В Полтву найближчим часом

Автор Таня, 15.09.2010 21:27:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

ну так шо в 2 год Біля ска?

Stinger

Ок, нехай буде біля СКА, на 14.00, візьму фотєг, штатив, світло, може якісь художні фото поробимо :)

RedShift

Слід знову підняти питання про відвідини Полтви.
Darts matters!

Stinger

а шо тут піднімати? хто хочє - той і так ходить, а хто тільки думає - то і надалі думатиме)))) Звісно хто має велике бажання - то нехай зголошується - підемо, щє досі не втілена в життя рибалка в Полтві, тому слід задуматися...

Alter

Обов"язково! Але бажано  тижнів через два, щоб народ підзбирати. Хто має бажання - гайда докупи! ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Цитата: stinger від 28.03.2011 23:06:48
а шо тут піднімати? хто хочє - той і так ходить, а хто тільки думає - то і надалі думатиме))))
Особисто я там ні разу не був, но дуже хочу. Здалось би людини, яка знає що і до чого.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Цитата: Alter від 28.03.2011 23:09:06
Цитата: stinger від 28.03.2011 23:06:48
а шо тут піднімати? хто хочє - той і так ходить, а хто тільки думає - то і надалі думатиме))))
Особисто я там ні разу не був, но дуже хочу. Здалось би людини, яка знає що і до чого.

ну це без проблем, завжди буду радий)))

AHD

Ну то шо, вибираєм дату, бахіли в руки, і вйо!
Режим харчування порушувати не можна

Dude

В мене і мого друга є величезне бажання піти :)

Буду радий як напишете дату/час/місце найближчого походу на В ПРИВАТ, наперед дякую =)

Roy

Підемо, обов'язково підемо. Можливо на цьому тижні, усіх бажаючих повідомлю в ОП.
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

kruxitka

привіт!! теж хотіла б приєднатись до вас на відвідини Полтви  ;) чи є вже якась встановлена дата на рахунок цього?

Roy

Цитата: kruxitka від 05.04.2011 11:59:52
привіт!! теж хотіла б приєднатись до вас на відвідини Полтви  ;) чи є вже якась встановлена дата на рахунок цього?
Привіт. Встановленої дати не маємо, здебільшого залежить все від погоди, а також від вільного часу.
Як тільки збиратимемось, повідомимо тут, або в ОП.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Gefaus

А мну возьмете;) ::) ::) ::)

Tinian

не забудьте й мене, будь ласка
бахілам рік минув, а хрещення ще не мали :)

Yuriy

Якщо буде нагода, то з веиким задоволенням приєднаюсь.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

fotoorest

привіт... хлопці ну і начитався я від вас... ЗАХОПЛЕННЮ нема меж, отже якщо візьмете я буду в захваті...

Lesyk

стільки людей сказало шо хочуть піти в полтву.а дати то і нема...
мейбі хай хтось з вас напише тему в плани "вилазка в полтву такого-то числа о такій-то годині"?
бо так як воно є зараз - воно і залишиться лише на рівні роздумів і піднімання ручок з гуканням: "я-я-я-я-я! візьміть мене!!!"...
знаю, скептично сказав, але, здається, по ділу.

Roy

Цитата: Lesyk від 09.04.2011 01:11:17
стільки людей сказало шо хочуть піти в полтву.а дати то і нема...
мейбі хай хтось з вас напише тему в плани "вилазка в полтву такого-то числа о такій-то годині"?
бо так як воно є зараз - воно і залишиться лише на рівні роздумів і піднімання ручок з гуканням: "я-я-я-я-я! візьміть мене!!!"...
знаю, скептично сказав, але, здається, по ділу.
По ділу, але яка мова може бути про конкретний час при нестабільній погоді? Тим паче, якщо назбиралось достатньо персон, котрі вперше хочуть побачити підземну ріку, не будемо для них ж екстрім-шоу влаштовувати, правда?  :)
Ну а досвідчені як і досліджували так і продовжуюють досліджувати, переважно без повідомлень у планах.
Так що повторюсь, при покращенні погоди за день-два повідомлю, та й усі бажаючі зможуть побачити Полтву. Можливо доведеться розділитися на 2 групи в різний час, якщо нас багато буде.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

А мож в цей четвер? Тобто 14 числа. Погода вроді має бути більш-менш. Кому вийде - го, щоб таку толпу в один день не розділяти. А решта чи в п"ятницю, чи в суботу-неділю. Що скажете, полтв"яні гуру?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

244 Гості, 1 Користувач