Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну

Автор Roy, 18.09.2010 03:08:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

В кагонках які я розбирав лище запобіжник був на + клему.

linuxoid

Цитата: YserL від 16.02.2011 22:34:11
В кагонках які я розбирав лище запобіжник був на + клему.
Оце і є іскрозахист, такі стояли в старих коногонках з заливними акумуляторами. В новіших стоять самовідновлювальні запобіжники, а в сучасних світлодіодних вже все електронне. В моїй коногонці взагалі ніяких запобіжників нема))

Щодо поїзки. Я думав на наступну суботу домовитись, але на шахті якісь замути: інспекція або монтаж нової лави, тому не гарантую (всі ходять злі і дуже зайняті).

RedShift

Цитата: linuxoid від 16.02.2011 23:35:18
Цитата: YserL від 16.02.2011 22:34:11
В кагонках які я розбирав лище запобіжник був на + клему.
Оце і є іскрозахист, такі стояли в старих коногонках з заливними акумуляторами. В новіших стоять самовідновлювальні запобіжники, а в сучасних світлодіодних вже все електронне. В моїй коногонці взагалі ніяких запобіжників нема))

Щодо поїзки. Я думав на наступну суботу домовитись, але на шахті якісь замути: інспекція або монтаж нової лави, тому не гарантую (всі ходять злі і дуже зайняті).

Привіт! Ти про 6-у шахту?
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 18.02.2011 21:44:21
Цитата: linuxoid від 16.02.2011 23:35:18
Цитата: YserL від 16.02.2011 22:34:11
В кагонках які я розбирав лище запобіжник був на + клему.
Оце і є іскрозахист, такі стояли в старих коногонках з заливними акумуляторами. В новіших стоять самовідновлювальні запобіжники, а в сучасних світлодіодних вже все електронне. В моїй коногонці взагалі ніяких запобіжників нема))

Щодо поїзки. Я думав на наступну суботу домовитись, але на шахті якісь замути: інспекція або монтаж нової лави, тому не гарантую (всі ходять злі і дуже зайняті).

Привіт! Ти про 6-у шахту?
Ні, про ***.
Є новинини. Причина непоняток на шахті  - це зміна директора. Поїдуть першими лише 6 чоловік. Завтра буду домовлятись щодо форми офіційного листа до директора. Зміна влади - завжди зле, тому прошу вибачення.

zelja


linuxoid

Є новини. Екскурсія можлива по вівторкам або п'ятницям. Коли саме скажу найближчим часом. Першими поїдуть 5 чоловік. Екскурсія буде складатись з двох етапів за два дні: перший день - інструктаж з техніки безбеки та ознайомлення з шахтою та шахтним обладнанням, другий - саме спуск в шахту. На шахті потрібно бути о 7:00 ранку, о 8:00 спуск в шахту разом з першою зміною шахтарів. Година дається на перевдягання. Для прогулянок в шахті буде майже 7 годин часу, такщо побачити можна буде майже все.

inkognito

чи можна детальніше?:

1) Зрозуміло, що спуск вниз то є вівторок та п'ятниці - коли і як можна пройти інструктаж? На котру годину, який день і кілько часу то займе?
2) година на перевдягання то направду щедро, 7 годин внизу для непідготовленої людини то може бути реально тяжко - чи буде можливість раніше піднятись вгору?
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 21.02.2011 21:35:09
чи можна детальніше?:

1) Зрозуміло, що спуск вниз то є вівторок та п'ятниці - коли і як можна пройти інструктаж? На котру годину, який день і кілько часу то займе?
2) година на перевдягання то направду щедро, 7 годин внизу для непідготовленої людини то може бути реально тяжко - чи буде можливість раніше піднятись вгору?

1) Підготовка до спуску в шахту займає 8 академічних годин (так було у мене перед навчальною практикою), можливо буде менше. Точного часу я ще не знаю, буду знати днями, швидше за все інструктаж буде напередодні.

2) 7 годин підземелля, котре має величину невеликого містечка з розгалуженою системою тунелів (крайня точна за 3 кілометри від входу) для диггера забагато?)) Звісно, раніше можна буде піднятись.

inkognito

Цитувати2) 7 годин підземелля, котре має величину невеликого містечка з розгалуженою системою тунелів (крайня точна за 3 кілометри від входу) для диггера забагато?)) Звісно, раніше можна буде піднятись.

500+ метрів під землею як мінімум може комусь на вуха конкретно натиснути. І ніхто не знає наперед, що це може статись саме із ним - мене цікавило саме із точки зору безпеки - якщо комусь кепсько стане, чи можна у fast-режимі піднятись назовні. Дякую за відповідь!
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 21.02.2011 22:02:47
Цитувати2) 7 годин підземелля, котре має величину невеликого містечка з розгалуженою системою тунелів (крайня точна за 3 кілометри від входу) для диггера забагато?)) Звісно, раніше можна буде піднятись.

500+ метрів під землею як мінімум може комусь на вуха конкретно натиснути. І ніхто не знає наперед, що це може статись саме із ним - мене цікавило саме із точки зору безпеки - якщо комусь кепсько стане, чи можна у fast-режимі піднятись назовні. Дякую за відповідь!

500- метрів (467) Звісно можна, як і в кожному ліфті є кнопка виклику, так і в шахті є дзвінок до оператора підйому. На інструктажі будуть розповідати про шляхи евакуації та засоби порятунку. Кожен шахтар має індивідуальну аптечку (славнозвісну помаранчеву). Перепад тиску буде відчутний лише під час спуску та підйому, так як система вентиляції понижає тиск в шахті до нормального атмосферного.

zelja


linuxoid


linuxoid

Щодо довгого організаційного процесу. Спуск в шахту далеко не буденна подія і потребує домовленостей. Шахта - це небезпечний об’єкт і за спуск непрофесіоналів повинен взати хтось відповідальність з керівництва...

P.S. Пишу всі новини, що отримую.

zelja


linuxoid

Доречі, в день інструктажу можна буде оглянути поверхню шахти та дестой коло шахти. Ще неподалік є шахтно-монтажне управління, а ще трохи далі покинуті будинки.

RedShift

Не забудьте про
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,960.20.html
біля шахти .
Хоча після спуску я думаю воно навряд чи справить якісь враження.

(влаштувався нач. комп. відділу на одну з шахт)... обрав собі табельний номер "666".
Подивимся, що з того вийде.
Darts matters!

linuxoid

Цитата: RedShift від 22.02.2011 20:32:38
Не забудьте про
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,960.20.html
біля шахти .
Хоча після спуску я думаю воно навряд чи справить якісь враження.

(влаштувався нач. комп. відділу на одну з шахт)... обрав собі табельний номер "666".
Подивимся, що з того вийде.


Цікаве місце. Скільки раз тудою ходив, а уваги не звертав. Комп. відділ шахті це класно, вітаю!

linuxoid

Свіжі новини. Була розромова з начальником уч. пункту шахти і він не заперечує проти поїздки, але як він сказав: "Нехай потепліє". "Нехай потепліє" має тут два значення: погода та новий директор. Тому чекаємо весни. Поїздка буде одна: приїхали, послухати, переоділись і  в клєть, дня інструктажу не буде.
Першими поїдуть 5 чоловік, але будуть ще можливості спуститись в інші дні, тобто всі бажаючі зможуть відвідати шахту.

linuxoid

Вилазка відкладається на невизначений термін. На шахті сталась пожежа (на одному з підйомів)..

linuxoid

Класний фотозвіт з описами  екскурсії на шахту "№1 Нововолинська". (чесно кажучи, думав вона закрита)(livejournal): тутка

161 Гості, 0 Користувачів