Всім хто не любить адміністарцію

Автор Golem, 09.02.2009 10:14:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem



Всім хто мене не любить чи ненавидить - присвячується цей альбом
Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Скільки ж перед тим "вмазали"?  :o

Golem

Вмазали після того :)

До речі - гвинтівка 3см дошку пробиває. А банки з-під пива на шматки рве.



Дігери всіх країн єднайтеся!

slod

Що за "гвинтіувка"? Марка? під 4.5 мм?

Golem

6mm пневматика, куплена на єбаї. Назви не памятаю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Найближчий тиждень буду відпочивати від повсякденних справ. Так шо в неті появлятимуся тільки епізодично.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Resistance is futile

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Прийшло літо і пора міняти зимову шкіру на літню, аналогічно як міняють в автомобілях гуму. Стара вже зносилася, просяклася запахом коллектора та виробничого сміття. Спробував я це зробити в горах, забравшись на висоту 2000м. Шо з цього вийде - побачимо. Але чомусь досі злазити не хоче, ніби і на сонці був цілий день. :(

Всі фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Golem

Синій Вождь: "Пролетарії всіх країн - Cпивайтеся!"



Всі фото тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Вах, зачот! Я ся облизую. Усе просто супер, особливо Мурахуї, Іра, музей тортур здається, плавні, ріка, пиво-вино - взагалі усе. Цитуючи класиків "Слофф нєт"!!!
Resistance is futile

zelja


inkognito

  Саме ця якщо ти про Іру питав. А Мурахуї такого самого розміру  плодяться активно у соснових лісах навколо Немирівської "Сірки". Golem за трибуную також порадував!
Resistance is futile

zelja

я іменно про Синій Вождь: "Пролетарії всіх країн - Cпивайтеся!"  ;D

inkognito

  ну я за Синім Вождем як завжди звісно! Політех - rulez форева!
Resistance is futile

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Хто має бажання засадити мені в сраку кілька болючих кульок - заходьте і реєструйтеся тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Ну я не прихильник засадити тобі болючих кульок - я б в ідеалі хтів бачити команду експлорера vs. SRT (Specail Rights Team) = Stigmato, Дігерман та Сталкер Бібриковський. Де і на коли плани?
Resistance is futile

Golem

Скажу по секрету шо це все одна, максимум дві людини :) Там якраз на Форумі в них народ обговорює. Я підписуюся коли вони назбираються. Ввечері після роботи. В них якийсь свій майданчик навіть є, з освітленням. Як точно знатиму - скажу тобі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

227 Гості, 0 Користувачів