Наші іграшки часів СССР

Автор Ioan85, 21.09.2010 15:11:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Ioan85




Нива з інерційним двигуном





Запорожець з електродвигуном та підсвіткою передніх фар





Умка, з електродвигуном та системою об'їзду перешкод






Самоклеюча модель автомобіля з електродвигуном, перемикачем зворотнього ходу двигуна, та обладнана приводом повороту коліс рулем. Через віконце в кабіні можна було рулем повертати колеса


Roy

Гарна тема, від мене +. Потягнуло на приємні спогади  :)
Пам'ятаю ту Ниву, була в мене така. Слід відмітити майже ідеальні пропорції щодо реальної моделі.
Також так з девяткою, до пари:



Згадав собі ще за електронну гру "ну пагаді" збиралка яєць, доречі основа якої була успішно сперта у Японців. Ну як і більшість радянських електронних іграшок (скопійованих з західних аналогів).



Мрією завжди були для мене залізні моделі радянських авто. Мав синю Волгу а також червоного Москвича фургона, як на фото.



Хто ще не знає, є суперовий сайт на котрому можна побавитись на радянських ігрових автоматах. Такі як в кінотеатрі "Львів". Відтворено все 1:1.
Запихаєш 15 радянських копійок і граєш  ;) - http://www.15kop.ru/



До Ioan85: цікаво чому на тій самоклеючій моделі правий руль? Що за модель? Радянського виробництва іграшка?
Meine Ehre heißt Treue

AHD

+ Мав такого запорожця, але вершиною задоволення була залізниця-модель "PIKO" на 12 вольт, а коли десь дістав регулятор напруги, то чуть не всрався від щастя.

Як комусь цікаво, то можу викласти фото решток які збереглися :)
Режим харчування порушувати не можна

Roy

Цитата: AHD від 21.09.2010 19:12:21
+ Мав такого запорожця, але вершиною задоволення була залізниця-модель "PIKO" на 12 вольт, а коли десь дістав регулятор напруги, то чуть не всрався від щастя.

Як комусь цікаво, то можу викласти фото решток які збереглися :)
Виставляй, цікаво. Маю теж "РІКО" з серії ТТ.
Meine Ehre heißt Treue

Ioan85

Цитата: Roy від 21.09.2010 19:02:17
До Ioan85: цікаво чому на тій самоклеючій моделі правий руль? Що за модель? Радянського виробництва іграшка?

Модель радянського виробництва, куплена на Артема в новому цумі приблизно у 1989 році

На модельці  над правим боком пише V-i-c-t-o-r , на капоті vauxhall
Трохи погугливши найшов http://www.imcdb.org/vehicle_232173-Vauxhall-Victor-Estate-FB-1962.html?PHPSESSID=1616cfa5d0ed76c7aea7b075f5b3fe4e


1962 Vauxhall Victor Estate [FB]



1963 Vauxhall Victor FB.


AHD

Цитата: Roy від 21.09.2010 19:15:30
Виставляй, цікаво.

Нажаль викласти зможу лише завтра :(
Режим харчування порушувати не можна

Ioan85

Ще трошки моделей, стан їхній близький до бойових умов.




Маштаб нище наведених моделей 1/43






Roy

Фото моєї PIKO TT Junior:








подобається увага до деталей, особливо у вигляді графічної емблеми  :)

Meine Ehre heißt Treue

AHD

Ось фото мого PIKO

Соррі за якість.
Режим харчування порушувати не можна

Ioan85

Автомобіль зі звуковим управлінням. Керування здійснюється хлопками: вперед, стоп, задній хід з розворотом (зарахунок поворотного пятого колеса)






Ioan85

Мікродвигун ЦСТКАМ-2,5K












dvankevich

планетохід. Керувався через дротовий пульт. Коштував 10 рублів. Мрією був радіокерований планетохід за 25 рублів.






MasU

У мене збереглася така от гірляндочка на ялинку ..  :)

Traktor

Цитата: Roy від 21.09.2010 19:02:17
Хто ще не знає, є суперовий сайт на котрому можна побавитись на радянських ігрових автоматах. Такі як в кінотеатрі "Львів". Відтворено все 1:1.
Запихаєш 15 радянських копійок і граєш  ;) - http://www.15kop.ru/



Музей радянських ігрових автоматів - відмінна штука. Прекрасна ідея)) Приходиш, граєш, відпочиваєш =)) Ще й поїсти можна. Самі автомати - це щось. Стільки емоцій!!!! А ще й розповідають про ці автомати і щось на зразок вікторини проводять, а приз - жетони на безкоштовну гру)
На сайті грав на радянських ігрових автоматах онлайн. Просто клас!!! А тут ще цікавий блог підвернувся за радянськими ігровим автоматам sovietslots.livejournal.com/. Стільки цікавого дізнався. :))

YserL

Доречі, ніхто не знає де поділися автомати із кінотеатру Львів - там гралися по 2 грн жетон десь років з 3 тому, зараз немає.  >:(

251 Гості, 0 Користувачів