Фантомна залізниця

Автор explorer, 10.01.2007 21:41:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Цитата: Taras-Tinian від 17.11.2009 15:11:23
1. 2Марічка: я потім вияснив, що ту гірку біля колії за Підзамчем звуть "Баба"
Мабуть г. Баба Рід (древньослов'янське язичницьке капище (IX-XI і XIII століть). Там є вхід з Старознесенської вулиці з табличкою про історію місця :)

Lacerta

Мене зацікавила гора з хрестами на яку нас з Роем заперло (причому він там не один ) і пейзажі там зачотні

Belka

хочуть зробити екскурсійний потяг який буде ходити по цій колі і зупинятиметься біля культурних памяток.
він відправлятиметься з станції Підзамче.

ось тут все написано :)

still

Років з 15 назад бачив там ось такі "ноги".

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Roy

Ось сучасне фото (2007р.) цього місця, зроблене в подібному ракурсі.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

я в тому цеху великому, довгому, що зліва, був колись, ми там замовляли до фестиваля "золотий лев" скляні статуетки левчиків, вони потім йшли на податунки для приїзжих театрів. В цеху майже ніц не було, крім ящиків з битим склом та скляними заготовками. а статуетки вони виробляли в тому цеху що з права, там були пічі та станки, а ще станки для різки крафт-паперу, який великими рулонами стояв на першому поверсі.

STALKER

Скидую фотки фантомної залізниці зимою і кілька фоток ''Мікроприладу''і керамічної фабрики.
Перша партія:

STALKER


STALKER


Дануся

Шкода що не впізнались..Там в середину пробратись можна,правда?

Stinger

Цитата: Дануся від 08.02.2010 22:27:58
Шкода що не впізнались..Там в середину пробратись можна,правда?

Бугога, ви собі гоните! ))) краще б ви в лощину з нами пішли...
Від мене + за гарні знімки)

ostik

ви навіть не зустрілись на кінцевій двійки ???

Pasja

Stalker, тобі плюс за натхнення та фото)) ;)

Дануся

Цитата: ostik від 08.02.2010 23:19:15
ви навіть не зустрілись на кінцевій двійки ???
Ми то напевно бачились,але навіть не здогадувались хто є хто=))Людей то на зупинках переважно багато=))))

STALKER

Ну нічого-надіюся на завод пробратися весною(буду в планах писати в відповідній темі)-там і правда зараз не треба ризикувати бо все присипане снігом. а в лощину я думаю що ще потраплю :).

astrolon

Перед тим місцем де стоять цистерни є стрілка з якої виходить ще одна колія і іде параллельно основній. Закінчується там само де і основна, але має рампу з протилежного боку. Ще нижче є якийсь таємничий об"єкт периметр затягнутий колючим дротом. Об"єкт закинутий має систему якихось відстойників і деккілька закинутих споруд... Зробив висновки, що це щось типу очісних споруд від дріжзаводу

Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Ітак, продовжуємо досліджувати таємничий об"єкт. Не всі цікавинки цього об"єкту були досліджені. Дещо залишили майбутнім поколінням :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Roy

Недавно був там, який кайф постояти під тим мостом, коли ЧМЕ3 зверху повільно рухається.)))
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

Цитата: Roy від 01.06.2010 03:10:35
Недавно був там, який кайф постояти під тим мостом, коли ЧМЕ3 зверху повільно рухається.)))
А коли там проходить ЧМЕ3? Чи то так, випадково, получилось зазнимкувати?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

273 Гості, 0 Користувачів