Потрібна допомога в ремонті аудіоколонок

Автор Romchick, 10.09.2010 19:53:36

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Romchick

Маю чисто китайські колонки 4U - сабвуфер і 2 маленьких динаміка. Ці 2 пищалки підключаються до сабвуфера, на якому є вихід на праву і ліву колонку. З часом перестала грати ліва колонка. Коли попробував поміняти місцями колонки на сабвуфері. то та, що була включена в ліве гніздо знову не грала. Така сама ситуація з навушниками, коли їх підключити до гнізда на сабвуфері. Не можу знайти ніякого сервісного цента, який би взявся за ремонт колонок. Може хтось допоможе їх відремонтувати за невелику плату або велике пиво? До речі, знайомий радіомоньажник говорив, що скорше за все згорів транзистор або ще якась хня на лівому виході підсилювача. Я зняв задню кришку на сабвуфері, фотографії далі.





zelja


Romchick


Dark Wind

В тебе там є 3 мікросхеми які прикручені до радіатора, та шо до корпуса то на саббуфер, інші дві на ліву і праву колонки одна згорена, відкручуєш радіатор дивишся яка мікруха, купляєш на базарі таку саму ( 15 грн приблизно) і я тобі перепаяю, або будь хто інший хто хоче помогти тобі)))

inkognito

  Бренд 4U (якщо ту фігню звісно можна брендом назвати) возит до нас K-Trade, офіс чурок на Героїв УПА (Слава Україні!!!), по старому Тургенєва. А якщо точніше, то на Федьковича.
  Трахати можна їм мізки, але значно дешевше і простіше для мозку буде зробити так, як писав Dark Wind вище. Дешевше і гемору меньше.
Resistance is futile

Romchick

Цитата: Dark Wind від 10.09.2010 21:37:08
В тебе там є 3 мікросхеми які прикручені до радіатора, та шо до корпуса то на саббуфер, інші дві на ліву і праву колонки одна згорена, відкручуєш радіатор дивишся яка мікруха, купляєш на базарі таку саму ( 15 грн приблизно) і я тобі перепаяю, або будь хто інший хто хоче помогти тобі)))
Велике дякую за пораду. Куплю ту мікросхемку, а перепаяти вже сам зможу.

YserL

Спиши номери мікрух.
В мене в колонках філіпсовська мікруха двухканальна, до автомагнітол, там є захист від перегріву і кз вбудований. По даташиту подивитися на мікруху. Щоб виключити вхідний підсилювач пустити сигнал напряму на вихідний підсилювач. Вцентрі можу перепаяти.

Dark Wind

а там вхідного підсилювача нема)
само дешевше той варіант шо я запропонував

508 Гості, 0 Користувачів