Всім хто не любить адміністарцію

Автор Golem, 09.02.2009 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Після матеріалу по Церкві на Кривоноса я навіки відулчений від церкви. Заочно. Так шо не бачити панотцям тих 666 вічнозелених. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  однозначно, підтримую. Бо ІМХО церква то є супер-файний бізнес-план із заробляння грошей та такого собі роду гейт де сліпо-віруючі віддають касу, а за шо невідомо. І квитанцій ніяких. За наявності вільних грошей краще адресно комусь допомогти хто цієї допомоги дійсно потребує. Без посередників
Resistance is futile

wanderer

я не казав "на церкву". на добре діло. це трохи різні речі... і взагалі то був жарт. Хоча...

Golem

В суботу практикував спеціяльний вид діґґерства: копання каналів в. снігу. Результат: порвалася одна з бахіл від чого в шкарі чавкало, промокли рукавиці а мембрана куртки не встигала виводити піт. Так шо тіштеся недруги, яким мукам (з обивательської точки зору) я си піддаю.



Більше фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Unforgiven


zelja


Lacerta

А що? Справжній український парубок :D :D

inkognito

 Гарно! Певно усе сало знищив  :)
Resistance is futile

Lacerta

Цитата: inkognito від 17.11.2009 14:52:34
Гарно! Певно усе сало знищив  :)

А що хіба не видно, що знищив? А в руцях гола хлібина! :D

yar-79

Виглядає справжнім поціновувачем української кухні! Ех, навіть стопочки дві, ніби она для мене ;)

Golem

Цитата: inkognito від 17.11.2009 14:52:34
Гарно! Певно усе сало знищив  :)

Унфоргівен не дасть збрехати - все. Лишились одна ковбаса іі сальцесони.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dimi4


inkognito

   Якось традиційно тут виходить усіх дописувачів вітати із отриманням статусу "Дослідник". Вітаємо Зелю з новим статусом!!! Із чим кулєгу щиро вітаю! Ти уже третій, бажаю бачити у цьому статусі більше дописувачів форуму.
Resistance is futile

YserL

Приєднуюся до привітань. Ти перейшов на 5 рівень :)

zelja


Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Креатифф на тему Шалика :) То ше не всьо шо можна робити з шаликом коли криє, тут тіко пристойні фото ;)

Імя файлу - назва фотки

Дігери всіх країн єднайтеся!

Lacerta

Не знаю хто може не любити таку адміністрацію!!!! :-\
Особисто я взахваті :D Та вдячна за неординарність, науку :D та форум :D

inkognito

 :) :) :) + Креативненько, супер сподобалось! Яка то шальона пелодка тебе у власній ванні до батареї прип'яла?
Пропоную усім next time пофантазувати на рахунок газонокосилки, мазі пана Вишневського та черепа москаля!  :)
Resistance is futile

Fenriz

Автор, а шо ви курили з ким і скільки ? :) я тож хочу такі ефекти))) + від мну)

288 Гості, 0 Користувачів