Совєтські Вивіски

Автор Golem, 16.10.2010 23:09:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Оооо, любимий ЮТ. Практично не змінивсі ще з кінця 90-их, коли я спеціяльно їздив до нього купувати деталі. Бо в Дрогобичі не було :) Так, ідея хороша. Власна так і треба. Все рівно вони всі з часом зникнуть. То ж поки є - треба фоткати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

US5WEO

Фото вивісок з вул. Володимира Великого і поруч з ЛАЗ  :)

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Anhorda



Вивіска знаходиться на вул. 3-ій Топольний провулок.


Golem

Знайшов цікаву вивіску Кіно в Дрогобичі. дуже сподобаласі, от вирішив викласти. Якби її відреставрувати, непогано дивиласі б і тепер.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Радянські вивіски невпинно зникають. Дуже мені шкода різномовних написів на колишньому Будинку книги, що на Площі Міцкевича. Вони були одним із символів Львова...

Оця знята в районі "Сільмашу" на Городоцькій. Вул. Сулими, якщо не помиляюся.



"Дитяча книга", десь в центрі міста



Княгині Ольги, 65:



Театральні тумби в Тернополі:



Наступні дві теж з Тернополя:





Стрий, просп. В. Чорновола (вулиця, що веде від вокзалу в місто):



Радий був як слін, коли знайшов сьогодні в Івано-Франковому на непримітному будинку табличку "Будинок і садиба приналежить Заготживсировина Міністерства Заготівель". Думаю, ця табличка прикріплялася, коли ще Сталін був живий.



Є ще кілька табличок у Львові, фото яких дуже хочу додати до колекції, та все руки не доходять. Це, зокрема, дуже симпатична (і дуже брудна) сова на книжковому магазині навпроти церкви Єлизавети, автентичний вказівник "Виїзд автомобіля" у вигляді масивної стрілки на Зеленій та кілька інших. Сподіваюся, скоро додам їхні фото сюди.
Най жиє Гуцулія!

STALKER

Це теж з Тернополя.Тільки не памятаю з якої вулиці на жаль :(

STALKER

А це на вулиці Личаківській

STALKER

Десь на вул. Повітряній:

Генріх

Подивився а там ...

STALKER

Цитата: Генріх від 25.09.2012 20:44:27
Подивився а там ...
На якій вулиці таке є?

gribkoff777

Не Дорошенка часом?  ???
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Генріх

Це біля Липинського вул. Бориса Тена. я там дошку на  меблі брав, і в кутику побачив таку красоту ;D .вибачте за погане фото.

Synoptyk

Воно не зовсім вивіска. Викидав старий мотлох. Побачив старий контейнер від аудіокасети з совєтсько-забугорним шансоном обклеєний смужкою від радянської консерви "Кілька".  Реставрував.
P.S.
Слід відзначити в совку "Кілька в томатному соусі" продавалася у двох варіантах: вузенька за 33 коп. та більш висока за 47 коп. Смачна та доречна закуска. Що тут скажеш? Епоха. Там в минулому все здавалось смачнішим. Пробував теперішню...враження таке... ніби хтось лопатою з підлоги позбирав щось та вкинув до консерви.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Олесь

Костел в с.Годовиця
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Андрій74

Совєтів не має вже більше 20р.А символіка ще висить у нашому місті.
Най го качка копне...

Bottlehunter

Цитата: Андрій74 від 16.02.2015 11:53:17
Совєтів не має вже більше 20р.А символіка ще висить у нашому місті.

Де саме цей розміщений?
Най жиє Гуцулія!

Андрій74



Де саме цей розміщений?
[/quote]
Вулиця Хуторівка,інститут автобусобудування.
Най го качка копне...

ІНТРОВЕРТ 997

Тре позривати оту гидоту  >:( і здати на метало брухт
Тут могла бути ваша реклама...

Андрій74

Хай висить,вона тепер ніякої ідеології не несе,хіба що згадка про минуле.
Най го качка копне...

259 Гості, 0 Користувачів