Один вечір з Експлорером

Автор SANECKA, 09.09.2010 02:50:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

тут дописуєм свої коментарі.

zelja

Тру всім+
Треба було мені з вами йти...

RoMeL

ггг... всі дружно кусають лікті  ;D
Fruere vita, dum vivis

Chuhaystur

А журналістки то симпатичні!:)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

Resistance is futile

Golem

Дякую за чудову сЕкскурсію що ви їм провели, в мене б так не вийшло. Звіт класний! На рахунок пенька - назад його поставили? З тим люком треба бути обережно, шоб не закрили зовсім :( Ну і що вилізли назовні через "кабінет мера" - теж зачот :) То митці хотіли в тому кецику таку інсталяцію зробити, правда вже напевно наступного року.

Маю ще питання: чи відремонтували ліхтарі, світилися всі 3? Ну і знаючи Роя - будуть мегазачотні фото цих ліхтарів? ;) А то по суті є тіко фото Стінгера тих ліхтарів здалеку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 09.09.2010 10:55:36
Дякую за чудову сЕкскурсію що ви їм провели, в мене б так не вийшло. Звіт класний! На рахунок пенька - назад його поставили? З тим люком треба бути обережно, шоб не закрили зовсім :( Ну і що вилізли назовні через "кабінет мера" - теж зачот :) То митці хотіли в тому кецику таку інсталяцію зробити, правда вже напевно наступного року.

Маю ще питання: чи відремонтували ліхтарі, світилися всі 3? Ну і знаючи Роя - будуть мегазачотні фото цих ліхтарів? ;) А то по суті є тіко фото Стінгера тих ліхтарів здалеку.
Як ми верталися, пеньок поставили акуратно на місце. Ліхтарі на цей раз світилися всі три. Ну а фото ліхтарів ще будуть :) - то ще попереду!
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Душить дуже сильно щось в районі шиї, напевно жаба  :(

Stitch

Гарно ви їх "провели" :) направду, симпатичний звіт! Було б добре, якби ці журналіські розслідування продовжувалися, і люди більше взнавали підземні таємниці нашого Львова. Roy, чекаю на більшу кількість фоток!

taras1

Да журналісточки супер=))))) Цікавий звіт
А навіщо їм то було потрібно,для якоїсь газети ,чи для себе????

Roy

Цитата: taras1 від 09.09.2010 15:38:32
Да журналісточки супер=))))) Цікавий звіт
А навіщо їм то було потрібно,для якоїсь газети ,чи для себе????
Виходить новий журнал "ХІД". От для того і була потрібна їм стаття про львський андерграунд. Подивимося що з того вийде ;)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

За згадку Експлорера нагадати не забули? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

taras1

А коли той жернал має вийти,не згадували?????

Roy

Цитата: Golem від 09.09.2010 15:49:34
За згадку Експлорера нагадати не забули? ;)
Звісно не забули!

ЦитуватиА коли той жернал має вийти,не згадували??
А хз, можливо за місяць - два.
Meine Ehre heißt Treue

MqM

цікаво буде почитати, що вони напишуть.. :)

zelja

Чуш ройко шо вони там тобі говорили? ааа напевно ще про одний репортаж ? але при свічках  ;D ;D ;D

Roy

Цитата: zelja від 09.09.2010 16:58:21
Чуш ройко шо вони там тобі говорили? ааа напевно ще про одний репортаж ? але при свічках  ;D ;D ;D
Такого роду повідомлення краще в приват писати.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Гуглянув "журнал "ХІД", перший результат:
а поки з середи шукайте новий львівський молодіжний журнал "ХІД"
на вас чекає: статті про тендер сейшени, львівських хуліганів, нова ера хіп-хопу, секс в мережі, інтервю з бомжем, іреною карпою, фешн... ну і ше багато цікавенького
журнал буде дійсно цікавим в середу виходить перший номер
розповсюджується журнал безкоштовно


правда допис за 2005 рік  :) А кубіти взагалі мєстні?

Resistance is futile

Roy

В тому році казали що журнал заглох. Зараз його воскрешають. Кубіти вчаться на журналістиці.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Оп, я знаю куди піду сі вчити на другу вищу  :) + і посвідчення буде  :)
Resistance is futile

260 Гості, 0 Користувачів