День Програміста

Автор Golem, 13.09.2010 07:50:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Не секрет що велика частина учасників форуму - ІТ-шники. Хтось пише баги в коді, хтось їх тестує, хтось потім описує в документації а ше хтось - слідкує за ґосподаркою, на якій то всьо мало б працювати. Троє адміністраторів і модератор форуму - теж ІТ. Особисто я роблю глючні накладки на дисплеї по яких нарід тикається жирними пальцями.

Вітаю вас всіх з Днем програміста

Аби вам подобалося шо ви робите, як ви це робити і з ким це робите. А також рівень винагороди.

Відомо що зараз розглядається новий варіант податкового кодексу в якому зовнішньоекономічна діяльність не підпататиме під єдиний податок. Простіше: будучи приватним підприємцем людина не зможе отримувати гроші з-за кордону і платити лише 200 грн податку.  Натомість віддаватиме більше 50% державі і ще змушена платити бухгалтеру шоб це рахував. Все це насамперед вдарить по ІТ-шниках, велика частина яких саме по такій схемі і працює. Що ж, шара скоро має скінчитися і нема на то ради.

А покишо доїдаємо свої ананаси та рябчики, доформатовуємо диск сусіду і йдемо на роботу пити пиво :)

Вітаю Всіх!
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

 :D приєднуюся до привітань.

astrolon

Вітаю всіх ІТ-шників, бажаю здоров"я, особливо нервового, воно вам знадобиться при спілкуванні з юзерами :)
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

taras1

ВІТАЮ!!!!!!!ВІТАЮ!!!!!!ВІТАЮ!!!!!!!

Golem

Троха гумору на тему програмістів
Дігери всіх країн єднайтеся!

RoMeL

ггг Вітаю, вітаю!
Сьогодні цілий день ловив одного бага і зловив нарешті!! :P
Ось яке воно,  щастя програмістське!!!  ;D
Fruere vita, dum vivis

YserL


zelja

Приєднуюся до привітань :)
2 Юзер
то вже якісь задроти  ;D

Golem

Приколи приколами. Але 80%-90% знайомих мені активних людей - ІТ-шники. ;) Тобто коли людина цікавиться ще чимось крім пива і телевізора, подорожує, шось організовує, саморозвивається і так далі. Тобто стереотип явно застарілий і саме тому нам смішний. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

І мої вітання прийміть!
А демотиватор з програмістом це жееесть..!  ;D
Meine Ehre heißt Treue

Romchick


Rufus

Мої вітання!!!!  :)
Be friendly to bats!

MaxImkA

Хоч вже "завтрашній день", але бажаю, щоб до 9 цей пост ніхто не зміг прочитати (я і сам ледве букви розрізняю =)
Хочу знов у дитинство!!!

290 Гості, 0 Користувачів