Долинське нафтове родовище

Автор Bottlehunter_, 01.10.2010 15:19:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Най жиє Гуцулія!

Golem

Дякую за звіт, маєш + від мене. Сам виріс коло нафти в Дрогобичі, ну і ставив якось апаратуру на нафтову цистерну. Для інформації - сантиметр нафти в цистерці приблизно коштує від 500 до 1000 доларів. Так шо навіть попри відносно мізерні масштаби, бабло воно приносить непогане.

Для гостей форуму: ще троха нафтових родовищ можна побачити коло Делятина, заодно і на Cинячку заскочити.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

І від мене +.
А як там з екологічною ситуацією, яке забруднення грунтових вод зокрема?
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Хороший звіт від мене також зачот,а чому не заліз на бурову вишку  і не зробив кілька фото.Думаю фото вийшли би чудові.

Khimik

Цитата: Roy від 01.10.2010 17:16:51
І від мене +.
А як там з екологічною ситуацією, яке забруднення грунтових вод зокрема?

Та шось якось ніяк.
Чи то місцеві мають вже імунітет, чи то нафта на "своїх" не діє...
Одним словом - нігди не чув, аби комусь нафта пошкодила.
І рибу в озерах з нафтов також лапали...

Bottlehunter_

ЦитуватиА як там з екологічною ситуацією, яке забруднення грунтових вод зокрема?

Там є такий досить великий комплекс старих ставків, ще від баби Австрії лишився. Коли я був малий, вони стояли закинуті, буйно заросли очеретом і вербами і там водилися всілякі болотяні пташки, ондатри, водяні щурі,дикі качки, ціла екосистема. На воді часто можна було побачити тоненьку нафтову плівку, і то ніяк не впливало на живий світ. Ага, а ще там траплялися щуки, такі, як рука. Тобто такі великі,як рука, а не такі волохаті ;D.
Кілька років тому мєсний підприємець частину ставків викупив,верби вирубав, звірів-птахів перестріляв, щук вибив током, щоб не їли рибу і запустив коропів і всяких груболобиків. А самі ставки обгородив парканом і гуляти там вже не можна.
Ага, до чого я вів - нафта нам тіко помагає ;)
Най жиє Гуцулія!

299 Гості, 0 Користувачів