14/10/2010 - День Створення УПА

Автор inkognito, 12.10.2010 18:24:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Йно зараз зловив себе на думці, же ми матолки та нензи погані раніше не згадали про свято! Тілько 2 дні сі залишили, то буде позавтра! Хто має які ідеї як достойно (не в мітингах та процесіях) поґратулювати нашим Героям окрім як покласти квіти до їх ніг могил?  Як то було рік тому, зверніть увагу на купи снігу та відсутність злого модератора. Не зміг, але Golem сраня придбав квітів враховуючи мене, за що йому шальоні подяки. Отож, клімат у нас таки потеплів конкретно...

   СЛАВА УКРАЇНІ !!!
 
    По тому чекаю пропозицій від вас шановні дописувачі, можна повторити як і було рік тому, у четвер, рано-сраня.
Resistance is futile

Golem

якесь би маловідоме місце вшанувати. хто які може запропонувати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Героям Слава!
Щоб відносно близько, то можна в Лисиничі на цвинтар, там є могила та меморіальна дошка УПА. Шось в голові крутяться ще місця навколо Львова, поки не можу згадати.
Ну і +1 
Meine Ehre heißt Treue

yar-79

Героям Слава! Хлопніть там за мого прадіда! Як встигну, то до вас приєднаюси!

Bottlehunter_

До речі, шукав нещодавно в інтернетах фото УПА з великим розрішенням. Склалося враження, що на один пост з нормальною інформацією про ОУН-УПА припадає три шовіністичні москальські про "замордованих дітей", "спалені села", німецькі катівні, де працювали, звичайно ж, тільки вояки УПА. А чого варті коментарі під такими "статтями"! Аж на душі гидко...
А Покрова завжди була Святом. І на 1 січня святкуємо не новий год а День народження Бандери. Слава Україні!
Най жиє Гуцулія!

Roy

Координати могили в Лисиничах 49°50'37.80"N  24°07'16.74"E.
Отже вибираємо куди, або в Лисиничі або памятник Бандері.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Ну здаєсі вже вибрали: Лисиничі на 8 завтра зранку куло площі Галицької. Я і Женя будемо, а також заслужений червоний експлореровоз :)

Також Люпко казау шо на ровЕрі через ціле імсто з прапором поїде також до нас в Лисиничі
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

+ злий мордератор
+ Рой
Resistance is futile

Romchick

Нажаль не зможу з вами ібо буду брати участь в урочистостях з партією біля Бандери.

inkognito

йой, а можна про ті урочистості детальніше? Якийсь Road-Map хоча б?
Resistance is futile

Caesar

незнаю що з партії , але козацтво завтра буде коло Порохової, ласкаво всіх прошу приєднуватись )
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Golem

Цей раз нас було аж шестеро, позитивна динаміка. :) А саме Я, Інкогніто, Рой, Женя, Люпко і ХуліГанка. Місце знайшли легко: як їхати вниз глинянським трактом минаємо поворот в Лисиничі і на горбку зліва бачимо цвинтар. Там великий монумент, унікальний хоча б тим, що споруджений в 1989р. Ще за Совєтів. Встановлений він як память великій кількості загиболих тут вояків УПА в період з 1939 по 1950 рр.

Чекаємо велосипедистів, місцеві йдуьт на зупинку здивовано на нас озираючись. А ось і вони, їдуть з червоно-чорним прапором ззаду привязаним до вудочки. То ж  є всі, беремо квіти і свічку ат й урочисто покладаємо їх. Любко розказує що внизу як вони їхали місцевий казав їм що наверху їх вже чекають хлопці. :) А маршрутчики та водії давали дорогу, зувидівши прапор.

Після покладання мило поговорили про те і про се, про повстанців. Думаємо на анступний ірк вшанувати місце загибелі одного з командиірв УПА під Яйком Ілемським.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

і наостанок як воно стало виглядати з квітами
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik


Dark Wind

Героям Слава!

вчора нема часу переглянути форум, був би з вами!

RedShift

Darts matters!

253 Гості, 0 Користувачів