Керамічний завод

Автор Bottlehunter_, 19.10.2010 10:35:00

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter_

Недільна вилазка  на керамічний завод, що на вул. Сяйво, 12. Виробництво з недавнього часу зупинилося, відповідно в цехах і на території можна побачити ще багато цікавого, що наш нарід не встиг порізати і здати на металолом.
Були Roy, Venick, :-), AHD, Sanecka і я. Зранечка зібралися, під дрібним дощем перелізли через низький цегляний паркан, побродили по території, залізли в цех, де колись робили плитку.













Піч в цеху облицювальної плитки. Кожна трубка - окремий газовий пальник. Всередині печі йшов конвеєр, по якому їхала сира плитка і випікалася. Можна тільки уявити, скільки така пічка споживала газу за зміну.









Осіння Левандівка (ножик і гвинтівка ;))





Фрагмент транспортного коридору. В одній клітинці проглядається людський силует у формі Смайла.



Капітан працює, поки всі відпочивають. Тепер ми знаємо, що вода тече.



Потім ми потрапили до 5-го парку, там зустріли Батлхантерів і трофейний кітель студента МВС, котрий вони тріумфально відбили у нерівній сутичці. Кітель нам дозволили приміряти, але тільки комусь одному. Таким щасливчиком виявився Sanecka







"І отаково, отим самим кулаком ї**шу йому вписок, він падає, ми з подругов зняли кітєль і втекли" :)



Колеса від поїздів на території. Я завжди думав, що то для краси, типу музею під відкритим небом. Виявилося, що для навчання молодих спеціалістів, щоб показати їм що до чого і куди коні запрягати.







На літєйку того дня так і не потрапили. Та й по 5 парку якісно не полазили. Буде тема для наступних походів.

Обговорення тут

Тут альбом на пікасі


Най жиє Гуцулія!

SANECKA

Від себе можу додати,що вилазка дійсно була суперова. Як завжди вразили розміри заводу, і засмутило те що такі потужності в такому пригніченому стані. На самій території збереглося трохи різноманітної техніки.В тому числі і локомотиви,але напевно вони вже ніколи не запрацюють.Доводиться тільки уявляти як колись вагонами звідси вивозили керамічну плитку.










Вагова всередині повністю заповнена водою.



Ну звичайно головною нашою місією було знайти бомбосховище і тут я запримітив дуже цікавий вказівник,отже ми були на правильному шляху.



Трохи далі замітили дві вентшахти,проте вони були затоплені і не було скоб.







Смайл пробує запустити обладнання.



Рой запрошує всіх до колективного прибирання ;D



СЛОНИК!!



Після того як Смайл оглянув балоновоз вирішили його випробувати правда не по призначенню.





Всередині цеху було знайдено тіпа сартір,зразу можна було і ознайомитись з продукцією заводу.





Також нами був знайдений куток здоровя ;D



Пічка по розмірам дійсно вразила.В деяких комірках навіть збереглася плитка.



Пройшовши по всій території цеху запримітив що останій календар який тут був 2003 року.



Декілька фото кімнат з цеху в яких царить повний безлад.











Я з Роєм запримітив одну цікаву річ. Ми були на заводі з самого сраня і ще й в неділю тож навкруги не було чути гаиору машин і людей.Якщо помовчати і прислухатись зразу згадуєш гру Сталкер і станцію Янів. Навкруги чути гуркіт поїздів і диспетчера який промовляє через гучномовець а також гавкіт собак.От так стоїш і думаєш що ти в Чорнобилі і зараз прийдеться втікати від мутантів. Дуже класне відчуття думаю ті хто грав в цю гру мене зрозуміє.
І на останок ще декілька фото.









P.S. Також я знайшов невеличкий хабар ;D Буде згадка про чудову вилазку.


ІНТРОВЕРТ 997

Як там ситуація з охороною... та й взагалі ...
Тут могла бути ваша реклама...

Soulstorm

Кпп є, люди сидять, але їм байдуже, в крайньому випадку можеш сказати, що альпіністів шукаєш, там є клуб на території.

ІНТРОВЕРТ 997

Дуже дякую
П.С. Завтра зайду туди ...
Тут могла бути ваша реклама...

Electri4king

хіба там щось є цікаве зараз? ходив, шукав - не найшов
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

ІНТРОВЕРТ 997

Цікавить вент шахта , дестрой тай розім"ятися треба
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 07.03.2015 23:30:15
Цікавить вент шахта , дестрой тай розім"ятися треба

Сховище там добряче підтоплене.
Meine Ehre heißt Treue

_Tarik_

Адмінка (чи шо це таке) станом на 2021 рік:















Також зазирнув в наклон, води десь по шию, аптечки і пуги спливли наверх. Якщо хтось має бажання поплавати там, то плюсуйте, для історії бомбік я б пофоткав
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

79 Гості, 0 Користувачів