Львівський Автобусний Завод (ЛАЗ)

Автор Romchick, 03.03.2009 21:39:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Forest

Цитата: Golem від 18.01.2010 17:22:52

Моя особиста думка відома всім - виробництво в Україні неможливе. Є Китай, що випускає якісніше та краще.
За совка могли, а тепер ні? Мені здається, що м'які ЛАЗи з комфорними бамбетлями 70-х були якісніші за якісь там сюнь-хіао чи це якісь дирчики з пластмаси, що їздять не більше 20-30 тис км і не підлягають ремонту. Але то не до теми, за що наперед сорі.

STALKER

Побували ми з одним моїм другом на якомусь обєкті.Невідомо що це за обєкт(чи це завод чи може це має відношення до ЛАЗу  чи що воно таке). Нам вдалося трохи побродити по одному приміщенню цього обєкту( в середині купа якигось невідомих речей ,куски металу ,якісь ємності. Десь так по середині приміщення  розташована велика яма над якою прокладені бетонні  конструкції).Можливо ми би і більше пройшли по території(тобто зайшли в інші приміщення) ,  але нам трохи завадив холод і сніг.Добратись туди можна з вулиці Персенківка пройшовши біля магазину "Штурм" потім пройтися ще пару метрів і звернути направо.Потім  треба трохи пройтися(після повороту направо) через якесь певно болото(дуже схоже на болото через очерет і комиші) і добратися до паркану через який ми власне і перемахнули.Бачили ми ще вхід  і з іншої сторони але ми його не досліджували.Сподіваюся ще там побувати і дослідити інші приміщення. 
Скидую фотки з google earth(не знаю чи точно показую-просто не можу зорієнтуватися) і звичайно фотки з об'єкту.                                                                       


STALKER


STALKER

І ще одна.Обговорюємо тему тут

Extreme

Якщо я правильно зорієнтувався, то цей обєкт належить ЛАЗу, колись намагались там організувати пейнтбол (проблема виникла з охороною).

still

Раніше тут був старий іподром, збудований ще австрійцями. Покриття було з дорогого коркового дерева. Залишки іподрому ще продивляються на території заводу.

still

Маю фото з цього іподрому (60-ті роки), на задньому плані видно опори електропідстанції та водонапірну вежу.

Helena_linda

тоді в мене іще одне запитання: коли саме чергує цей Тарас, адже навряд чи кожен день? (я певно туди скоро поїду і мені не хотілось би обломатись знову)

Golem

Не знаю чи ше чергує, вже рік минув. Не думаю шо буде проблема домовитися з іншими охоронцями, якшо ніц не змінилося. Сам ЛАЗ робочий і випускає автобуси повним ходом, а то шо збоку - по суті руїни. Думаю якби сильно захотіти - можна було б і на сам автобусний попроситися, але то багато тяганини.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Kanwas

Отже в неділю 17.04.2011 , я з GTaras , вирішли залізти на закинуту частину ЛАЗу.
Дійшли до магазину " Штурм " , побродили вздовж загарожі , жодної дірки чи підкопу , всі дірки заварені , навіть собака не пролізе, але все таки найшли секцію загорожі , біля якої було дерево , забравшись на дерево потім на загорожу проникаєм на териорію. Швиденько пресуваємось до ближнього чеху , і залазим в першу ліпшу кімнату , з неї досліджуємо чи нема охорони . НІкого не виявиши досліджуємо цех , повсюду свіжі сліди собак :

цех великий і просторний , з різною красивою рослинністю всередині :



нічого цікавого не знайшовши вилазим і йдем далі , підходим до великого , на вигляд закинутого цеху

пройшли вздовж його стін , з одного боку опечатані ворота :

з іншого сходи на дах і дорого до інших цехів

Вирішили залізти на дах , щоб краще дослідити територію.
Віолізши на дах , спостерігаєм красивий краєвид )))
Полазивши по даху , роби висновок: цех розділений на 2 частини - перша законсервована ( всередині стоять станки , і видно що працюючі ) , - друга закинута , чи то недобудована.
Пофоткавши краєвид з даху , злазим вниз.
Пройшовши до краю цеху бачимо вхід в 1 частину цеху :

Глянувши через шпару бачим коридор , і ще гул робочого трансформатора )
Вирішили пройти дальше до 2 ( закинутої )  частини цеху , всередині куча сміття , різних мехаізмів .  




Походивши , пофотографувавши ,вирішуємо  вертатись , бо наступні цехи і територія навколо них виглядає обжитою ( стоять машини , побілені бордюри )
Вертались тим же шляхом що й залазили )))


Карта цехів і входу :


Жодної людини чи охорони не застали , можливо що лізли в вечір неділі )

Решта фотографій в альбомі
Якщо хтось надумає лізти , пишіть - проведу )

Вибачте за незручності , це мій перший звіт  ;)

White Love

Добрий день.
А ми сьогодні з Drkaid вирішили потопати на ЛАЗ..)
Коли проходили повз прохідну, побачили там дядіньку..напевне охорона, тому треба було поводитись акуратно. Залізли через дзюрочку з вулиці , лише в закинутий цех ..Тихенько пробрались ближче до середини і вирішили трішки полазити там.  Сподобались старий автомат з водою і звичайно плакатик з Висоцьким..налюбуватись не могла..)
маєм декілька знимків)

Drkaid

Так, цікаво сходили, а охорона там серьозна Аутпости молоді, тому там треба бути обережним :)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

Driver

Ну на рахунок охорони думаю вони б вас серйозно і не рухали, з їхньої сторони це виглядало що молода пара заради більшої романтики залізла в автобус посидіти на мяких сидіннях. Та й задній міст ви ж не відкручували  ;D  Молодці шо не побоялись!
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Drkaid

Цитата: Driver від 14.08.2013 23:03:19
Ну на рахунок охорони думаю вони б вас серйозно і не рухали, з їхньої сторони це виглядало що молода пара заради більшої романтики залізла в автобус посидіти на мяких сидіннях. Та й задній міст ви ж не відкручували  ;D  Молодці шо не побоялись!
На це ми й розраховували ;) Але Аутпост це люди погані всеодно би придралися, пам"ятаю як вони мене на цитаделі взяли ледь-ледь відвязався :)
Хабар забрали, герма снята спасибо за запал ребята.

STALKER


Roy

Тааа...сховище там велике! Розташоване по периметру будинку, по всій площі схоже. З сховища вели герми в ліве крило будинку і в праве.

А з основного коридору ще запасний вхід/вихід під дорогою. Чудасія!  ;D



По обстановці видно, що в кількох приміщеннях були кімнатки майстрів, слюсарів, електриків, тощо. Про що свідчить відповідний реманент та організація робочого місця.



В шухлядах переважно таке:


На одному з столів був ось такий ностальгічний канцелярський набір:


На мою скромну думку найбільш цікавою була ось ця кімнатка:


На стелажах були інструкції до коробок передач, технічні описи автобусів, словом всього, що виготовляв колись в минулому славний завод ЛАЗ




В санвузлі знайшлися попереджувальні таблички:




Відгорнули ту плівку з великого макету. Що сказати, краса!






Підземні переходи:


Взагалі, сховище це зразково-показове. Плакати, інструкції, таблиці, зв'язок, макети.
Але плісінь все їсть.









Лесик пробує губами з слухавки згрібати плісінь та грибок додзвонитись до голови профкому.
Над головою, чудові рекламні плакати з ЛАЗами


Ось хто він!   :)




Складної форми стовп


Герми там класні. Змащені, працюють ідеально. Та й багато їх там.




Бу..Сто літ мене не рухали :(


Хтось складав ось такий натюрморт


Правильна література


Затоплений перехід з прозорою водою


А саме головне, так це портативна коптилка!  ;D


На надпис на ній не зважайте.   ;)


Ось так подихали плісінню. Велика подяка Soulstorm'у та всім учасникам вилазки (+)
Meine Ehre heißt Treue

Electri4king

побродили були трошки по ЛАЗі  ;D ;) (фото не мої)

































Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Skip


Андрій74


Переглядаючи фотки,пригадалась інформація про цей агрегат. ЛАЗ придбав цей  BYSTRONIC в Швейцарії в 98р. за страшенно великі гроші ,як на той час (2.5 мільона доларів). Апарат унікальний тим що ріже ,точніше вирізає  деталі за допомогою плазми.В компютер заносять данні деталі,і в перед.Колись мені вирізали з бляхи коника і машинку,без єдиної заусениці. Товщина різки була від 0,5мм,і до 20мм.Цікаво де він тепер,чи не розібрали на металолом,він би тепер згодився танковому заводу...
Най го качка копне...

Electri4king

Цитата: Андрій74 від 10.02.2015 12:40:12
[img width=800 height=533]http://cs614618.vk.me/v614618257/15d52/_AcaNrhOy
Переглядаючи фотки,пригадалась інформація про цей агрегат. ЛАЗ придбав цей  BYSTRONIC в Швейцарії в 98р. за страшенно великі гроші ,як на той час (2.5 мільона доларів). Апарат унікальний тим що ріже ,точніше вирізає  деталі за допомогою плазми.В компютер заносять данні деталі,і в перед.Колись мені вирізали з бляхи коника і машинку,без єдиної заусениці. Товщина різки була від 0,5мм,і до 20мм.Цікаво де він тепер,чи не розібрали на металолом,він би тепер згодився танковому заводу...

ні, він ще там на місці стоїть) як і все решта
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

287 Гості, 0 Користувачів