Завантаження інформації з інтернету

Автор RoMeL, 08.09.2010 14:59:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

RoMeL

Привіт!  :)
Не так давно в мене з'явився  інтернет  ОГО! Ультра.
Швидкість закачки досягає до 2 Мбайт за секунду ( ~ 16-17 Мбіт/с)!!! Після двох місяців сидіння на тому я зрозумів, що весь інтернет мені не закачати і не передивитися ))) Я швидше закачую, ніж триває сам фільм/серіал  ;D
До чого я того пишу... а то що я його повністю не юзаю...
Тому для тих людей з експлорера, до яких ще така цивілізація не дійшла ( необмежений широкополосний доступ)  або для тих, які не хочуть платити великі  гроші за нет, але люблять подивитись фільми/серіали, я пропоную наступне:


Пошук і завантаження інформації з інтернету в  будь-яких  розмірах!

Ціна просто фантастична : 1 Гб = 25 коп!!!

Вийшла нові серії Хауза, а у Вас обмежений мобільний нет? Непроблема! ( Весь 1 сезон Хауза 4 Гб =  1 грн.)
Вийшла нова гра, але не знаєте де качнути, а плати за ліцензію не хочеться? Непроблема! ( GTA 4  8 Гб  = 2 грн.)
Можливо, Ви давно хотіли закачати собі якийсь Blue Ray ?Але то довго і компютер наніч не хочеться лишати включеним? Непроблема! ( 30 Гб = 7.5 грн)

Ну і так далі... ;) хоч до  террабайта  :P


Від Вас лише флешка або жосткий диск і перелік того що тре закачати... плюс, ще те, що живу я біля Оперного, тобто далеко Вам не прийдеться йти  :P...

Зв'язатися зі мною можна :


по почті:  roman.melnychok@gmail.com
по тел. 067-391-66-60 ( бажано після 17:00)
або тут через особисті


P.S. При контакті, вказуйте свій нік на Експлорері




Fruere vita, dum vivis

YserL

В мене покищо 8Мбіт/сек)
Фільми не скачую, дивлюся онлайн.

RoMeL

Цитата: YserL від 08.09.2010 22:11:49
В мене покищо 8Мбіт/сек)
Фільми не скачую, дивлюся онлайн.
Це так, але деяких фільмів, особоливо нових  чи укр. перекладі ти в онлайні не знайдеш...Доречі на ютубі є підбірка бесплатних фільмів http://www.youtube.com/movies... Ще по чуткам гугл скоро запустить відеосервіс оренди фільмів (онлайн перегляду) через ютуб... тобто найновіші фільми можна буде переглядати ( нові фільми 4.99 $.)  відразу ж коли вони виходять в кінотеатр... плюс є така штука як Apple TV + iTunes  Store...  скоро ми взагалы забудем що таке "скачувати фільм" , просто будем дивитися в онлайні через якийсь сервіс, а вони будуть зберігатись в "інтернет-хмаринці"  :)
Fruere vita, dum vivis

377 Гості, 0 Користувачів