Фантомна залізниця

Автор explorer, 10.01.2007 21:41:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Roy

Цитата: astrolon від 01.06.2010 10:04:36
Цитата: Roy від 01.06.2010 03:10:35
Недавно був там, який кайф постояти під тим мостом, коли ЧМЕ3 зверху повільно рухається.)))
А коли там проходить ЧМЕ3? Чи то так, випадково, получилось зазнимкувати?
Він регулярно курсує цією віткою шляху до ЕНЗИМу. Звідти тягає цистерни. Навіть в вихідні.
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

Скільки там лазив ні разу на нього не попадав :( А цистерни досить загадкові на них написано "спирт" а в середені якась коричневата рідина
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

:-)

Цитата: astrolon від 01.06.2010 13:03:57
Скільки там лазив ні разу на нього не попадав :( А цистерни досить загадкові на них написано "спирт" а в середені якась коричневата рідина
Думаю Вікі підніме завісу загадковості.  ;)
Декольтем своїм мене манила.

STALKER

наскільки регулярно там курсує ЧМЕЗ можна точніше?

maxis

бачив із вагонами 27.05 близько 16.00 в районі заправки, розклад, можливо, варто пробити на станції Підзамче

astrolon

Цитата: maxis від 01.06.2010 22:45:43
бачив із вагонами 27.05 близько 16.00 в районі заправки, розклад, можливо, варто пробити на станції Підзамче
З вагонами чи з цистернами? Уточніть бдлск
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

З цистернами, притому надписи на цистернах бувають різні. Чіткого графіка курсування тягача напевно там нема, та і нема мабуть в ньому потреби, бо цією віткою ніц більше не курсує практично ніколи тепер. Ходжу участком залізниці від кінця (де цистерни стоять) до Тракту Глинянського досить часто, деколи по 2 рази в день, і в різний час зустрічав поїзд.

Зараз викладу тут одне фото і одне відео кількарічної давності...

ФОТКА: http://elik.org/mv/temp/BOCHKI.JPG
ВІДЕО: http://elik.org/mv/temp/BOCHKI.AVI

З них видно що за цистерни там стоять і що з ними там роблять :)

maxis

Цитата: astrolon від 01.06.2010 23:19:47
Цитата: maxis від 01.06.2010 22:45:43
бачив із вагонами 27.05 близько 16.00 в районі заправки, розклад, можливо, варто пробити на станції Підзамче
З вагонами чи з цистернами? Уточніть бдлск
перепрошую із цистернами, було 2 штука.

astrolon

Цитата: Ростислав від 01.06.2010 23:29:52
З цистернами, притому надписи на цистернах бувають різні. Чіткого графіка курсування тягача напевно там нема, та і нема мабуть в ньому потреби, бо цією віткою ніц більше не курсує практично ніколи тепер. Ходжу участком залізниці від кінця (де цистерни стоять) до Тракту Глинянського досить часто, деколи по 2 рази в день, і в різний час зустрічав поїзд.

Зараз викладу тут одне фото і одне відео кількарічної давності...

ФОТКА: http://elik.org/mv/temp/BOCHKI.JPG
ВІДЕО: http://elik.org/mv/temp/BOCHKI.AVI

З них видно що за цистерни там стоять і що з ними там роблять :)

Що за коричнева рідина виливається з цистерн?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

Я не знаю що то за рідина, але смердить добряче. Треба буде якось трохи її собі набрати для подальших аналізів :)
Доречі, недавно бачив там цистерни з написом "НЕФТЬ".

astrolon

Вирішили ми подивитись як залізниця далі могла проходити? На цей раз старт був з района дріжзаводу. За звалищем сміття ми зразу ж найшли насип і подекуди валялись шпали. Фоток я зробив надто багато тут викладаю насамперед фотки об"єктів так чи інакше пов"язаних (можливо пов"язаних) з фантомною залізницею.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Цитата: Ростислав від 05.06.2010 22:08:32
Я не знаю що то за рідина, але смердить добряче. Треба буде якось трохи її собі набрати для подальших аналізів :)
Доречі, недавно бачив там цистерни з написом "НЕФТЬ".
А ми бачили одну з написом "АМІАК"
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

До розваленого моста ще можно бачити хоч якісь елементи залізниці попадаються шпали, стовби, насип :), тощо. Вже після моста нічого з цих елементів не попадається, таке враження, що коли колію розбирали все підмели. Єдине, що нагадує про колишню колію - це насип з щебню.
На шматках від розваленого мосту знайшли старого ключа, - дрібничка, але приємно :)
Там де колія заходить в Винники щебень зникає і насипу вже майже не видно. Він перетворюється в звичайну грунтову дорогу. Далі ми знайшли (можливе) місце станції. Водонапорна вежа,  спарений туалет типа сортір, стара воздушна лінія  наштовхнули нас на таку думку.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

to astrolon

+ від мене, фотки - супер.
А хто власне були учасниками цієї вилазки ?

VeNick

на фото Key.jpg  ключ від стрілочного переводу, зараз це вже історія хоча на далеких маленьких станціях таку систему управління рухом можна зустріти. це з часів жезлової системи
Ось один з пунктів "ПРАВИЛ ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ"
   6.32. Пристрої   ключової   залежності   мають  забезпечувати
взаємне замикання стрілок та  сигналів  за  допомогою  контрольних
замків.
    Стрілочні контрольні замки мають допускати:
    виймання ключа тільки при замкненій стрілці;
    замикання стрілки  тільки  в  положенні,   яке   вказане   на
вийнятому з замка ключі,  за умови щільного прилягання вістряка до
рамної рейки.
    Не допускати  можливість  замикання  стрілки  при  зазорі між
притиснутим вістряком і рамною рейкою 4 мм і більше. Забороняється
застосування стрілочних контрольних замків однієї й тієї ж серії в
межах однієї станції,  а на великих  станціях  -  у  межах  одного
стрілочного  району  і  суміжних  з  ним  стрілочних  постів інших
районів.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

astrolon

Цитата: Ростислав від 06.06.2010 22:40:01
to astrolon

+ від мене, фотки - супер.
А хто власне були учасниками цієї вилазки ?
Я і мій колега Butterman- яко штурман, знавець історії, картографії, залізниці (від дитячої до реальної), тощо.
Тут я виклав тільки невилику кількість фоток, а всі фотки потягнули на 2Гіга. Хто хоче переглянути всю коллекцію, пишіть.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Цитата: VeNick від 06.06.2010 22:48:01
на фото Key.jpg  ключ від стрілочного переводу, зараз це вже історія хоча на далеких маленьких станціях таку систему управління рухом можна зустріти. це з часів жезлової системи
Ось один з пунктів "ПРАВИЛ ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗАЛІЗНИЦЬ УКРАЇНИ"
   6.32. Пристрої   ключової   залежності   мають  забезпечувати
взаємне замикання стрілок та  сигналів  за  допомогою  контрольних
замків.
    Стрілочні контрольні замки мають допускати:
    виймання ключа тільки при замкненій стрілці;
    замикання стрілки  тільки  в  положенні,   яке   вказане   на
вийнятому з замка ключі,  за умови щільного прилягання вістряка до
рамної рейки.
    Не допускати  можливість  замикання  стрілки  при  зазорі між
притиснутим вістряком і рамною рейкою 4 мм і більше. Забороняється
застосування стрілочних контрольних замків однієї й тієї ж серії в
межах однієї станції,  а на великих  станціях  -  у  межах  одного
стрілочного  району  і  суміжних  з  ним  стрілочних  постів інших
районів.

Щось я там в тому районі навіть намьоку на стрілочний перевод не побачив, хіба той ключ хтось звідкись колись приніс туда.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

А ключ просто так лежав на землі, нічим не прикритий ? Якщо так, то його могли викопати шукачі з металодетектором, і залишити як непотріб. Ми колись теж досить детально обстежували залишки залізниці, але ключів не знаходили :)
Ви забрали ключ з собою ? Якщо так, то чи можете зробити і викласти фотку цього ключа в крупному масштабі ?

astrolon

Цитата: Ростислав від 07.06.2010 09:58:16
А ключ просто так лежав на землі, нічим не прикритий ? Якщо так, то його могли викопати шукачі з металодетектором, і залишити як непотріб. Ми колись теж досить детально обстежували залишки залізниці, але ключів не знаходили :)
Ви забрали ключ з собою ? Якщо так, то чи можете зробити і викласти фотку цього ключа в крупному масштабі ?
Ключ був знайдений там, де показує фото, а саме на шматку моста.
Коли досліджували залізницю куди ви по ній максимально просунулись?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

:-)

Схоже на звичайний ключ до дверного замка - симетричність коду вказує на можливість використання з двох сторін. Можливо які діти носилися та й загубили, чи хтось викопав і залишив. Не певен, що такий відповідальний елемент був би настільки тендітним.

От знайшов один ключ ще.
І ще таке.

До посту нижче:
Хтось гуляв і помітив серед щебню, металхантери згубили, версій багато. Там ж стрілочного переводу поблизу наче б не було, одноколійка. Станція не близько.
І хіба ті що копають так палять ті всі місця?

На жаль не знайшов ніде в неті зображення того ключа, так би порівняли і розвіяли всі сумніви.
Декольтем своїм мене манила.

271 Гості, 0 Користувачів