Фантомна залізниця

Автор explorer, 10.01.2007 21:41:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

astrolon

Цитата: :-) від 07.06.2010 16:46:52
Схоже на звичайний ключ до дверного замка - симетричність коду вказує на можливість використання з двох сторін. Можливо які діти носилися та й загубили, чи хтось викопав і залишив. Не певен, що такий відповідальний елемент був би настільки тендітним.

От знайшов один ключ ще.
І ще таке.
Мисля про ключ як залишок від чьогось копу мені теж спала на думку. І я вирішив перевірити місцевість навколо, прикинути де могли б копати, бо здалека не несли ясен пень. Але навколо ніяких слідів копу не знайшов, можливо копали дуже давно.
Повний фотозвіт у 3-х частях є тут: ftp://explorer:Railway@astrolon.mine.nu не дивуйтесь, якщо швидкість буде ніяка, канальчик слабенький :(

Цитата: :-) від 07.06.2010 16:46:52
Схоже на звичайний ключ до дверного замка - симетричність коду вказує на можливість використання з двох сторін. Можливо які діти носилися та й загубили, чи хтось викопав і залишив. Не певен, що такий відповідальний елемент був би настільки тендітним.

От знайшов один ключ ще.
І ще таке.

До посту нижче:
Хтось гуляв і помітив серед щебню, металхантери згубили, версій багато. Там ж стрілочного переводу поблизу наче б не було, одноколійка. Станція не близько.
І хіба ті що копають так палять ті всі місця?

На жаль не знайшов ніде в неті зображення того ключа, так би порівняли і розвіяли всі сумніви.
А я і не стверджував, що то ключ для стрілочного переводу, то VeNick стверджував, мені і так ясно, що то від якогось замка, тільки цікаво хто його туди приніс :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Golem

Народ, Допоможіть виграти пиво! Лінк Це обєкт біля Фантомної залізниці, заїзд в нього через заправку. Я стверджую що то водокачка Львівводоканалу. Бо є типове водосховище, чути насоси. Але, мають бути документальні підтвердження. А на самому будинку ніц нема і на стук ніхто не виходить :( Якшо програю і це не водокачка, прийдесі купити книжку :( В гугла питаусі, ніц нема. Мо хтось атм живе, чи знайомі працюють.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 Жовті сторінки кажуть, лінк тут:

КРИВЧИЦІ водопровідна насосна станція     
Адреса:     79067, Львівська обл. Львів, Глинянський Тракт вул., 117
Телефон:     +380(32)2712370
Діяльність:  Водопостачання


  Там точно можна спитатись. Але ж бо Тракт Глинянський, 117 - це десь тут, зовсім не те місце про яке дописує Golem. Гуглимо далі і знаходимо таку статтю на Zaxid.Net - кому лінь читати процитую джерело нижче.

У «Львівводоканалу» є 11 контрольних точок перед містом, в яких, стверджують хіміки, вода досліджується щоденно. Це насосна станція «Винники», «Сокільники», «Будзень-3», «Карачинів», «Збойск», «Сихів», «Міська смуга», 2 насосні станції нова та стара «Кривчиці» та «Рясне-2».

  Так от то може і є Нова Насосна Станція "Кривчиці"? Від себе додам, що блукаючи хфантомною джелізницею проходив повз це місце - і мушу погодитись, що це таки водонасосна станція.
  Тут ще цікава PDF-ка - "Мікробіологічні та хімічні дослідження питної води різних водогонів м. Львова" за 2009 рік. Доволі цікаво, гарна схема на 3-й сторінці, PrintScreen нижче. Наші станції №8 та №9.

Resistance is futile

Golem

Дякую, майстер пошуку. Як отримаю пиво - обовязково поділюся!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Дякую, нема за що. Добре шо не доведеться тратись на книгу  :)
Resistance is futile

inkognito

ЦитуватиПовний фотозвіт у 3-х частях є тут: ftp://explorer:Railway@astrolon.mine.nu  не дивуйтесь, якщо швидкість буде ніяка, канальчик слабенький Засмучений

Шо і не дивно на динамічному DNSі та каналі від УркТелекома...
Resistance is futile

astrolon

Цитата: inkognito від 16.06.2010 16:24:55
ЦитуватиПовний фотозвіт у 3-х частях є тут: ftp://explorer:Railway@astrolon.mine.nu  не дивуйтесь, якщо швидкість буде ніяка, канальчик слабенький Засмучений

Шо і не дивно на динамічному DNSі та каналі від УркТелекома...
Кому цікаво, той і на такий швидкості потягне, мій ftp докачку підтримує, тому жодних проблем.
А, якщо вже хтось аж дуже не хоче чекати, то можу нарізати болванку з фотками за символічне пиво :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

zelja

о дааааааа
Ночь будет длинной... мені це не грозить постійно комп вкл. торент.

STALKER

Пройшлися ми сьогодні з Ростиславом по фантомній залізниці- фотографій дуже багато. Завтра кину на Пікассу деякі фото а поки що пропоную до вашої уваги відео: Фантомна Залізниця ЧМЕЗ переїзд на вул Дорога Кривчицька і Фантомна Залізниця Гора з Хрестами

astrolon

Молодці, а докуди спромоглись дійти?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

STALKER

Цитата: astrolon від 31.07.2010 19:51:10
Молодці, а докуди спромоглись дійти?
дійшли до тої стежки яка виходить на дорогу-біля повороту на винниківське озеро

astrolon

Значиь ви до зруйнованого моста не дійшли :( Обов"язково сходіть і залізьте на верх! Магічне місце, тільки будьте обережними можно бумцнутись вниз!
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

STALKER

Цитата: astrolon від 31.07.2010 20:19:36
Значиь ви до зруйнованого моста не дійшли :( Обов"язково сходіть і залізьте на верх! Магічне місце, тільки будьте обережними можно бумцнутись вниз!
Сьогодні ми не дійшли але я вже там бував і ще побуваю :).Там дійсно класно :)

Hack

А в яку сторону топати до цього моста? Тицніть хтось на вікімапії чи гугльмапі будь ласка =)

Ростислав

to Hack:
десь отут зруйнований міст через дорогу:
http://wikimapia.org/#lat=49.8170531&lon=24.118166&z=14&l=0&m=b

astrolon

Зайди в розділ "Картогалерея" і відкрий карту Львова, східна частина М-35-073. На карті ти побачиш цей развалений міст зразу за дорогою до озера.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

STALKER

Ось тут фото з нашої вчорашньої прогулянки(були з Ростиславом-нагадую!).До Винник не дійшли на жаль,але думаю це все скоро виправити :).

astrolon

STALKER, від місця парковки цистерн вліво і вниз не сходили до очісних споруд?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

STALKER

Цитата: astrolon від 02.08.2010 00:20:06
STALKER, від місця парковки цистерн вліво і вниз не сходили до очісних споруд?
До очисних споруд не ходили на жаль :(

reiziger

Цитата: astrolon від 01.06.2010 13:03:57
Скільки там лазив ні разу на нього не попадав :( А цистерни досить загадкові на них написано "спирт" а в середені якась коричневата рідина

Живу я через 50м. від колії (р-н ЕНЗиМу) і облазив в дитинстві там усе. На рахунок коричневої рідини це меляса- відходи від цукрового буряка яку використовують у виробницстві  наших відомих львівських дріжджів. Смакував на смак дуже солодка, живий-не отруйна, це як Живчик-тільки густий.
На рахунок розкладу поїздів- його немає, буває дві ходки в добу,а й буває дві ходки в тиждень. В основному гоцає він близько 6-7год ранку у будні, на вихідні у першій половині дня.Завжди споряджений троьма-чотирьма цистернами.
Також, раніше справа від місця розвантаження цистерн функціонував пісковий карєр і маленький заводик по виробницству асфальту. Зараз карєр знаходиться у власності ЕНЗиМу де вони бажають встановити додаткові бочки для зберігання меляси.
Зараз за ЕНЗиМом спорудили очисні споруди які успішно творять разом з каналізацією особняків Майорівки річку Маруньку яка радо вливається у Комсомольське(Винниківське) озеро, а потім у зрошувальні канали району.

275 Гості, 0 Користувачів