Весілля наших дорогих і шанованих YserL і Марічки

Автор Romashka, 03.10.2010 18:19:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Romashka

Гарна, тепла подія, яка приносить посмішку на обличчя, краплинку тепла в душу і неповторну мить в життя!!!


Хай над Вами буде небо ясним (як сьогодні! вдень)
І сяє сонечко завжди (Марічка)
Щоб життя у Вас було прекрасним
Без розчарування та біди

@)->--  @)->--  @)->--  @)->--  @)->--  @)->--  @)->--

Stinger

Вітаю молодят і щиро бажаю щастя, посмішок міцного здоров'я та довгих років подружнього життя!!!

:-)

Декольтем своїм мене манила.

astrolon

Вітаю! Кохання та злагоди впродовж всього подружнього життя!
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Golem

Ооооо, вітаю! А я, свинюка, забув про то нині :( Нічо. Красиву жінку маєш, люби, бережи і жеби ніколи не схарився :) Ну і маленьких юзерят побільше ;) За кілька років новий розідл прийдеться створювати для найменших "Не згиняючись" :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Приєднуюсь! Щастя, радості й достатку!

Caesar

Вітаю!))

щоб ви не втомлювались одне від одного!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

VeNick

Гарній нашій юній парі
Щастя ми бажаєм,
Аби діток маля гарних,
Були з урожаєм
Щоб велося у житті,
Мрії щоб збулися,
Поважали люди вас,
Гроші теж велися.
Щоби в злагоді жили
Наші молодята,
І кохання майте ви,
І добра багато.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

explorer


SANECKA

Маючи невеликий досвід в цій справі,в першу чергу бажаю порозуміння бо якщо його не буде то не уникнути сварок.Старайтесь один одному уступати в різних ситуаціях.А ще побільше кохання,щастя і здоровя.

Fenriz

Вітаю!
щоб у вас було всього і в достатку!

zelja


dali_bude


Rufus

Be friendly to bats!

YserL

Дуже щиро ДЯКУЮ за привітання. Думаю на цьому тижні зувстрінемося де десь в бомбіку і відсвяткуємо, детальніше коли напишу у планах :D
Інкогніто і Рой, як там ;)

SANECKA

Якщо хочеш зустрітись і відсвяткувати у бомбіку,пропоную бомбік біля Добробуту,скілько живу тут ще ніразу там не був.Чув ключі є тільки в Декстера отож хто його частенько бачить пропоную взяти в нього ті ключі.

Roy

Цитата: YserL від 04.10.2010 22:22:05
Дуже щиро ДЯКУЮ за привітання. Думаю на цьому тижні зувстрінемося де десь в бомбіку і відсвяткуємо, детальніше коли напишу у планах :D
Інкогніто і Рой, як там ;)
Всьо супер, дякую за гарне свято.
Не віриться, як я тоді після випивки та обжираловки втиснув в себе 1,5 літра газованої води залпом, і не пустив бороду. А народ стояв та дивився і чекав на ймовірну атракцію. Ну нічого, все обійшлося, без сюрпризів. Пішов далі розважатись. Файно було  ;D
Meine Ehre heißt Treue

zelja


RedShift

Darts matters!

YurM

Йой, і я вітаю Вас також молодята, всього Вам самого самого найкращого у подружньому житті!!!!! Любіться і не сваріться!!! ;)
П.С. вибачайте що так пізно привітав. але думаю я ще не останній..

156 Гості, 0 Користувачів