Добротвірська ТЕС

Автор inkognito, 14.10.2010 22:07:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

 Ну то всі знають, основна тема тут, обговорення внизу
Resistance is futile

Golem

Дякую за класний звіт! Давно хотів її побачити :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

:-)

Генератори не гудять, принаймні аж туди не чути, то були трансформатори.

Шкода, що блок не добудували, там і сіркоочистка мала бути - така іржава колона на фото біля крана. Загалом були плани щодо багатьох інновацій там, але розпад Союзу і відповідно припинення фінансування всьо обломали.
Декольтем своїм мене манила.

Bohdan_Astro

Та ні, звук був, як від турбін, а не від трансформаторів... То було дуже зранку...

А блок дійсно виглядає фундаментально і вражаюче. Високий  корпус - то котел, а нижчий, де кран БК-1000 одиноко стоїть, то генераторна.
Відчуття від побаченого дуже вражаючі!

Ніхто не знає, що за мостові крани під дахом котла? Власне ними котел збирали, та не дозбирали :(



linuxoid

На охолоджуючому каналі файна рибалка, рекомендую)

Gefaus

яка ж висота труби??? хто знає можливо десь 200метрів чи більше?

YserL

Цитата: Gefaus від 08.04.2011 18:14:33
яка ж висота труби??? хто знає можливо десь 200метрів чи більше?

Думаю менше ніж 70 поверховий будинок  ;D ;D ;D ;D ;D

:-)

Цитата: Bohdan_Astro від 22.10.2010 23:10:50
Та ні, звук був, як від турбін, а не від трансформаторів... То було дуже зранку...

А блок дійсно виглядає фундаментально і вражаюче. Високий  корпус - то котел, а нижчий, де кран БК-1000 одиноко стоїть, то генераторна.
Відчуття від побаченого дуже вражаючі!
Я таки помилився, то гул від ТГ. Глюки бувають інколи. ГГ.
Декольтем своїм мене манила.

Gefaus

Спілкувався з людьми які займаються встановленням антен і т.п на вишках .Так ось висота її 180метрів.У Львові є таких 3 але менших за висотою 120-140метрів ;)

olk0

Насправді висота найвищої труби - 240м, друга - 120, решта - по 100м

Indigo

Наступного тижня мені можливо пощастить побувати з екскурсією на Добртвірській ТЕС.
Текстовий звіт зроблю. Якшо пощастить - будуть фотки. Але є одне "але". Якшо я все-таки матиму знимки, то швидше за все вони будуть з символікою інф. агнетства, в якому я зараз працюю (так як ми в рамках нашого проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" туди їдемо).
Тому в мене питання: чи не стане символіка інформагентства на фотках в фотозвіті на Експлорері якоюсь незручністю? недотримання правил форуму etc.?

Bottlehunter

Звичайно,що ні. Гарних тобі вражень.
Най жиє Гуцулія!

413 Гості, 0 Користувачів