Корисне та приємно.

Автор goom, 05.10.2010 19:50:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

goom

Пропоную в неділю 10.10.10р поїхати на зоготівлю ягід шипшини, глоду , калини. З продовженням відвідин скельного монастиря в с Розгірче. Бонусом до поїздки безкоштовне розпиття мінеральної води типу Нафтуся, колишня торгова марка Розгірчанська. Поїздка на один день. Більше інформації про монастир тут http://www.pysana.com/rozgirche.htm.

zelja


Lesyk

Цитата: goom від 05.10.2010 19:50:37
поїхати на зоготівлю ягід шипшини, глоду , калини
тобто? собі збирати, тобі збирати, чи монастирю збирати?

Roy

я б поїхав з радістю. Але все залежить від суботи, ну і від пятниці також  ;D
2 goom: який маршрут добирання? Скільки транспортом і скільки пішкарусом?
Meine Ehre heißt Treue

goom

Ягоди збирає кожен собі, монастир не діючий.

inkognito

цікаво! але вже Рой пмсав все буде залежати від тяпниці та бухідних (себто суботи). А окрім калини, глоду та шипшини в означеному місці є які поклади правдивих грибів?
Resistance is futile

goom

Львівяни добираються  мукачівською до Стрия, якщо вона зупиняється на станціїї Стинава ( треба Вам уточнити ) то я підсідая до Вас. Від станції до монастиря приблизно 4-5 км, шипшина 3 км. Якщо мукачівська не зупиняється в Стинаві, то зустрічаємся в Стрию о 8 15, далі маршруткою (4гр.) і 3 км пішки. Шипшина багата на вітамін С(в 6 раз більше чим в лимоні) . Зібрати, висушити, зимою заварювати як чай для профілактики ГРЗ. Глід для тих в кого проблеми з тиском ( понижує тиск). Калина- корисна для травлення.

goom

Гриби є!!!! Але + до 10 км пішки.

Stinger


kivi

їду.

і по гриби непагано б зайти
P.S. для козака і сто верст не гак ;)

goom

Просив би всіх, хто має бажання остаточно їхати дати про себе знати до вечора суботи. Чекатиму всіх в неділю  о 8 13 на станції Стрий біля фонтанчика з водою.

zelja


Roy

з ьаким святквуванням дн мабуть теж - 1. При всьому бажаніі, але нажаль .
Meine Ehre heißt Treue

kivi

порадьте, будь ласка, як добратися на 8 до Стрия зі Львова, і я буду

goom

за браком мінімальної кількості учасників поїздку переносим до кращих часів.

skytalec


goom

А в нас ше все попереду, ми теж там  будем.

304 Гості, 0 Користувачів