Re: г. Перекоп - урочище Плішка

Автор Caesar, 27.09.2010 20:44:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

питання про хатку і новий рік в хатці)) це чиясь хатка ? і кого тре спитати крім Міська чи можна туди?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

 А десь бо зібратись при нагоді та хатку пофіксити? Зле буде якщо їй кепсько стане! Як така ідея?
Resistance is futile

:-)

Цитата: Golem від 27.09.2010 22:53:16
А то невідомо хто маркує так сяк маршрути, недоводить діло до кінця, не видає карти. З цими людьми я не хочу навіть звязуватися.
Знаю колись маркуванням на добровільних основах займалася організація "Карпатський Шлях", але то було мінімум 7 років тому а то й більше.
Декольтем своїм мене манила.

Unforgiven

О! це файний пост, давно вже хотів туди попасти, файна карта з добиранням, тре буде її задіяти в дії. Подякував Андрійкови ;)

Golem

Обговорення теми яке безпосередньо зввту не стосується.

Дякую всім хто дочитав звіт до кінця :) Унфогівену можу дати в приваті ЖПС координати
Дігери всіх країн єднайтеся!

t309

файно сходили!!!, тільки якісь нотки ностальгії вже дуже ностальгичні де запал як колись?

Golem

Ну бо місце ностальгічне, і для ностальгії в нього йшлося. Та й треба час від часу згадувати молодість. А до забудеш всьо і нематимеш що внуккам розповісти. :) А запал лишивсі, вгору з броциком йду ще й підскакую
Дігери всіх країн єднайтеся!

159 Гості, 0 Користувачів