Дозиметрія

Автор slod, 17.02.2009 16:48:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Цитата: euGGen від 27.06.2014 16:34:23
Цитата: stinger від 27.06.2014 16:17:28
Та чорну стару ще два роки тому вже виробляли малими партіями і то десь за кордон, а потім взагалі перейшли тупо на нову, а старі трохи ще на складі залишалися, але думаю не довго, далі пішли гамасятієнси...
Звідки у Вас така інформація ?
Здається все є в наявності - і чорні Терри старої модифікації, і чорні Терри нової модифікації (як з BT, так і без BT)

працював, знаю...

YserL

Радіоактивна знахідка у маршрутному таксі:

Також тестив гама сапіенс:

Як на мене це має бути специфічний (енергоживлення, блютуз 4.0) девайс, бо в мому Ace2 замало памяті, і програма успішно холдилася.
і ТЕРРА-П

Roy

ЦитуватиРадіоактивна знахідка у маршрутному таксі:

Нічого собі! Що ж там таке є в ньому? Чи знятий з чогось?
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Цитата: Roy від 15.07.2014 13:20:00
ЦитуватиРадіоактивна знахідка у маршрутному таксі:

Нічого собі! Що ж там таке є в ньому? Чи знятий з чогось?
СПД із Радий-226

Dima_Bear

кнопка з військової техніки, такі самі стоять на увімкнення передпускового підігрівача двигуна автомобіля ЗІЛ-131

euGGen

Питання: на картах Google Maps все нормально працювало ?
В мене ніяк не могло знайти мого місцяположення, хоча інші сервіси (ті ж ЯндексКарти) працювали без проблем.
Пробував на 2 різних девайсах - результат той самий.
І ще - завжди показувало батарею 100% (на дозиметрі), хоча вона була розряджена

YserL

Цитата: euGGen від 16.07.2014 12:10:20
Питання: на картах Google Maps все нормально працювало ?
В мене ніяк не могло знайти мого місцяположення, хоча інші сервіси (ті ж ЯндексКарти) працювали без проблем.
Пробував на 2 різних девайсах - результат той самий.
І ще - завжди показувало батарею 100% (на дозиметрі), хоча вона була розряджена
Так, карти відображалися нормально.
При перщому підключенні писало 0, і почав пищати, потім відобразило 100% і через пару хвилин показало 75%. Під вечір відображало 50%. Сьогодні ввімкнув - 75%. Щось з батареєю якісь глюки.
Які враження від тривалого використання?

YserL

Дякуючи Roy'ю (в карму плюс) маю зонд від ДП, дивлячись на
stinger'а зонд:

і zelja

питання:
1. Чим віддчистити метал? (зараз занурив деталі у оцет, активно утворюються бульбашки, але залишається чорний масний наліт, думаю колди перестане шипіти, відполірувати дремлем)
2. Як відкрутити плату, щоб не поцарапати зонд? (думаю wd40 на різьбу, і у тиски із алюмінівою прокладкою, а тоді розвідним ключем відкрутити)
3. Як захистити зонд від подальшої корозії, якщо він буде на вулиці? (Помалювати? нанести якийсь типу воскоподібний спрей, намазати салідолом?)

:-)

Цитата: YserL від 22.07.2014 18:38:05
3. Як захистити зонд від подальшої корозії, якщо він буде на вулиці? (Помалювати? нанести якийсь типу воскоподібний спрей, намазати салідолом?)
Я пробував лаком акриловим схоже питання вирішити. Наразі робит.
Декольтем своїм мене манила.

Drusja

Може хтось знає координати чи телефон організації, куди можна занести чорну терру - для повірки і калібровки, бо тупить страшенно?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

Цитата: Drusja від 11.09.2014 11:25:36
Може хтось знає координати чи телефон організації, куди можна занести чорну терру - для повірки і калібровки, бо тупить страшенно?

Угу, Екотест, тел: +380 32 242 15 15
Resistance is futile

inkognito

Дуже раджу до прочитання усім(увага,msk)
http://geektimes.ru/post/240580/
Resistance is futile

John

"Експорт для захисту. Українські прилади для потреб НАТО"
http://www.eurointegration.com.ua/articles/2015/03/28/7032316/

Олесь

Маю такий пристрій, виправдав себе.
Оскільки часто буваю на ядерних ракетних об'єктах (був на 6) була потреба в дозиметрі-радіометрі. Спершу придбав дозиметр-радиометр SMG-1, він виявився доволі ненадійним та крихкий. Призначений для домашнього використання. Відразуж обміняв його. Замінив його дозиметром-радіометром Терра МКС-05. Гермочехол придбав окремо.
Дозиметр-радіометр Ecotest TERRA MKS-05 призначений для вимірювання потужності амбієнтного еквівалента дози гамма та рентгенівського випромінювання, поверхневої щільності потоку частинок бета-випромінювання та часу накопичення амбієнтного еквівалента дози.
SMG-1


Терра МКС-05.


Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

YserL

Чи були якісь радіактивні знахідки?

Drusja

Цитата: Олесь від 14.04.2015 21:07:13
... Гермочехол ...





Хмм... чЕхол!!!

Завжди думав, що чОхол в Терри лише для захисту від подряпин та бруду.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger

якось це все так по-дитячому...

Олесь

Рівень на колишніх яд.об. нижчий ніж у центрі ЛЬвова(0.08).Дома у мене 0.15.Зато душу прилад заспокоїв(не вилисію ;)).Може слід створити розділ обговорень по цій репліці раз вона стільки уваги привернула ;D
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Lesyk

Я і моя Рука - ось наше фото тижневої давності:



Пи.Си. Рой, я не клав в бруд твій дозиметр, лише махав ним біля бруду  ;) не лякайся  :-*

Пи.Пи.Си. Волосся не випадає, член стоїть неначе скеля.

inkognito

Попалось декілька гарних статтей:

1) Астронавт Марк Уотни и РИТЭГ
2) Балаковська АЕС  (хто був на ХАЕС, той зрозуміє)
Resistance is futile

74 Гості, 1 Користувач