер можуть позловтішатисі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Також вітаю "злого адміністратора"  :) Golem'a із 1000 повідомлень та новим статусом "Дослідник". Респект і уважуха!
Resistance is futile

Golem

Містика переслідує мене всюди, і робота тому не виключення. Ось подивіться який америкоси ми прислали чек :) Саме такою сумою оцінив СрайПес мою участь в підготовці ось цієї статті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


wanderer

час в церкву до сповіді :-) і не забудь ті 666 баксів на якесь добре діло стратити   ;)

inkognito

   Ну по канонах церкви тра ій віддати Десятину, себто 10% = 66 баксів. Проте моє ІМХО каже, що коли св'ященники катаються на дорогих джипах, носять годинники за десятки тисяч $$$ (зауважте не всі, є ще дійно праведні серед них). Як би мав лишні гроші, то би взнав потреби якогось локального сиротинця, купив би на ці гроші необхідні речі та передав безпосередньо дітям. Звісно просив би директора сиротинця скласти офіційний акт передачі із підписом та мокрою печаткою, жеби згодом ці речі не опинились у його знайомого на базарі у якійсь будці - а таке уже було повірте.
Resistance is futile

198 Гості, 0 Користувачів