Дозиметрія

Автор slod, 17.02.2009 16:48:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

US5WEO

Цитата: YserL від 17.12.2010 21:34:41
Цитувати19-03-2010 замінив батарейки із 2.68В(соляні) на 3.25В GP Ultra Alkaline. Апарат весь час включений, звук вимкнутий. Засікаю час роботи до розряду батарей
Сьогодні 17.12.2010 терра почала сигналізувати РОЗР і пікати. І того маємо 273 дня, або 6552 години на одній парі батарейок.  ;)
Результати експерименту вражають :) Думаю Терра-П ще довше пропрацює від одної пари подібних батарейок, бо в ній є автоматичний режим Sleep. Напевно важко знайти конкурента мікроконтроллерам сімейства MSP430 по енергоспоживанню в яких ? Standby Mode: 1.6 ?A і це ще не ліміт :P

Roy

Моя ТЕРРА-П працює з початку 2007 року на рідних батарейках. Сіли на половину, згідно шкали заряду. Все завдяки режиму sleep, мабуть.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

так то так, але як би цей чудо-девайс повів себе скажімо у Чорнобилі. Коли дійсно не спати треба, а рахувати. Але у будь-якому випадку, ТЕРРА є тру! Най усі інші си сховают!
Resistance is futile

US5WEO

Цитата: inkognito від 19.12.2010 21:12:26
так то так, але як би цей чудо-девайс повів себе скажімо у Чорнобилі. Коли дійсно не спати треба, а рахувати. Але у будь-якому випадку, ТЕРРА є тру! Най усі інші си сховают!
А він спить і пильнує :) у разі перевищення порогу вмить прокидається і сигналізує. Живлення на лічильник Гейгера під час сну всетаки подається, а от індикатор рідкокристалічний вимикається, звук теж. Так що й у Чорнобилі собі раду дасть.

US5WEO

Зацініть американський девайс :) Завалявся на роботі в шухлядці. Здається такими й досі користуються, судячи по останньому фото.

Roy

Попросили мене якось заміряти ймовірне випромінювання старого швейцарського годиннника.
І як виявилось - фонить. Результат - приблизно 2.50 мкЗв/г. По попередніх даних причина випромінювання - радій+цинк, елементи котрих присутні всередині.
Тепер цікавить, наскільки шкідливе носіння такого годинника на тілі? І чи взагалі шкідливе?
В тесті брала участь моя ТЕРРА-П та ТЕРРА МКС-05 Inkognito
Meine Ehre heißt Treue

KRANZ

Цитата: Roy від 18.02.2011 01:34:08
Попросили мене якось заміряти ймовірне випромінювання старого швейцарського годиннника.
І як виявилось - фонить. Результат - приблизно 250 мкЗв.
Що ж Ви шановний людей лякаєте...  :). Там же у сто разів меньше - 2.14 мкЗв/г. Або тоді вже пишить 214 мкР/г  ;)

Roy

Цитата: KRANZ від 23.02.2011 00:52:34
Цитата: Roy від 18.02.2011 01:34:08
Попросили мене якось заміряти ймовірне випромінювання старого швейцарського годиннника.
І як виявилось - фонить. Результат - приблизно 250 мкЗв.
Що ж Ви шановний людей лякаєте...  :). Там же у сто разів меньше - 2.14 мкЗв/г. Або тоді вже пишить 214 мкР/г  ;)
Ага, дякую, вже поправив  :)
Так зрозумів, що це випромінювання зовсім нешкідливе.
На днях, наступною перевіркою буде командирський годинник. :)
Meine Ehre heißt Treue

KRANZ

Цитата: Roy від 18.02.2011 01:34:08
Тепер цікавить, наскільки шкідливе носіння такого годинника на тілі? І чи взагалі шкідливе?
Ну, для мене шкідливе, бо псувало б мені імідж (не мій стиль)  ;D. Якщо не розбирати і не облизувати стрілки, то нічого особливо шкідливого для здоров"я не має... Хоча... Якщо будете носити його не знімаючи з руки років так зо 300... То хто його зна...  ??? ;)

З.І. Смішна чорна Терра з московськими написами. Знав що такі є, але бачу вперше :)

inkognito

корпус до Терри куплений на радіобазарі - здається поцуплений із великої партії дозиметрів, що спеціально для Росії виготовлялись.
Resistance is futile

KRANZ

А чи є якась інфа коли у продажу з"явиться нова Стора-ТУ?

Старий дівайс мені дуже подобався швидкістю роботи і високою чутливістю.

І ще питання до "самоделкіних".
Чи не пробував хтось підключати до Терра інший детектор? Щось більш чутливе, наприклад СИ-8Б чи СБТ-10А?

inkognito

   Кажуть, що вже в продажі. Можна звонити і питати тутко:

    Менеджер з продажу Ірина Пелішок
    Тел.: +380 32 264 24 23
Resistance is futile

Fenriz

Відео  презентаційного стенду на виставці озброєнь IDEX 2011

KRANZ

Цитата: Fenriz від 27.02.2011 12:00:36
Відео  презентаційного стенду на виставці озброєнь IDEX 2011
Дякую за відео! Особливо зацікавив aGent-R. Це серійний дівайс, чи експериментальна цацка у одному екземплярі?

KRANZ

Цитата: Fenriz від 02.03.2011 14:38:35
Сигналізатор гамма-випромінення aGent-R

•   Два гальванічні елементи живлення типорозміру АААА;

Дуже дякую Fenriz за інфу. Навіть і не знав про наявність елементів живлення меньше ААА  :-\. Цікаво наскільки вони доступні у продажу  ??? А чи не має у Вас часом якихось фото цього дівайсу, щоб покраще роздивитись  ::)

:-)


Російська вікіпедія каже:
ЦитуватиAAAA — типоразмер батареек.

При отсутствии в продаже можно получить в результате разбора щелочной батареи 6LR61 (PP3). Из её солевого аналога 6F22, а также из советских аналогов — «Крона» подобные элементы получить нельзя, поскольку там используются элементы галетного типа.
[править] Технические характеристики

    * Длина — 42,5 мм, диаметр — 8,3 мм.
    * Напряжение — 1,5 В.
    * Ёмкость — 625 мАч.
Декольтем своїм мене манила.

KRANZ

Цитата: :-) від 03.03.2011 16:34:47

Російська вікіпедія каже:
ЦитуватиAAAA — типоразмер батареек.


Дякую, я правда хотів фото aGent-R, але і за фото елементів АААА дякую також  ;D

Golem

Екотест в Японії


Наскільки я поняв фонить добряче
Дігери всіх країн єднайтеся!

KRANZ

Цитата: Golem від 14.04.2011 15:10:34
Екотест в Японії

Наскільки я поняв фонить добряче
Цікаво, що у порівнянні з тим другим дівайсом показники Терра-П вдвічі меньші :). Наш дівайс більш оптимістичний :). Напевно, той другий дівайс має якійсь кремнієвий детектор, або взагалі сцинт з фотодіодом.
Ну фонить на 1.5 км, судячи по відео близько 110 мкЗв/г... Ну немало звичайно, але і не ОМГ!
Сміливі хлопці, я б побоявся по таким розваленим дорогам їхати (можна ж і провалитись кудись разом з авто). Ну і сподіваюсь, що перед поїздкою вони робили йодну профілактику... Бо рівень гамма - то фігня, а ось йод131 у щитовидці, то вже зле.

US5WEO

А ось так виглядає Терра нова для японії  :)

82 Гості, 1 Користувач