Концтабір в Лисиничах

Автор inkognito, 01.10.2010 13:44:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Повний текст тутко, раджу прочитати, є троха карт та гарна оповідь про розшуки цього безперечно страшного місця. Ще єдна копія тут
Resistance is futile

Golem

Дуже цікаво та повчально. Завжди задумувався де той концтабір був. І по ліску тому ходив. Наглядно що він там молодий і чистий, на відміну від Пралісу далі, коло Четових Скель. Тепер знаю, дякую!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

блін.. а я там колись давно гриби збирав і березовий сік тиряв :(

inkognito

Цитата: Fenriz від 01.10.2010 15:24:27
блін.. а я там колись давно гриби збирав і березовий сік тиряв :(

Смачного! Маю надію не цього року?  :)
Resistance is futile

yar-79

Цікава информація, перший раз про те чую. Шкода що об"єкти 2,3 під будинками, якщо вони карту правильно наклали...

Stinger

бав там одного разу, заїздив зі сторони глинянського тракту, там й досі збереглися якісь окопи, укріплення, дерев'яні якісь риштування збиті зі стовбурів дерев. думав що то з першої або другої світової шось залишилось. Місцеві казали що знаходили там багато кісток...

alex

Цитата: yar-79 від 01.10.2010 20:07:24
... Шкода що об"єкти 2,3 під будинками...

Об'єкти 2 , 3  є саме будинками :  це  досі  існуючі   N10,  N12  по  вул.Лодія.

US5WEO

Був сьогодні там разом з Ростиславом. Знайти місце легко- одразу за карєром... Там де на мапі могили- помітно, що на їх місці копали, поставили хрест італійцям. Поруч викопав гільзу. Ще на пагорбі памятку спорудили. Є залишки окопів.

389 Гості, 0 Користувачів