Автор Тема: Дозиметрія  (Прочитано 133357 разів)

1 гість дивиться цю тему.

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
Re: Дозиметрія
« Відповідь #160 : 08.09.2012 21:14:48 »
Знайшов DC-DC 400в

Яке називається ПН3-400-0.1М
і ПН3-400-0.1E
Варстіст: 25$ доставка з росії 7$
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6-cjs9F8AkQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6-cjs9F8AkQ</a>
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #161 : 09.09.2012 09:46:27 »
модель ПН3-400-0.1E коштує 12.5$, хтось планує брати?
Розшарити F VK G+

Olivia

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
Re: Новий продукт від ТМ «ЕКОТЕСТ»
« Відповідь #162 : 20.09.2012 15:03:42 »
Хтось щось знає про цю новину на сайті екотесту?

ТМ «ЕКОТЕСТ» готується представити новий продукт, який переверне Ваше уявлення про те, як має виглядати персональний дозиметр!
Це не лише засіб для здійснення вимірювань. Це сучасний гаджет, який стане Вашим надійним помічником у повсякденному житті.

Я знаю, що цей прилад буде працювати зі смартфонами і буде мати крутий вигляд. Чула, що він буде дуже відрізнятися від всіх інших приладів цього виробника. ;)

До речі, на сайті виробника вже є нова інформація про цей дозиметр:
Цитувати
Новий продукт ТМ «ЕКОТЕСТ» має назву інтелектуальний детектор гамма-випромінення Gamma Sapiens, він працює зі смартфоном/планшетом на ОС Android по Bluetooth-інтерфейсу в реальному часі. Gamma Sapiens дозволяє вимірювати радіацію дистанційно (до 5 метрів), не наражаючи людину на опромінення.

Більше можна дізнатись вже незабаром. Стежте за новинами - в наступному повідомленні буде інформація про дату відкриття офіційного сайту нового продукту та дату початку продажу.
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #163 : 20.09.2012 15:23:14 »
Вчора заходив у відділ продаж і ніжто нічого не знав. сьогодні вранці інформації на сайті ще не було.
Доречі, вітаємо працівників екотесту!!!
Розшарити F VK G+

Olivia

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #164 : 16.10.2012 18:13:34 »
А ось з"явився сайт нового екотестівського приладу Gamma Sapiens http://www.gamma-sapiens.com.ua/, яким Ви, YserL, цікавились ;)
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #165 : 16.10.2012 18:25:13 »
Дякую.
При цінні 1392 грн, думаю краще взяти Терра МСК-05 Стара за 2 196,00 грн.
Знижки, або якісь цікаві пропозиції для читачів форуму будуть?
чекаємо відгуків від Kranz :)
Розшарити F VK G+

KRANZ

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Lost Places
« Відповідь #166 : 27.10.2012 01:21:07 »
Зараз готую повноцінний огляд Gamma Sapiens, а поки-що трохи вражень від дівайса.

Хоча це якраз той випадок, коли враження в основному від ПЗ. Оскільки, на відміну від  інших приладів, сам по собі дівайс особливих емоцій не викликає, такий собі "black box" з кнопкою і світлодіодом  :) Хоча всіх "хто в темі" дивує, як вдалось зібрати таку компактну річ на детекторі СБМ-20.
Так що всі емоції від ПЗ (у мене була версія для Андроіда встановлена на Samsung Galaxy). Емоції виключно позитивні. Все працює, як і належить. Глюків і косяків не виявив. Є деякі дрібні недоробки (але це була не остання версія ПЗ і мене запевнили, що у фінальній все буде пофіксино).

Чув, що у деяких юзерів виникли проблеми, з закачкою софта з Google Play (непорозуміння з не українськими IP), у деяких власників Терра МКС-05 (нової), виникли проблеми з коннектом по Blutooth (стара прошивка). Але, наскільки мені відомо, зараз  всі бажаючі можуть вислати свої Терри до Львова на перепрошивку.
Доречі, нової Терри не маю, але маю нову Стора-ТУ - коннектится з Samsung Galaxy і працює з ПЗ «GS Ecotest» без проблем.

І так про ПЗ «GS Ecotest».
Міряв, виставляв пороги, по ПЕД, ЕД. Зберігав "точки", з координатами... Власне перепробував всі функції... Ще раз кажу, все працює, як і має працювати. Єдиний момент, якого мені інколи не вистачало: режим гама-трекера, як в ПЗ «RadTrack Mobile». Тобто всі точки заносяться вручну.
Доречі, приємний бонус для власників нової Терра МКС-05 і нової Стора-ТУ: в ПЗ «GS Ecotest» немає жорсткого програмного ліміту по ПЕД, так що любителі "гарячих" рівнів можуть дізнатись, що їх прилади можуть міряти і трохи більші рівні, ніж це записано в ТХ  ;)... Доречі Gamma Sapiens, при паспортних 5 мЗв/г, спокійно міряв у мене 20 мЗв/г  ;)

Ну ось поки що все, чекайте більш розгорнутого огляду на моєму сайті  ;)
Розшарити F VK G+

Sophist

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 0
    • Перегляд профілю
« Відповідь #167 : 31.10.2012 14:36:56 »
Дуже цікаво прочитати Вашу оцінку по використанню Gamma Sapiens + GS Ecotest. Дайте адресу Вашого сайту.
Я також юзив prerelease версію GS Ecotest, але я після появи офіцйної версії на Google Play встановив
собі останню версію. Правда, перед деінсталяцією зберіг БД, а після інсталяції з Google Play - відновив БД в новому релізі.
Жаль було втрачати результати всіх вимірювань. Всі дані збереглися.
Розшарити F VK G+

KRANZ

• Новачок
  • *
  • Рейтинг 8
    • Перегляд профілю
    • Lost Places
« Відповідь #168 : 02.12.2012 12:43:54 »
Ось мій огляд "Gamma Sapiens": http://lplaces.com/ua/dosimeter/16-devices/183-gamma-sapiens
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #169 : 03.12.2012 12:27:43 »
Ось мій огляд "Gamma Sapiens": http://lplaces.com/ua/dosimeter/16-devices/183-gamma-sapiens
Круто, дякую за огляд.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 493
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
« Відповідь #170 : 22.02.2013 10:45:09 »
Дуже цікава картинка (eng) про "банановий еквівалент" опромінення. Виходить, що від споживання одного середньостатистичного банана отримуємо дозу в 0,1 мкЗв (два маленькі сині квадратики зліва зверху), від чого і танцюємо далі
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #171 : 18.07.2013 16:07:48 »
Привіт, ні в кого немає зонда від ДП-5 Б/В/ВБ.
Можна без плати і датчиків.
Сам корпус)
Розшарити F VK G+

Roy

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 1323
    • Перегляд профілю
    • Мої фото
« Відповідь #172 : 18.07.2013 17:04:09 »
Привіт, ні в кого немає зонда від ДП-5 Б/В/ВБ.
Можна без плати і датчиків.
Сам корпус)

Десь були в закрамах, гляну.
Розшарити F VK G+
Meine Ehre heißt Treue

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 461
    • Перегляд профілю
« Відповідь #173 : 16.12.2013 12:40:59 »
Думав у який розділ чи гумор чи дозиментрія:

"Краща" ціна на дозиметри...? у Епіцентрі

Розшарити F VK G+

rodiy

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #174 : 22.01.2014 02:14:30 »
СБМ-20 робить Росія, шо правда невеликими тиражами, та не аби якої якості, але роблять і по нині. В нас вони використовуються для деяких Терр
А хіба вони їх до сих пір роблять? Я не бачив СБМ-20 з маркування після 1992 року. Думаю розпродають складскі запаси. А чому для деяких Терр? В усіх Террах і Сторах і навіть у МКС-У стоять все тіж самі СБМ-20.

Просто стирають рік спиртом з СБМа... В половині випадків знятого з ДП-5В.
Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #175 : 22.01.2014 09:08:39 »
Колись стирали, але дуже давно і вони проходили всілякі тести ті СБМ-ки, зараз ставлять сбм-20 російського виробництва, їх досі випускають
Розшарити F VK G+

rodiy

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #176 : 24.01.2014 01:10:10 »
Колись стирали, але дуже давно і вони проходили всілякі тести ті СБМ-ки, зараз ставлять сбм-20 російського виробництва, їх досі випускають

Щось я не дуже в це вірю. Для чого ставити новий за 50 чи навіть 100дол., якщо можна поставити за 5, чи 10, чи можливо і за 1дол. старий?
І щось я не бачив в Терах нових СБМів. Може в якихось хіба дорогих дозиметрах, або з прийомкою замовника.
Розшарити F VK G+

stinger

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 464
    • Перегляд профілю
« Відповідь #177 : 24.01.2014 01:39:55 »
Хто сказав що нова СБМ-20 коштує 50-100 баксів? звідки такі ціни? Ціна сбм-ки російського виробництва десь біля 100 грн, точно не скажу, не пом"ятаю, а старі сбм-ки зі складів, закінчились ще в часи Фукусіми, після того ставили тіки російські
Розшарити F VK G+

rodiy

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 7
    • Перегляд профілю
« Відповідь #178 : 24.01.2014 01:58:51 »
Хто сказав що нова СБМ-20 коштує 50-100 баксів? звідки такі ціни? Ціна сбм-ки російського виробництва десь біля 100 грн, точно не скажу, не пом"ятаю, а старі сбм-ки зі складів, закінчились ще в часи Фукусіми, після того ставили тіки російські

Завод сказав http://www.vniitfa.sarsk.ru/page3.html
Старих вистачить ще на кілька фукусім... http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=sbm-20&_sop=16
Розшарити F VK G+

Woody

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 20
  • digger Woody
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+