Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну

Автор Roy, 18.09.2010 03:08:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Шастав недавно по альбомах в пікассі і надибав фотозвіт ДЖЕКСОН'а з шахти Нововолинська -1. Хм..., ну і так трохи зацікавило, як якось нам туди теж так гарно попасти?

І що ж, потребується ідеї, думки, знання, знайомства. Ну і взагалі, як ідея? Курча, все ж таки андерграунд індустріальний, нє? :)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Я б злазив з задоволеннм. Але по культурному, з Шахтарями, кисневими балонаим і всім чим положено. Як вони. Цілком можливо шо є якісь екскурсії. Якшо хтось знає  як це зробити - буду дуже вдячний! Приєднуюся з своїми 4 кулесами.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Цитата: Golem від 18.09.2010 09:19:25
Я б злазив з задоволеннм. Але по культурному, з Шахтарями, кисневими балонаим і всім чим положено. Як вони. Цілком можливо шо є якісь екскурсії. Якшо хтось знає  як це зробити - буду дуже вдячний! Приєднуюся з своїми 4 кулесами.
+100500 Я звами  ;)

:-)

+1. Аби був у львовы та околицях. Каска моя мены згодиться, ага.

P.S. Наразы веду роботи по пробиванню коногоныв на Донбасы, наразы фуфло одне. >:(
Декольтем своїм мене манила.

linuxoid

З'явилась можливіть домовитись про поїздку в шахту, а саме під землю на глибину 500м. Шахта знаходиться в Червонограді. Всі бажаючі зголошуйтесь. Шлях потрпляння офіційний - через директора або головного інженера шахти. Про деталі напишу пізніше.

AHD

Ого, круто! А шахта діюча? І на коли це діло можна втілити в життя?
якщо не на ці вихідні, то +1
Режим харчування порушувати не можна

Bottlehunter_

Йа +100500! Навіть не мріяв про таке!
Най жиє Гуцулія!

Romchick


Roy

+1 в  будь якому разі, ше взнай на рахунок фото відео зйомки, навіть без спалаху.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: AHD від 09.02.2011 20:01:51
Ого, круто! А шахта діюча? І на коли це діло можна втілити в життя?
якщо не на ці вихідні, то +1

Шахта діюча. Коли саме ще не відомо, йдуть перемовини))

Цитата: Roy від 09.02.2011 20:16:00
але дядько, май на увазі, аналогічна тема вже була - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3022.0.html

+1 в  будь якому разі, ше взнай на рахунок фото відео зйомки, навіть без спалаху.

Перепрошую, винен ::).
Щодо зйомки - це можливо, але з мильниць, щоб сховати можна було. Взагалі будь-які прибори, крім сертифікованих для шахт, - заборонені.
І, мало не забув:

Щоб спуститись в шахту треба мати 18+ років!!!.

Правила є правила.

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Fenriz

+1 

і порадьте щось з одягом. який краще брати, щоб потім не важко відмивати було

linuxoid

Щодо дати "турне": цих вихідних буде ясно. До 6-ти чоловік можна організувати будь-коли, а більше треба буде домовлятись, щоб це не заважало ні персоналу шахти, ні не загрожувало вашому життю і здоров'ю. За раз сможуть поїхати до 11 чоловік + провідник, бо більше не влазить в клєть (ліфт, що їде в шахту). І будьте готовими, що це може бути не безкоштовно.

Каски, коногонки будуть видаватись. Спецодяг (брудний одяг) треба мати з собою, проте, швидше за все, він буде видаватись теж. Переодітись і помитись там буде де, але мило мати з собою.

AHD

Цитата: linuxoid від 09.02.2011 20:47:30
Щоб спуститись в шахту треба мати 18+ років!!!.

Правила є правила.

:'( б***ь! а 17 і 2 місяці вканає? ::)
Режим харчування порушувати не можна

linuxoid

Цитата: AHD від 09.02.2011 21:04:55
Цитата: linuxoid від 09.02.2011 20:47:30
Щоб спуститись в шахту треба мати 18+ років!!!.

Правила є правила.

:'( б***ь! а 17 і 2 місяці вканає? ::)

В шахті  може багато чого статись, а якщо людині 18 ну сталося то сталося, а якщо менше то вже адміністрація має проблеми. Якщо дуже хочеться але неможна, то можна. Буду говорити, але швидше за все  - ні((

Roy

Думаю з одягом проблем не буде, звичайні "полтвяні" шмотки підійдуть   ;D

2 linuxoid: глянь, в моєму посиланні є ще одне посилання на фотоальбом. Шахта Нововолинська-1. По фотках видно, що активно юзали мильниці і зеркалки з штативами, причому всередині використовували спалах.
Незнаю як в нашому випадку вийде, але можливо варто від нашої експедиції якийсь лист скерувати керівництву, наприклад як ми тут зробили.
Можливо це полегшить процедуру оформлення та додасть певних привілегій. Які ще їдеї?
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: Roy від 09.02.2011 21:16:44
Думаю з одягом проблем не буде, звичайні "полтвяні" шмотки підійдуть   ;D

2 linuxoid: глянь, в моєму посиланні є ще одне посилання на фотоальбом. Шахта Нововолинська-1. По фотках видно, що активно юзали мильниці і зеркалки з штативами, причому всередині використовували спалах.
Незнаю як в нашому випадку вийде, але можливо варто від нашої експедиції якийсь лист скерувати керівництву, наприклад як ми тут зробили.
Можливо це полегшить процедуру оформлення та додасть певних привілегій. Які ще їдеї?

Буду говрити. Особа, з котрою я домовляюсь третя  на шахті, він казав що можа і з камерами, але щоб не було зайвих проблем то користуватись компактною технікою. Якщо підкотити зовсім офіційно, то є заправила внутрішнього розпорядку, котрі забороняють несертифіковані електроприбори.

Буде добре, якщо хтось має посвідчення журналіста - це може вирішити проблему зі зйомкою офіційно.

Лист треба буде привезти з собою вже коли буде сама вилазка.
Шахта на котру буде поїздка ***, знаходиться одразу за Червоноградом і до Великих Мостів відношення не має))

Caesar

+1 всіма ногами і руками
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Tinian

тоже хочу в шахту ))
+1 якшо не пізно

Lesyk

Цитата: linuxoid від 09.02.2011 21:11:04
Цитата: AHD від 09.02.2011 21:04:55

:'( б***ь! а 17 і 2 місяці вканає? ::)

В шахті  може багато чого статись, а якщо людині 18 ну сталося то сталося, а якщо менше то вже адміністрація має проблеми. Якщо дуже хочеться але неможна, то можна. Буду говорити, але швидше за все  - ні((

:'( б***ь! мені також 17 і 2 місяця.*пішов нервозно курити і думати чом це мене не народили на 10 міясців раніше* 

284 Гості, 0 Користувачів