Дозиметрія

Автор slod, 17.02.2009 16:48:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sophist

Дуже цікаво прочитати Вашу оцінку по використанню Gamma Sapiens + GS Ecotest. Дайте адресу Вашого сайту.
Я також юзив prerelease версію GS Ecotest, але я після появи офіцйної версії на Google Play встановив
собі останню версію. Правда, перед деінсталяцією зберіг БД, а після інсталяції з Google Play - відновив БД в новому релізі.
Жаль було втрачати результати всіх вимірювань. Всі дані збереглися.

KRANZ


YserL


inkognito

Дуже цікава картинка (eng) про "банановий еквівалент" опромінення. Виходить, що від споживання одного середньостатистичного банана отримуємо дозу в 0,1 мкЗв (два маленькі сині квадратики зліва зверху), від чого і танцюємо далі
Resistance is futile

rodiy

Цитата: KRANZ від 26.11.2011 21:02:26
Цитата: US5WEO від 14.11.2011 00:39:14
СБМ-20 робить Росія, шо правда невеликими тиражами, та не аби якої якості, але роблять і по нині. В нас вони використовуються для деяких Терр
А хіба вони їх до сих пір роблять? Я не бачив СБМ-20 з маркування після 1992 року. Думаю розпродають складскі запаси. А чому для деяких Терр? В усіх Террах і Сторах і навіть у МКС-У стоять все тіж самі СБМ-20.

Просто стирають рік спиртом з СБМа... В половині випадків знятого з ДП-5В.

Stinger

Колись стирали, але дуже давно і вони проходили всілякі тести ті СБМ-ки, зараз ставлять сбм-20 російського виробництва, їх досі випускають

rodiy

Цитата: stinger від 22.01.2014 09:08:39
Колись стирали, але дуже давно і вони проходили всілякі тести ті СБМ-ки, зараз ставлять сбм-20 російського виробництва, їх досі випускають

Щось я не дуже в це вірю. Для чого ставити новий за 50 чи навіть 100дол., якщо можна поставити за 5, чи 10, чи можливо і за 1дол. старий?
І щось я не бачив в Терах нових СБМів. Може в якихось хіба дорогих дозиметрах, або з прийомкою замовника.

Stinger

Хто сказав що нова СБМ-20 коштує 50-100 баксів? звідки такі ціни? Ціна сбм-ки російського виробництва десь біля 100 грн, точно не скажу, не пом"ятаю, а старі сбм-ки зі складів, закінчились ще в часи Фукусіми, після того ставили тіки російські

rodiy

Цитата: stinger від 24.01.2014 01:39:55
Хто сказав що нова СБМ-20 коштує 50-100 баксів? звідки такі ціни? Ціна сбм-ки російського виробництва десь біля 100 грн, точно не скажу, не пом"ятаю, а старі сбм-ки зі складів, закінчились ще в часи Фукусіми, після того ставили тіки російські

Завод сказав http://www.vniitfa.sarsk.ru/page3.html
Старих вистачить ще на кілька фукусім... http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=sbm-20&_sop=16

Woody


rodiy


Stinger


YserL

Спаринг віст шукає нові ринки збуту, долучилися до нас до дисконту.
Ціни без знижок:
ТЕРРА з Bluetooth-каналом - 4 200 грн.
Gamma Sapiens - 1 800 грн.
ТЕРРА-П - 1 800 грн.
ТЕРРА-П+ - 2 700 грн.

Для нас знижка 10%  :)

:-)

А чорна без синіх зубів?
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Цитата: :-) від 26.06.2014 16:55:01
А чорна без синіх зубів?
Кажуть ні чорну стару ні нову без зуба не продають. Кажуть знято з виробництва.

euGGen

ЦитуватиКажуть ні чорну стару ні нову без зуба не продають. Кажуть знято з виробництва.
Інформація не вірна.
Стара модифікація чорної Терри ніколи не була з BT (bluetooth).
Нова модифікація чорної Терри (з широким екраном) є у двох варіаціях:
- з BT
- без BT

Якщо цікаво більш детально - пишіть на пошту.
euggen@mail.ru

:-)

Цитата: euGGen від 27.06.2014 09:39:19
ЦитуватиКажуть ні чорну стару ні нову без зуба не продають. Кажуть знято з виробництва.
Інформація не вірна.
Стара модифікація чорної Терри ніколи не була з BT (bluetooth).
Нова модифікація чорної Терри (з широким екраном) є у двох варіаціях:
- з BT
- без BT

Якщо цікаво більш детально - пишіть на пошту.
euggen@mail.ru
Там немає коми, не переймайтеся так. :)
Декольтем своїм мене манила.

YserL

Цитата: euGGen від 27.06.2014 09:39:19
ЦитуватиКажуть ні чорну стару ні нову без зуба не продають. Кажуть знято з виробництва.
Інформація не вірна.
Стара модифікація чорної Терри ніколи не була з BT (bluetooth).
Нова модифікація чорної Терри (з широким екраном) є у двох варіаціях:
- з BT
- без BT

Якщо цікаво більш детально - пишіть на пошту.
euggen@mail.ru
Під чорною старою я розумію МКС-05 ,,ТЕРРА" із вузьким ераном.
Під новою я розумію із широким екраном, відповідно вона є у 2 варіаціях з блютузом і без.
Тут у темі гарно розписано навіть з фото.
Щодо деталей які не підпадають під NDA було б цікаво отримати інформацію. Все таки розробникам респект.

Stinger

Та чорну стару ще два роки тому вже виробляли малими партіями і то десь за кордон, а потім взагалі перейшли тупо на нову, а старі трохи ще на складі залишалися, але думаю не довго, далі пішли гамасятієнси...

euGGen

Цитата: stinger від 27.06.2014 16:17:28
Та чорну стару ще два роки тому вже виробляли малими партіями і то десь за кордон, а потім взагалі перейшли тупо на нову, а старі трохи ще на складі залишалися, але думаю не довго, далі пішли гамасятієнси...
Звідки у Вас така інформація ?
Здається все є в наявності - і чорні Терри старої модифікації, і чорні Терри нової модифікації (як з BT, так і без BT)

67 Гості, 0 Користувачів