Кристинопіль та околиці

Автор RedShift, 21.10.2010 18:40:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RedShift

Я переселився в Червоноград. Скучно тут без Експлорера.
Тому я вирішив вчора зробити локальну таку штуку зі зібрання історичних документів подій та фотографій Піівнічної Львівщини. Може щось з того і вийде!!!
http://geohistory.in.ua
Проте Експлорер та його мешканці назавжди залишається для мене авторитетним джерелом.
Навіки Ваш, RedShift!
Darts matters!

Golem

Амінь :) Насправді ніхто не заважає писати і туда і сюда :) Зрештою Червоноград то не так і далеко, година на автомобілі або дві на маршрутці. Тож нас не забувай.

У вас в Червонограді взагалі досить активні Люди, суджу по дописам на форумі. Тож успіхів і спільних вилазок. МОжна було б і щось спільне замутити, наприклад легально спуститися в якусь шахту, про що давно мрія, і не я тільки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Нічьо, експлорер поряд.  ;) Не так вже й далеко. А твому ресурсу бажаємо продуктивного всебічного розвитку!
Ну і дійсно, організувати спільну вилазку в якусь із шахт було б дуже куул, як для нас так і для вас. :). Так шо по можливості, пробивай інфу на рахунок відвідин шахти. І якщо треба допомога в цьому, допоможемо, звертайся!
Meine Ehre heißt Treue

RedShift

Доведеться визнати що мої сподівання не виправдались і я не знайшов достатньої підримки у себе в регіоні. Хоча все ж таки я зумів підняти ряд цікавих тем і тому скоро перенесу їх на Експлорер. Так що готуйте місце!  ;)
Darts matters!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Вітаю, камради!  ;)

Отже скоро вже 2 роки як стартував Krystynopol.info

Пишу саме з приводу того, що у нас стартанула інтерактивна карта туристичних об'єктів.
Північна Львівщина надзвичайно мало представлена на туристичних інтернет платформах. Тому сайт саме і покликаний сприяти підвищенню туристичного іміджу регіону.

Закликаю Вас долучитись до нас:

САЙТ: https://krystynopol.info/

Сторінка у FaceBook
Група у FaceBook
Instagram
#krystynopolinfo




Darts matters!

RedShift

Відзнято от такий відос, зацініть:



Як пілотний екземпляр думаю ок! ;)



Darts matters!

Bottlehunter

Цитата: RedShift від 18.08.2020 20:08:09
Відзнято от такий відос, зацініть:

Як пілотний екземпляр думаю ок! ;)

Вийшло круто! Треба було над ЦОФ запустити) Є плани де політати в першу чергу?
Най жиє Гуцулія!

RedShift

Цитата: Bottlehunter від 19.08.2020 20:57:10
Цитата: RedShift від 18.08.2020 20:08:09
Відзнято от такий відос, зацініть:

Як пілотний екземпляр думаю ок! ;)

Вийшло круто! Треба було над ЦОФ запустити) Є плани де політати в першу чергу?

Зараз будемо знімати промо для міста загалом. А потім продовжимо тему індастріалу.
Darts matters!

Bottlehunter

Моя невеличка стаття на krystynopol.info про музей-скансен на території колишньої шахти Майрау в Чехії - https://krystynopol.info/muzej-vugilnoyi-shahty-majrau/. Написано за мотивами цього звіту.

Дякую RedShift за співпрацю!

Най жиє Гуцулія!

298 Гості, 0 Користувачів