GPS GARMIN VISTA

Автор mykolya, 09.09.2010 22:40:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

mykolya

Віддам, за гроші, в добрі руки GPS GARMIN ETREX VISTA. Дисплей 4 градації сірого, можливість завантажувати карти, альтиметр, магнітний компас, водонепроникний корпус, живлення 2АА. Коробка, документи, стан гарний. В купі з картами України, Карпат, Криму та всі необхідні програми для роботи з навігатором. Інструкція російською. Подивитись можна тут:https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=163.


zelja


mykolya


RedShift

Да. хороший пристрій. Особисто мацав його при вилазці в Корчині.
А чого продаєшь? Щось краще взяв?
Darts matters!

mykolya

Хочу щось трохи чутливіше і може кольорове ;D.

inkognito

Цитата: mykolya від 10.09.2010 20:56:17
Хочу щось трохи чутливіше і може кольорове ;D.

Тобто продаєш девайс, котрий  як на тебе не надто чутливий? Прошу пояснити даний аспект при можливості. Дякую!

Р.S. А пошо тобі колір як не секрет? - ІМХО то зайво витрачена енергія, котрої в портативно-кишенькових девайсах зазвичай не вистачає!
Resistance is futile

mykolya

У густому лісі,  особливо коли це у горах, даний девайс любить попросити мене вийти на відкрите місце чи взагалі втратити сигнал супутника. В решті випадків працює гарно (точність не менша +/- 15м, на відкритій місцевості буває +/- 3м.)
Ч/б деякі типи об"єктів не відображає. Колір дозволяє краще розрізняти дороги та річки, легше читається карта.
Виробники обіцяють 12 годин роботи ВІСТИ від одного комплекту батарей. Більш нові моделі (кольорові)  можуть працювати до 24 годин.
Ото зробив собі РЕКЛАМУ :-[!

inkognito

  Гарно дописав, чесно! І то головне! Забрав би девайс у тебе, але нажаль конкретної потреби у ньому немає. А то шо виробники кажут 24 години - варто перевірити, не факт, що число годин роботи від нового комплекту батарок буде на 20-30% меншим ніж заявлено. Ще раз дякую за чесний допис.
Resistance is futile

mykolya

Мій на акумуляторах ВАРТА 1700ма чемно відробляє біля 10 годин.

493 Гості, 0 Користувачів