Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну

Автор Roy, 18.09.2010 03:08:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Rufus

Be friendly to bats!

Sunkatalano


axizep

візьміть мене,стану в пригоді  ;)
Slavko

Golem

Давно не було такого ажіотажу в планах. Агов діячі від екс-туризму, хватить криївок! :) Ось тема! Одним платять щоб туди лазили, інші готові за це платити :)

і я давно хтів :) +2 якшо можна. Ну або в чергу якшо забагато вже назбиралося.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 09.02.2011 22:33:29
і я давно хтів :) +2 якшо можна. Ну або в чергу якшо забагато вже назбиралося.
Треба :)
В попередній темі в планах ти перший зголосився!
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Бачу треба буде робити дві ходки))) Можливо ліміт посунеться. Я теж можу посунутись, так як я вже бував в шахті в якості шахтаря))

linuxoid

Я тут подумав з Roy'єм. Потрібно буде написати офіційного листа на ім'я директора шахти з запитом на саму екскурсію і на дозвіл фото/відео зйомки і використання відзнятих матеріалів для публікації на форумі. Також потрібно придумати щось, що може бути морально вигідним шахті, штибу: "Дана екскурсія допоможе політиці уряду з підвищення престижу шахтарської прації" etc.

Drako

Залюбки поїду. +1
Таку нагоду не можна проґавити...  :)

Stinger


inkognito

Resistance is futile

YserL


deadmeat

Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

SANECKA

Постараюсь теж приєднатись,все залежить коли буде вилазка.

linuxoid

Хороші новини щодо зйомки. Фотоапарати без вспалаху пожна полюбе, тому обмеження на зеркалки зняте)) Може хтось має хорошу відеокамеру - зголошуйтесь!

axizep

у мне є ! canon HF-10 . але до неї ще бажаний хороший ліхтарик. хто має,зголосіться! )
Slavko

zelja

теж маю камеру ,до якої теж потрібен хороший фонарик :)

axizep

от приклад картинки з моєї камери     
  чур,дивитись в 750р
Slavko

linuxoid

На початку шахти буде світло, там є світильники, ну а далі майже повна темнота + чорні стіни, підлога, потолок. Зі світла в нас буде <=30лм коногонного світла, але швидше за все буде таки менше, бо коногонки в нас будуть резервні, а вони, як правило, на пів дороги до сміттєзвалища. Хто має хороші водо-пило непроникні ліхтарі беріть з собою.

Golem

Як на рахунок іскрозахисту? Колись в шахтарських ліхтарях були вмонтовані спеціальні блоки. Не знаю як тепер.
Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid

Цитата: Golem від 16.02.2011 17:40:49
Як на рахунок іскрозахисту? Колись в шахтарських ліхтарях були вмонтовані спеціальні блоки. Не знаю як тепер.

Не знаю, не бачив. Все, що я бачив в гоногонках - це акумуляторна батарея і лампа, інколи ще газоаналізатор.

А якого типу чи марки ліхтар?

250 Гості, 1 Користувач