Вилазка в шахту Львівсько-Волинського вугільного басейну

Автор Roy, 18.09.2010 03:08:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Вилазка в шахту 18-19 Березня, тобто наступного тиждня!!!.
Дата вилазки трохи розмита між п'тницею та субутою через те, що я прагну, щоб вилазка була в суботу (всім зручно), але не все від мене залежить, в іншому дата точна, хіба аварія буде на шахті. Приїхати треба буде днем раніше, бо на шахті треба буде бути о 7 годині, в 6:20 відправляється шахтний автобус, з ночівлею проблем не буде я забронюю готель (десь 20 грн. з людини). Одній людині треба буде мати спальний мішок, бо в готелі є лише чотори місні номери, ну й менші, звісно. Також пам'тайте про вартість екскурсії  - 50 грн.

На день вашого приїзду пропоную зробити вилазку на одну з покинутих шахт та ще декілька цікавих об'єтктів, або на Центральну Збагачувальну Фабрику. Після екскурсії в глибинах шахти можемо дослідити поверхню, а також інші пром. об'єкти, що знаходять неподалік.

П.С. Мельдуватись в першу п'ятку сенсу нема, вже всі є, але будуть і наступні екскурсії.

Caesar

оголосіть список , чи ті плюсики що ми ставили до дупи?)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Їдуть перші п'ятеро тих, хто зголосився:
Roy
Golem
zelja
:-)
Bottlehunter

Хто не поїде зголошуйтесь!

Golem

Не так. Зі мною їде Женя, так шо тіко 3 місця вільні. І чи поїду до кінця не знаю, залежить чи приїдуть америкоси наступний тиждень на роботу :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Нажаль саме на ці дні буду не у Львові :-[, тому є 1 вакантне місце. (Ставте пиво моєму начальнику) ;)
Перемістіть мене в наступну 5-ку. (І так далі, доки у мене вийде ;D)
Декольтем своїм мене манила.

RedShift

Я підписуюсь на "поверхневу" подорож однією з закритих шахт.
Оскільки півкілометра нижче покійників я вже був то мене тут цікавить виключно алко-складова. Обов"язково напишіть де і коли?
Darts matters!

linuxoid

Цитата: Golem від 10.03.2011 07:34:30
Не так. Зі мною їде Женя, так шо тіко 3 місця вільні. І чи поїду до кінця не знаю, залежить чи приїдуть америкоси наступний тиждень на роботу :(

ОК, :-) не зможе, отже все гуд))

axizep

якщо там по черзі я проходжу і ніхто не проти то я б був би дуже радий попасти в глибини шахти.
Slavko

Bottlehunter_

Підтверджую свою присутність. Якщо б якийсь форс-мажор, зобов'язуюся тут же повідомити.
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: axizep від 10.03.2011 17:09:41
якщо там по черзі я проходжу і ніхто не проти то я б був би дуже радий попасти в глибини шахти.

В другій п'тірці, бо в нас вже всі є)

Caesar

ось переписав +зроблені в цій темі , якщо когось пропустив пишіть
:-)
Romchick
Drusja
Fenriz
Цезар


Tinian
Rufus
Sunkatalano
axizep
stinger


Inkognito
YserL
deadmeat
)))

linuxoid напиши будь ласка хоча б приблизну дату наступної поїздки .
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

мене пропустив, але то нічого - я вже поправив допис ;)
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: Цезар від 11.03.2011 10:51:52
linuxoid напиши будь ласка хоча б приблизну дату наступної поїздки .

Я хочу налагодити регулярні вилазки щотиждня, отже через два тиждні. Але як то буде ще не знаю, бо то не від мене залежить.

Golem

З наступного тижня приїжджєют америкоси :( Хіба літак впаде. То ж мене і Женю викреслюйте :(
Дігери всіх країн єднайтеся!

axizep

я з чисто компанійських міркувань хтів би піти в шахту з інкогніто і юзерельом )
такшо якщо хтось хоче в другу вилазку замість мене -прошу дуже.
але якшо щось накладно виходить,кажіть-поїду коли скажите
Slavko

linuxoid

Оголошую новий склад першої п'ятірки:
Roy
Bottlehunter
zelja
Romchick

Inkognito
Майте десь зверху спальники, може прийтися взяти з собою!

axizep

Slavko

Caesar

2 axizep
мені здається що плюсики ми не просто так ставили , і 5 осіб так і збирається по мірі підписування...
Чи можливо я помиляюсь  ???
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

axizep

якщо я займаю чиєсь місце-вибачайте-уступаю дорогу.
п.с. списки (саме в другу пятірку) не я писав.
Slavko

linuxoid

Мені поставили питання в приваті, щодо того, що брати з собою і в що одягнутись і в загалі про шахту:
Спочатку терміни:

Ствол* — вертикальна капітальна гірнича виробка, яка має безпосередній вихід на земну поверхню і призначена для обслуговування підземних гірничих робіт. Через шахтні стволи видають на поверхню корисні копалини, породу, матеріали, обладнання, людей і здійснюють провітрювання шахти.

Головний ствол (скіповий) використовується для підйому на поверхню корисної копалини.

Допоміжні стволи відповідно до їхніх функцій поділяють на:

    вантажо-людські — для спуску і підйому людей (клітьові стволи), матеріалів, обладнання і
   * *вентиляційні — для провітрювання (часто вентиляційним називають ствол, через який видається відпрацьований струмінь повітря; ствол для подачі свіжого струменю називають повітряподавальним).

* - На "нашій", і взагалі в шахтах нашого басейсу стволи є вертикальними.
* * - На "нашій" шахті роль вентиляційного ствола виконує головний (скіповий) ствол.

Штрек — горизонтальна гірнича виробка, яка не має безпосереднього виходу на денну поверхню і розміщена за простяганням крутих та похилих родовищ та в будь-якому напрямку на горизонтальних родовищах.

Квершлааг — горизонтальна (рідше — похила) гірнича виробка, яка не має безпосереднього виходу на денну поверхню, проведена під кутом понад 90-45° до площини простягання родовища у вмісних породах навхрест простяганню родовищ.

Ла?ва — очисна горизонтальна або похила гірнича виробка великої довжини (довжина лави може складати 75 —400 м.), один бік якої створений масивом корисної копалини (вибоєм лави), а другий — обваленими породами виробленого простору або стінкою закладального матеріалу. Лава має виходи на транспортний та вентиляційний виймальні штреки (ходки — при вийманні лавами за підняттям або за падінням). Вибій лави може мати прямолинійну, стелеуступну або підошвоуступну форму. Лава — вибій у шахті з суцільною системою розробки вугільного або інших пластів корисної копалини. Термін «лава» традиційно використовується саме для довгих очисних вибоїв у вугільних шахтах.
Інформація взята з української Вікіпедії

Тепер щодо одягу. Через ствол в шахту закачується повітря, а отже в шахті буде сильний протяг, і буде холодно. Ближче до лави буде менше протягу, але буде висока вологість і відчутно тепліше. Тому треба вдягнутись так, щоб не продуло і водночас так, щоб неспотіти. Взуття треба мати водостійке, бо чого-чого, а болота і води в шахті вистачатиме. Болото в шахті особливе, і має власну назву - штиб. Це така собі суміш глини, вугільного пилу, мастила та іншого. Штиб є чорним і в'зким, важко змивним, тому білі кросівки в шахті недоречні ;D. Підійдуть гумаки або якісні берци, проте краще берци, бо прийдеться походити.

Нам видадуть: коногонку, саморятівник (автономне джерело повітря на 15 хв.), каску та верхній спец. одяг.
Для перевдягання буде місце: так звана чиста баня. Речі та взуття можна буде залишити в чергового вахтера бані. Але швидше за все ми будемо перевдягатись в VIP місці (побачите, коли буде вилазка).

158 Гості, 0 Користувачів