Поводити Журналістку

Автор Golem, 07.09.2010 14:56:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Отримав я на днях таке повідомлення:

Добридень) Звуть мене Альона. Я журналіст нового львівського видання "Хід". На даному етапі формується пееший номер нашого журналу. Є бажання написати статтю про Львів, але в незвичному вигляді для ока простої людини. Сказали добрі люди, що саме Ви зможете мені в цьому допомогти. Та думаю, що  співпраця буде корисною для обох сторін. Ото ж zzz-xxx-yyyy, буду чекати з надією).

Подзвонив, поговорив. Хто має можливість завтра - після завтра її десь поводити? Можна Полтва, або Лощина, або якісь бомбіки. ШОб під землею. Був би дуже вдячний!



Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Впринципі, якщо завтра, позавтра - то міг би.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

я б теж зміг, але хіба що після обіду

Golem

Класно! Тоді дзвоніть їй, пропонуйте конкретні місця шоб були цікавими читачам і домовляйтеся про зустріч.

ПС: голос приємний ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

taras1

Візьміть мене,я тоже там ще не був :-[

AHD

Цитата: Lesyk від 07.09.2010 15:52:16
я б теж зміг, але хіба що після обіду

Аналогічно!
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

був змушений сховати нумер джурналістки, оскільки ось так у відкриту публікувати номер людини є кепсько щодо неї. Хто зна, хто вночі звонитиме. Усі небайдужі можуть звернутись до мене за номером у приват, окрім того номер у Roy'a котрий сподіваюсь уже домовляється про зустріч.
Resistance is futile

Golem

Соррі, з нумером я й справді лоханувся :(

Нарід, думайте швидше. Дзвонила нині, казала шо добре було б завтра.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 08.09.2010 00:11:51
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.
Я домовився з нею. Будемо проводити екскурс))
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Якщо після 18:00 то думаю радо підтримаю цю пропозицію.

Golem

Дякую всім шо виручили!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

226 Гості, 0 Користувачів