Золотий Вересень

Автор goom, 19.09.2010 17:49:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

goom

Фільм про Львів. Премєра переносилась декілька раз, послідня інформація 23.09 в кінотеатрі Копернік о 18 00. Знаю шо на книжковому форумі продавався диск з фільмом. Більше інформації про фільм http://www.zaxid.net/article/60685/

astrolon

Дійсно на львівському книжковому форумі продавали двд з цим фільмом 60 грн. Там же був режисер, Тарас Химич, я мав нагоду поспілкуватись на тему, що висвітлюється в фільми. Він розповідав як знімали сцени, враховуючи нюанси того часу у поведінці героїв. Знаходили свідків тих подій і вони вже виступали в ролі "консультантів".
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

goom

А може і диск в тебе є ?

astrolon

Цитата: goom від 19.09.2010 17:54:06
А може і диск в тебе є ?
Ні, немає :(
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Roy

Я б непроти піти на фільм в кінотеатр.  :)
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

аналогічо, але якщо можна десь на вечірній сеанс - банально через роботу вдень не матиму змоги
Resistance is futile

astrolon

Я б з вами теж пішов на цей фільм. І теж бажано вечером бо вдень на роботі.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

astrolon

Прим'єра відбудеться в кінопалаці "Копернік", 23 вересня 2010р., в четвер о 18 00, ціна квітка 25грн. Сьогодні купляв є ще купа вільних місць.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

goom


astrolon

goom, дякую + від мене. Був на прим"єрі, фільм сподобався, деякі моменти в стрічці досить реалістично виглядають
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Golem

Передивився, знайомий приніс в хорошій якості. Дуже сподобалася сама ідея, виконання. Примітивізмом і дешевизною навіть не пахло. Цікаво було послухати очевидців. Правда всі історичні матеріали, фотки, відео вже бачив в неті. Але тим не менше було цікаво. Єдине що я б в кінці добавив "прийшли німці, але краще не стало".
Дігери всіх країн єднайтеся!

andrew positive

цього року в них вийшов новий фільм - "Срібна земля"

сайт цього фільму:
http://silverlands.com.ua/

на форумі DVD коштував, здається, 70грн, але там було 2 диски, ще один був аудіо з повстанськими піснями. в мережі вже можна скачати цей фільм, але я б порекомендував все ж таки придбати цей DVD, підтримавши цим жестом авторів проекту та заклавши підвалини для наступної їх документалки вже про УПА.

Fenriz

А в кынотеятрах вын буде йти/вже йшов ??

andrew positive

прем'єра вже відбулася у березні і проходила у деяких містах Західної України:
ЦитуватиУ містах Західної України (Ужгороді, Львові,  Тернополі та Івано-Франківську) відбулися або відбуваються прем'єрні покази фільму. Організатори планують провести прем'єри фільму також в інших містах.

в нас прем'єра проходила в Кінопалаці і пройти на неї можна було лише за запрошеннями. цілком можливо, що в кінотеатрах під час деяких урочитстей його ще показуватимуть, як це було із "Золотим вереснем", але ймовірно це також будуть закриті покази...

цей фільм я ще не бачив, але дуже кортить подивитися. буде лишніх 70грн, обов'язково придбаю - на сторінці цього фільму у Фейсбуці писали, що найдешевше в "Нашому форматі"...

T.a.Z.z.Z

Так як цей фільм знімався за сприянням пластунів і багато людей що там знімались саме пластуни, мав можливість переглянути його на великому екрані під час ювілейної пластової зустрічі, фільм надзвичайно цікавий, як на мене, розповіді людей, постановка сюжетів, досить високий рівень.
Премєра відбувалась 20 березня у кінотеатрі ім. О. Довженка, вхід був безкоштовний.
Гарний трейлер..
видалено адміністрацією

astrolon

Ось тут можно скачати dvdrip фільму "Срібна земля"
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

45 Гості, 0 Користувачів