Львівський Автобусний Завод (ЛАЗ)

Автор Romchick, 03.03.2009 21:39:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.


Німецький-бетонний-турист

Yesterday, the area is interesting.
The infrastructure is very impressive!
Я використовую автоматичне програму переведення.

Svyatodiy

Якось знайшов на території ЛАЗу баночку з плівкою. Дякую Рою за те, що відсканив.





























Крутіть колесико!

Alexyst

 Ці фото зроблені у травні 2002 року. Концерт ансамблю Прикво для працівників заводу. Одне з цих фото є в мене роздруковане. Я на трьох фото у салатовій блузці :) . От тільки не пам'ятаю, хто це фотографував. Скоріше за все, Ви їх знайшли в монастирі.

Svyatodiy

Дуже дякую за відповідь! Так, знайшов їх у костелі. Можливо у вас збереглися ще якісь старі фотографії з заводу?
Крутіть колесико!

Alexyst

 Фото є багато, але в основному я на фоні чогось. Взагалі-то, вся моя родина -заводська, і завод знаємо майже до сантиметра. Так, що якщо у Вас будуть сумніви, що це за приміщення або обладнання, - звертайтесь, - допоможу. Звертайте увагу на сині таблички з написами на дверях ( кожна цифра має значення, я складала так званий Класифікатор підрозділів, за яким можна орієнтуватись до якої дільниці, цеху, відділу відноситься дане робоче місце).

Svyatodiy

Круто! Куди я б міг вам написати? Можливо маєте якийсь месенджер? Постараюсь сильно не набридати з запитаннями, хоч їх є досить багато  ::)
Крутіть колесико!

_Tarik_

вирішив завітати з Vergaz на ЛАЗ. Ідея була б непоганою, якби не одне але. Охорони валом, собак міліон, машин на території, як на заводі під час виробництва. Нашою ціллю було бомбосховище, до котрого ми, нажаль, не дойшли...  :'(
Інсталились через вікно на Стрийській, далі телепортувались на дах. З нього на "місток" і далі по даху цеху з автобусами перебиралися до "спуску" вниз.

видно новобудову на Хуторівці.



чудовий стан цеху...



ехх, ностальгія...  :'( :'( :'(


видно кран, та частину  цеху. Стан даху жахливий, прямо під ногами ламається...


далі ми спустились трішки нижче до спуску (видно на фото)





далі, ми через кущі бігли до адмінкорпусу (той, що напроти головногу цеху, під якм бомбік). Шановний Влад не хотів лізти через ВШ, тому запропонував лізти через сам корпус. Виходу не було. Чарівним та магічним способом ми опинились всередині цеху. Гуляли, веселились, та зовсім забули про охорону. Заходжу в один з кабінетів, а внизу на вулиці... Охорнців 2.  ?В сусідній кімнаті ходить охоронець нас шукає. Ми довго не думаючи залізли під стіл та сиділи там пів години ;D ;D. В бомбік так і не потрапили, але було круто. Страшно було евакуйовуватись, але евакуація пройшла успішно  ;D. Скоро навідаюсь все-таки у бомбік та головний цех, та покажу, як усе змінилосьь за 2 роки.


П.С. НЕ ЛАЗЬТЕ ТУДИ, ТАМ БАГАТО ЗЛИХ ОХОРОНЦІВ ТА НІЧОГО ЦІКАВОГО !!!
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

забув  ;) ;D

весь пройдений маршут (за 1 годину, разом з хованками)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

Golem

Дякую! Цікава історія. :) І залаз епічний.

А як вони вас спалили? Шуміли в адмінці?
Дігери всіх країн єднайтеся!

maxiWELL

Який треш (і про вилазку, і про об'єкт)!

Цитата: _Tarik_ від 29.03.2020 05:13:04

ехх, ностальгія...  :'( :'( :'(
Чого ті ЛАЗи не сфотав?
Срака байрака!

_Tarik_

Цитата: Golem від 29.03.2020 10:23:15
Дякую! Цікава історія. :) І залаз епічний.

А як вони вас спалили? Шуміли в адмінці?
шуміли, бо забули про охорону )))
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

Цитата: maxiWELL від 29.03.2020 12:08:21
Який треш (і про вилазку, і про об'єкт)!

Цитата: _Tarik_ від 29.03.2020 05:13:04

ехх, ностальгія...  :'( :'( :'(
Чого ті ЛАЗи не сфотав?
спасибі, не сфоткав, бо часу не дуже було. Та і не в планах було по цехах гуляти  :)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

сходив на ЛАЗ на недобудований цех

також мене здувавало ось це будівництво

також додам, що рівень води у бомбосховищі під тим самим цехом, різко впав і тепер води максимум по щиколотку.
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

lvivsky_digger

Цитата: _Tarik_ від 06.04.2020 05:18:24
також мене здувавало ось це будівництво

Так і знав шо дерева там не спроста позрізали((

P.S. не знаєш шо там будуть робити?
urban explorer

_Tarik_

не знаю, але і відновили залізничну платформу...
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

так, як і обіцяв- викладаю фото з бомбіка ;)























залазили ми чз вш, що на дорозі до КПП. Так само і вилазили. Ми ледь не спалились. Видно стан бомбіка,як він змінився за деякий час. Всі протигази серії "ГП-5" на землі, аптечок немає... Від цього навіть якось сумно стає на душі. Ми втратили ще один цікавий колись об'єкт...

п.с. підтвердження слів, про протигази.

Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

_Tarik_

і до відома тих, хто хоче сходити в головний цех- охорона всередині сидить тепер постійно ! Сьогодні бачив охоронця 2 всередині !
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

maxiWELL

До заводу дістався Сергій Трейсер.  ;D


Срака байрака!

_Tarik_

виконую обіцянки, проник в гол. цех



























Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

239 Гості, 1 Користувач