Новий Розділ Сірка

Автор Caesar, 12.10.2010 00:11:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Збираємось з другом в цю неділю відвідати сірчаний завод в Новому Роздолі, є бажаючі скласти кумпанію?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Дякую, але я пас. Спробуйте запхатись туди із сторони Дністра, а не New Роздолу і буде вам дуже цікаво. По гуглі видно, де це можна зробити.
Resistance is futile

zelja

Мені здається що вас туди вже не пустять...
Хіба що  десь пролізете через дирку  ;)

Caesar

2 inkognito
дякую так і зробим

2 zelja
хз, побачим...)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drako


Віталік з Роздолу

Я теж... бо власне я звідти :)
Але напиши годину коли ви будете вже в Роздолі. Або на комбінаті.
Все таки я би радив іти з боку Роздолу, бо зі сторони Дністра більше охорони.
Нормальність це не нормально, якщо ти сам не нормальний.

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Romchick

Будьте обережні. Були в серпні Я, The Crow і його дівчина. Домовились за невеликий пакетик на КПП, що нас пропустять, але потім всеодно інші охоронці нас зловили і викликали міліцію. З розмови з охороною зрозуміли, що їх вже задрали "туристи" зі Львова. Мало того, нас забрали в міліцію, на нас написали заяви, що ми накрали дора на 18500 грн і винесли то все в кишенях.  Раджу зразу домовлятись з головним зміни охорони, але в цехи вам заходити не дозволять.

Roy

Або ж варіант пересовуватись акуратно і без шуму.
Meine Ehre heißt Treue

Romchick

Ми були серед тижня, то було багато робітників і машин на території. На вихідних значно тихіше. І нема п. Мостового - начальника охорони який сидить в корпусі, під яким є бомбік і який викликав міліцію, бо прості охоронці нас хотіли так відпустити.

:-)

Цитата: Roy від 13.10.2010 19:34:02
Або ж варіант пересовуватись тихо і без шуму.
Ололо, Roy, хіба це можливо?

Бггг.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: :-) від 13.10.2010 19:46:22
Цитата: Roy від 13.10.2010 19:34:02
Або ж варіант пересовуватись тихо і без шуму.
Ололо, Roy, хіба це можливо?

Бггг.
Мені і Зелі неможливо. Тому й не їдемо. Але то вже зовсім інша історія. ;D
Meine Ehre heißt Treue

Drako

Я власне місцевий, буваю там досить часто, зустрічі із охоронцями були вкрай рідко, а коли вже і попадалися, то все обмежувалося застереженням, що будівлі аварійні, будьте обережні, і т.д...

inkognito

ЦитуватиБудьте обережні. Були в серпні Я, The Crow і його дівчина. Домовились за невеликий пакетик на КПП, що нас пропустять, але потім всеодно інші охоронці нас зловили і викликали міліцію. З розмови з охороною зрозуміли, що їх вже задрали "туристи" зі Львова. Мало того, нас забрали в міліцію, на нас написали заяви, що ми накрали дора на 18500 грн і винесли то все в кишенях.  Раджу зразу домовлятись з головним зміни охорони, але в цехи вам заходити не дозволять.

ось тут і був ваш Epic Fail, же мені не зазвонили! Чи кому не зрозуміло, що на вас спробували навішати усе, що самі (чи за сприяння, чи просто по власній глупоті) не розкрили (не хтіли, не могли)?

ЦитуватиМи були серед тижня, то було багато робітників і машин на території. На вихідних значно тихіше. І нема п. Мостового - начальника охорони який сидить в корпусі, під яким є бомбік і який викликав міліцію, бо прості охоронці нас хотіли так відпустити.

  Хм, цікаво - запитаю про того ясновельможного пана у інших не менш ясновельможних громадян цього гарного міста. Може пан Мостовий даремно панікує та не видить як за парканом ріжуть все та вивозять? Ще б пак, 3 (ТРИ) пункти прийому металолому через дорогу товщиною в 6 метрів, недалеко циган-табір та купа представників ромів на території. Пан Мостовий певно сліпий? Чи хоче таким здатись? Гадаю, саме перед виборами ця людина як мінімум заслужила розгорнутого PR-у
Resistance is futile

Shystpik

Я піду з задоволенням!!!!
Я з Нового Роздолу тому часто буваю на сірці але з компанією буде цікавіше. І це все фігня про охорону я хоч ше маленький але ходжу і майже ніколи охорону не бачу хоч маже в всіх будинках буваю !!!!
Тому нічого не бійтеся все буде супер!!!

:-)

Цитата: Shystpik від 16.10.2010 00:58:16
І це все фігня про охорону я хоч ше маленький але ходжу і майже ніколи охорону не бачу хоч маже в всіх будинках буваю !!!!
Згадався малий, що шкаляв цигарки. ;D
Декольтем своїм мене манила.

inkognito

Цитувати
Тому нічого не бійтеся все буде супер!!!
Дякую красненько, не боїмося! Але якщо виникнуть у тебе локальні проблеми, ти не стидайся, давай знати - віддалено вирішимо. Всяко у житті буває, залізеш ось у неправильний будинок...
Resistance is futile

Shystpik

Дякую!!!!
Хоч дуже люблю екстрім і люблю лазити там де всі бояться ходити але надіюся таких моментів не буде !!!!
Ти якщо шось треба тож звертайся завжди буду радий допомогти!!!
:) :) :)

Drako


Caesar

Ми дома, дуже дякую за допомогу)

тему можна закривати.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

219 Гості, 0 Користувачів