Полтва перший раз

Автор Golem, 10.02.2009 02:43:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Народ з екстріму збирається в Полтву тут Серед них будуть як і досвідчені, так і багато новачків без споряги та досвіду. Тому похід повинен бути не надто складним, безпечним та демократичним. Кого цікавить - можете приєднатися до них.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

А коли збираєтеся йти?

Golem

1 - як погода дозволить
2 - як всмі зберуться і знайдуть провідника. Бо я зараз далеко і не можу
Дігери всіх країн єднайтеся!

Kinder

а новачків берете? теж є бажання спуститись...  ;D

Golem

Ну там в них на екстрімі половина новачків. Так шо думаю проблем не буде. Правда вони шось тормозять. Моя Вам порада - не чекайте на них. Їдьте на На Липинського і вйо під земл. Але перд тим прочитайте ТБ
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Хто не поліз - вже сі зпізнив. Народ успішно злазив за шо їм зачот. Читаєм тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

вовчик

тоже хочу в полтву.

zelja

Цитата: вовчик від 13.10.2009 14:57:30
тоже хочу в полтву.
зараз не найкраща погода для полтви  :(

inkognito

 Хіба в нульовочку коло Ів.Франка, і то дуже уважно - дощ на вулиці...
Resistance is futile

Golem

В нульовочці також місцями тряпки зі стелі звисали ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

ні в якому разі" зараз на поверхні потічки до 15 см трапляються!  там зараз пекло

Nick_c3

раз тема вже є і назва мені підходить, то напишу тут)) давайте виберемось десь на цих вихідних в полтву. ..ну ясно, якщо дощу сильного не буде - неділя по прогнозу ніби напівсонячна має бути - тож можна вночі з неділі на понеділок) можна якраз полізти до тої притоки біля стрийського базару, хоча мені і будь-куди підійде :) що скажете?)

Fenriz

мені наче підходить, поживем, побачим, але шоб не більше 5 людей)

RedShift

ТАК!
Слухайте мене всі уважно!!!!!

Я страшенно хочу туді полізти і все там оглянути.
Так що створюємо нову групу і вперед!!!
Будь-ласка зголосіться...  Злий
Darts matters!

Golem

Та чули вже, чули. Не треба тим повідомленням всюди срати. Як буде народ лізти - все рівно напише. Про тебе не забудуть ;)

Ти б краще для знайомства звітик-другий виклав ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Я все ходив в одноденні подорожі на двох ногах... багато фотографував зі своїм другом.
Були одноденні переходи Куликів - Крехів, Червоноград - Белз - Державний Кордон (здалеку побачити і назад :)), Володимир-Волинський - Сокаль.
Їздили на поїзді Львів - Куликів - Рава-Руська - Угнів - Белз - Червоноград...
Купив собі Garmin eTrexH. Трохи познаходив скарбів Геокешінга в Львівській області, часто буваю на Ракетній базі біля Червонограда.
Цікавлюся астрономією (правда телескоп давно продав - у Львові він нідочого).
Е достатня кількість фотографій гарної якості, а так щоб якась систематизована була пригода із звітом - то нема такої.

От тому дуже зрадів, що знайшов "братів по розуму"...
Darts matters!

inkognito

ЦитуватиЯ все ходив в одноденні подорожі на двох ногах... багато фотографував зі своїм другом.
Були одноденні переходи Куликів - Крехів, Червоноград - Белз - Державний Кордон (здалеку побачити і назад Усміхнений), Володимир-Волинський - Сокаль.
Їздили на поїзді Львів - Куликів - Рава-Руська - Угнів - Белз - Червоноград...
Купив собі Garmin eTrexH. Трохи познаходив скарбів Геокешінга в Львівській області, часто буваю на Ракетній базі біля Червонограда.
Цікавлюся астрономією (правда телескоп давно продав - у Львові він нідочого).
Е достатня кількість фотографій гарної якості, а так щоб якась систематизована була пригода із звітом - то нема такої.

От тому дуже зрадів, що знайшов "братів по розуму"...

гарно, що знайшов (принаймі ти так думаєш наразі), а надалі буду просити наступного:

1) писати в тему (поточний оффтоп завтра до обіду йде у Смітник);
2) читати Форум, потому дописувати - бажано гарні та неглупі  пости;
3) змінити тон постів із глупо-агресивного, на нейтрально-гарний;
4) раджу таки прислухатись до пунктів №1-3 якщо тобі тут цікаво.

Дякую!
Resistance is futile

Martin

я з Lesyk і мойою знайомою пішли б з вами    але ніякої споряги і зовсім новачки
Слава Україні

zelja

Цитата: Martin від 09.02.2010 18:49:41
я з Lesyk і мойою знайомою пішли б з вами    але ніякої споряги і зовсім новачки
Потрібно мати фонарик бахіли і брудний одяг.
Можна буде сходити
Заодно і фотки замутити на штативчику правда дядько Roy

Martin

бохіли і брудний одяг і фонарик дістанемо     а нічо що нам по 15 . може навідь одна хімза роздобудеться
Слава Україні

410 Гості, 0 Користувачів