Автор Тема: Південно-Західний Колектор (Щитовий)  (Прочитано 107503 рази)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 861
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Нині витєгнув. Навіть незважаючи на невеликий дощик - шнурок був такий же. як і до закидання. Значить ніякого підвищення рівня не було. Та й логічно, яка то має бути станція і які резервуари, шоб так різко заповнити 2,5м трубу. Це може зробити тільки природа в сильний дощ. Думаю так було раніше, коли йшла тонка труба, Дарк Вінд розказував шо памятає ше коли вона була на поверхні. Так шо можна тудов ходити.
Розшарити F VK G+
курча

:-)

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 159
  • Жертва алкоголю, білка-істеричка
    • Перегляд профілю
Сьогодні йшов на Сихів від Аеропорту городами, є дренажка, ймовірно на П-З колектор іде, або та, яку беруть під нову ЗПС - там такий водовід шикарний вибетонували десь 4*3м, мммм. ;D А гофротрубу, яка наразі там є мають демонтувати - говорив із робітниками з Данєцка. 8)

Є хароший вхід, в ~1.8м трубу. Правда на 1/3 замулено. Далі є вертикальні входи, але ну їх, максимально 2 верхніх скоби. Наразі дійшов до ймовірного кінця - там прийомник, на 3/5 закритий перегородкою знизу, таке враження, щоб не замулювалося - бо нагло з городів має вода текти, чим і займається. З отвору чути водостік, від труби, що підходить з півночі. Далі на схід глухо, нічого не знайшов. :( Є теоретично місця де ще можуть бути труби, але завдяки городАм високих чи не високих вузьких труб не видно.
Розшарити F VK G+
Декольтем своїм мене манила.

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 236
    • Перегляд профілю
    • explorer
Знайшов ПЗК на шматку плану біля вулиці Роксоляни (Левандівка). Як-раз той відрізок де нема ВШ. Діаметр вказано 3м.
План збережено тут. Знайдено в ЛМР тут

Оскільки подальший маршрут ПЗК від останньої ВШ в районі ст.Клепарів в сторону Полтви досі невідомий, то пошукати ще можна таким чином (купа цікавої в т.ч. історичної інформації про різні райони).
+ upd: ще продовження бібліотечки ЛМР
Розшарити F VK G+

Skip

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
чисто випадково натрапив на таку частину Південно-Західного Колектора
але не я зрозумів по карті - Golem там побував чи ні. тут більш детально
Розшарити F VK G+

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 236
    • Перегляд профілю
    • explorer
Skip, класна знахідка :) колись розглядав ту КНС. А Голем був знааачно нижче за течією.
Додаю тут атачментом копію файлу з депозиту щоб не загубилась.
Розшарити F VK G+

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
   Вчорай, коли йшлисьо на ЛьвівХімСільмаш недалеко коло джелізнодорожного переїзду на Білогорщі нас здибав знайомий запах. І о диво, розгрібши півтораметрову суху траву здибали зрізану вентиляційну шахту колектору. Судячи із ромірів = така сама як на Ряшівській та у 5-му парку. Тілько зрізану.
    Все було дбайливо прикрите старими покришками, завалено старим деревом. Діаметр стандартний глибина 5-7 метрів, вода тече десь в сторону Рясне-2. Google капітанить, що координати цього місця  49°51'48.09"N х 23°56'35.23"E , мій Garmin каже що то є N049o51.805 x E023o56.589 (або в человіческих координатах, довгота 49.863417, широта    23.94315)
   При нагоді завітайте, будете в Google Earth - 100 метрів на захід висить фото Смайла, що романтично називається "Там Левандівка"  :)
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 861
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
Чи крім запаху був чутний шум? Тобто цікавить  чи це продовження основного коелктора, чи якийсь локальний гавнозлив. Якшо шум великої кількості води - значить продовження. Не виключено шо ми не там шукали. Біля Залізниці Колектор може йти не в Сторону Брюховицького лісу як ми думали, а повертати на Захід, себто наліво щоб захопити Рясне 2. Чи були ще шахти? Переважно вони йдуть з кроком кількасот метрів. В будь-якому випадку дякую за дуже цікаву знахідку.
Розшарити F VK G+
курча

inkognito

• Супер Модератор
  • Досвідчений Дослідник
  • Рейтинг 494
  • <--Невсеремось!-->
    • Перегляд профілю
    • /dev/null
  А як же ж, шум звісно був як підняли усе гувно чим воно було накрите. Він однозначно меньший ніж ПД-ЗХ, проте шумить гарно, як і пахне. І скоби виглядали цілими, так що спуститись мона  ;)  Глибина відповідає ПД-ЗХ, так що малоймовірно, що це шось локальне. Скоріш за все менша притока.
Розшарити F VK G+
Resistance is futile

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
Ще одна ВШ detected
Розшарити F VK G+

zelja

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 291
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

dvankevich

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 3
    • Перегляд профілю
Розшарити F VK G+

Ioan85

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Настає капець ще одному затишному місцю де можна було погуляти подалі від міського тошнилова. По маршруту вентшахт розпочали будівництво дороги яка сполучить Наукову з Ряшівською.

Розшарити F VK G+

Ioan85

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Приблизний маршрут дороги. Синім кольором відзначив здертий шар грунту

Розшарити F VK G+

ostin_ex_leopolis

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
Маю запитання.
Хто що знає про "левандівську смердючку"? Сфотографовано вхід її у колектор під вул. Широкою. Наскільки я розумію, її можна вважати "притокою" Південно-Західного колектора, оскільки прямує у ту сторону. Відстань +/- 30 метрів.
Розшарити F VK G+

Skip

• Свої
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Колектор на Кульпарківській на території буд. майданчику. На карті це ще стоянка.
Розшарити F VK G+

VeNick

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 74
  • ДТГО "Львівська залізниця"
    • Перегляд профілю
    • Вконтакте
У зв`язку із складностями рельєфу міста, із західної і південно-західної частини Чорноморського басейну каналізування стічні води по південно-західному колектору глибокого залягання самопливом поступають у головний колектор Балтійського басейну -р. Полтву, з південної і південно-східної частини Чорноморського басейну каналізування, стічні води перекачуються помповими станціями у верхів`яколекторів другого порядку Балтійського басейну. ось лінк на скачування джерела інформації  розмір документа 116 КБ
Розшарити F VK G+
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

still

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 50
    • Перегляд профілю
В брошурці "Проблеми розвитку підземних комунікацій м. Львова", 1969 р. написано про заплановане будівництво колектору від південних районів до очисних споруд довжиною 14 км.
Розшарити F VK G+

Ioan85

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Ось така невеличка фотосесія експансії міського тошнилова на зелених куточках нашого міста

Розшарити F VK G+

Lesyk

• Свої
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 235
    • Перегляд профілю
Продовження теми про конферецію про Полтву.

Трошки ображений і розгублений тим, що не поговорив з модним інженером, ще й усі знайомі кудись повтікали - я пішов на афтерпаті попити халявної кави. Поки я йшов по коридору - до мене зі спини заговорив той другий дядеко інженер, який також виступав на конференції. Він сказав щоб я був обачний коли хожу колекторами і слідкував за пррогнозами погоди. Так і зав"язалася розмова, він питав про те яке ми використовуємо спорядження і т.д. і щось я трошки повернув розмову в бік Південно-Західного Колектора. Я сказав щось типу "от про П-З. К. майже нічого невідомо, не то  шо про Полтву". На що я отримав відповідь що мене шокувала "Почему неизвесно? Я же его и проектировал..." . І після цього ми пішли взяти собі кави - і наш діалог переріс у інтерв"ю.
Виявилося що дядечка звати Михайло Васильович, і він працював з проектуванням даної системи.
Він мені приблизно накидав у мому блокноті карту П-З. К.
"оцифрований" варіант:

На фото видні стрілочки з цифрами - це глибина залягання колектора. Я ТАКОЖ МАВ КРУГЛІ ОЧІ КОЛИ ПОЧУВ ПРО 40 МЕТРОВУ ГЛИБИНУ  :o  :o  :o. Виявлящо він іде прямо від Кульпарківської, біля Фанерного комбінату повертає - і йде по Холодній, потім по Тунельній, пересікає "петлю" залізниці - і на Чорновола сполучається з Полтвою. Швидкість течії - 1.5-2 м/с. Впродрвж колектора є спеціальні "колодці" у яких вода падає донизу -і іде далі. В колодцях є "сходи" - щоб паддіня води було з менших висот - щоб колектор не руйнувався. Вентиляцій там де 40 м. глибини наскільки я зрозумів - немає. Є загроза загазованості повітря (газодетектор, распіратори потрібні 100%), сильна течія. Якщо там будуть робити ремонтні роботи - це виконуватиме гірничо-рятувальна служба у кисневих масках.
А ще цікавий факт - коли копали якраз поряд з Фанерною фабрикою - натрапили на янтарні поклади. Пан Михайло казав що що в нього досі є екземпляри того янтаря який він звідти собі "привласнив". І ще казав що всі кому не лінь було привласнювали собі екземплярчики  :)

До речі - "П-З. К. спеціально будувався таким великим щоб по ньому могла колонна танків з танкоремонтного свалити..." - дурнуватий міф.

Він мені залишив власний номер - треба буде назбирати питань і домовитися про зустріч  :)
От так, покинутий всіма я, ще й з диким бажанням випити халявної кави за 15 хвилин дізнався море інформації, третини якої ми не знали за 3 роки існування даної теми  8)

Аве Мені, вічноголодному та покинутому!
Розшарити F VK G+

YserL

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 496
    • Перегляд профілю
Значить той люк за будинками інтрсіті справді відноситься до ПЗК, а малий шум можна пояснити глибиною залягання. Сполучення з полтвою значить відбувається знизу, і витовкується в основне русло знизу, а не з бічного приливу, тому його тайпмейкер не знайшов.

жирний + від мене
Розшарити F VK G+