Керамічний завод - 5 парк на неділю

Автор Bottlehunter_, 13.10.2010 12:24:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Прогноз погоди на неділю каже, що буде золота осінь. Пропоную пройтися від Керамічного  заводу на Левандівці через ліс до 5 парку. А якщо буде натхнення, то звідти попри рейки, що йдуть на Рясне, спробувати пошукати літєйку. Не знаю, що то за  звір, і що там роблять, напевно якийсь ливарний цех. Знайомий приблизно показав на карті, але я не впевнений. Якщо хтось знає, поділіться інформацією. Нижче карта і вигляд зблизька того, що я приймаю за ту таємничу "літєйку"

Хто в неділю буде мати час - приєднуйтеся, бо гуртом не тільки батька легше бити, а й веселіше. Орієнтовно думаю на 10-11 год зранку, щоб мороз від сонця встиг втекти.
Най жиє Гуцулія!

:-)

Кажуть там срібло ллють. :)
Візитки наразі не знайшов.
І кажуть непогано ллють, хз правда, не бачив.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Можна пройтися. Та "літєйка" цілком може бути на території автонавантажувача.
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

постараюсь до вас приєднатись
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Romchick


AHD

Цитата: Bottlehunter від 13.10.2010 12:24:31
Нижче карта і вигляд зблизька того, що я приймаю за ту таємничу "літєйку"

Червона цяточка розміщена на Конвеєрному, а там охорона постійна і хороша. Крім Віденської кави, Галицького курчати, і ще кількох підприємств які працюють повним ходом, і кількох закинутих цехів Конвеєрного там нима ніц цікавого.

P.S. кажу це з впевненістю, бо неодноразово там бував, і буватиму
Режим харчування порушувати не можна

Yuriy

Ніякої Літієйки вже не існує. Єдиною памяткою, що залишилась про неї, це труби. Ливарний завод розібрали у кінці 90-х якщо мені не зраджує память.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

AHD

О ці труби ще й досі стоять, мона їх оглянути, але перти до них пішки- дурість. Мона прокататися лісопедами. Тим більше в цьому районі багацько об'єктів.
Режим харчування порушувати не можна

inkognito

ось я власне їх із GoogleEarth та й завидів...чудове фото!
Resistance is futile

Yuriy

До тих труб, не так і далеко, пішочком від рясного хв. 15, а зі сторони білогорщі 20-25хв
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

:-)

Це не труби, це силоси. Батарея силосів.
Для зберігання сипких матеріалів.
Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter_

To Yuriy: гарні фото, +. Можеш на карті показати, де то є?

Цитуватиперти до них пішки- дурість. Мона прокататися лісопедами
ІМХО роверами недобре їхати - незручно буде по керамічному полазити і по 5 парку. А от гарно погуляти за доброї погоди - саме то!
І ще: хто що чув про керамічний завод? Виглядає, що там працює тільки пару цехів, решту стоїть закинуте...
Най жиє Гуцулія!

Yuriy

Дякую. Ввечері  намалюю, що де і як, правда з останнього разу що я там бував все змінилось і продовжує змінюватись. А в суботу напишу чи вийде мені з вами прогулятись, дуже б хотілось...
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

Отже:

1 Так звані "Труби".
2 Розвалений міст.
3 Розвалені доміки, що на фото з попереднього повідомлення.
4 Навчально-випробувальний полігон відбудовних поїздів Львівської залізниці http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,1683.msg13780.html#msg13780

Одним словом місцина дуже цікава, але на все потрібен час, це ті місця де у мене була можливість побувати. Я знаю, що там все ще більш зруйновано, ніж є на фото, деяких обєктів вже може не існувати, тому потрібно поспішати задокументувати хоча б те що залишилось.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

AHD

Цитата: Bottlehunter від 14.10.2010 10:21:33
І ще: хто що чув про керамічний завод? Виглядає, що там працює тільки пару цехів, решту стоїть закинуте...

Справді, працює лише частинка, а решта території охороняють сторожі. Проблема не в них, а в купі псів яких вони там підгодовують. Для псів частина керамічного стала "рідним домом".
Ну принаймні так було рік тому, а шо зара- нинаю.
Режим харчування порушувати не можна

Yuriy

А ми наберем корму і теж попідгудовуємо , потім псюки заснуть, ами полазимо  ;D
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

  Мав колись добрі відносини (ех...) із власне Генеральним Директором Керамзаводу, п. Бек М.В., нажаль він вже "не в строю", що й не дивно як на його вік. Керам заглох здається 2-2,5 років тому, вся справа у ціні на газ, котрий там нещадно палили. У останні часи навіть італійську(і?) лінію(ї?) купили, ба навіть запустили в експлуатацію. Але ніц не допомогло, запізно це все почали +продукція була дуже невисокої якості.
Resistance is futile

Bottlehunter_

Ну що ж, якщо вже знаєм, куди йти, давайте на 11 год в неділю збираємся на зупинці на перехресті вул. Сяйво і Широкої, недалеко від церкви? Туди їдуть всі маршрутки, котрі їдуть на Левандівку - 15, 40, 41, 52, 53, 56, 72, 75, тролейбуси 6 і 12.
Най жиє Гуцулія!

263 Гості, 0 Користувачів