Хвайні гриби і хвайна риба

Автор SANECKA, 24.09.2010 22:42:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Тутка обговорюємо смачну тему :)

inkognito

   Сццофісті аспиди не маєте, як так наніч можна знучатись? Дую на гриби у неділю. На фото гриба не можу розібрати, але дуже схожі збирав, здається ще їх червоноголовці звали (брехати не буду), дійсно мають міняти колір у розрізі. Загалом основне правило грибника - не певен, не бери (суши, маринуй, вживай). Понюхай того гриба (бо як на мене гриб знайомий, але дуже рідко трапляється там де я привик їх збирати) - якшо файно пахне, то я б використовував по прямому призначенню. Але то за умови, що я його сам зібрав. Найкращий варіант - перевірити на укоханій тещі (хоча як відомо їх і білі поганки деколи не беруть, а слюна тещі часто в медицинській практиці заміняє зміїну вотруту).

  Коротше кажучи моя думка така: гриба викинь нафіг - бо не варто (отрута від тещі ше може знадобитись) мати срачку чи спаскудити інші гриби тим, чого не знаєш та не певен, один гриб того не вартує.
Resistance is futile

Roy

Той гриб шо посинів -  краснюк, з розряду підосиновиків. Їсти можна тільки молоді, невеликі, старі великі краснюки як є, то викинь.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Минулої неділя їздив з братом в район сіл Фійна та Крехів, що біля Жовкви. Назбирали 4 повні кульки маслят. Білих не було, було пару підосиновиків та моховиків.
Потім вийшла няма-няма, запік маслята в духовці з картопелькою.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 24.09.2010 23:15:17
Той гриб шо посинів -  краснюк, з розряду підосиновиків. Їсти можна тільки молоді, невеликі, старі великі краснюки як є, то викинь.

  Ти ба, виходить ми з тобою обоє не помилились - туво пише у розділі "Підосиновики".
Resistance is futile

zelja

кароче був я сьодні на грбах на полігоні, ніхера білих нема знайшов десь 1 великий і 5 маленьких...
а все інше маслята...

inkognito

полігон великий та широкий, місць багато.
Resistance is futile

Fenriz

полював  в карпатах...) купа масляд, моховиків, і троха красивих боровиків) ледве до дороги з пакетом  зліз!)))

286 Гості, 0 Користувачів