Вилазка в Жовкву 23.10

Автор Roy, 22.10.2010 01:29:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Хочу проїхатися в Жовкву в цю суботу (23.10). Виїхати зі Львова десь о 8 ранку та вернутися в районі обіду. Маю бажання там полазити, пофоткати, відвідати там цікаві місцини (яких там немало). Ну і взагалі гарне красиве містечко, з давньою історією. Відстань від Львова - зз км.
Тут троха інфи - http://ukraine.kingdom.kiev.ua/region/13/zhovkva.php
Найцікавіші місця планується відвідати. Характер вилазки - мабуть, матрасно-пізнавальний, хоча хто-зна, як воно вийде, може вкину бахіли, ломик й МД в рюкзак  ;D.
З добиранням проблем немає, маршрутки ходять часто, навіть я б сказав занадто часто. Ще можна й на склади за Куликовим заглянути, як вийде з часом та бажанням.
Мають бажання наразі їхати, Зеля, Стінгер та Інкогніто.
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

купіть мені лимонаду!! :)

Roy

Цитата: Fenriz від 22.10.2010 01:30:57
купіть мені лимонаду!! :)
А чому саме лимонад?))  Він там якийсь особливий?  :)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Я б дизельком покатався.
Непогано там загалом.
Декольтем своїм мене манила.

Fenriz

Цитата: Roy від 22.10.2010 01:34:56
Цитата: Fenriz від 22.10.2010 01:30:57
купіть мені лимонаду!! :)
А чому саме лимонад?))  Він там якийсь особливий?  :)
там технологія виробництва ще з совдепії залишилась. смак дитинства))

Bottlehunter_

Спробуйте залізти в підвал замку, там зі сторони парку колись лаз був
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 22.10.2010 08:56:30
Спробуйте залізти в підвал замку, там зі сторони парку колись лаз був
Кажуть засипали. Але всеодно, пошукаємо. Замку требе найбільше уваги приділити.
На рахунок дизелька, можна, проте то довго буде. Муршруткою швидше.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk


RedShift

Пару років назад я з товаришем вирішили "пройтися" Куликів-Крехів.
Зразу за Куликовом, за залізничною станцією є два пагорби, - ну ми вирішили там "вкусити" Куликівської ковбаски та "сухаря". Взяли курс на гори. По дорозі - ферма для коней. В Славка був доволі потужний фотєГ. Коли ми приблизилися до ферми до нас повибігали три мужика і пес з ними. Не питаючись нас ні про що почали хапати відра, напувати коней носити взад-вперед сіно коням вимагаючи щоб ми їх відзняли на фото.
Виявляється вони подумали, що ми селекціонери з Львівського іпподрому і приїхали до них в пошуках скакуна. Бу-го-га!  ;D ;D ;D Тундра!
Скажу Вам було весело! В мене навіть фотки збереглися... Треба буде їм віднести.

Також крім центра навідайтесь у церкву Святої Трійці, що при в'їзді у місто зі сторони Львова 1720 року випуску.
Darts matters!

inkognito

   Усім желающім, наголошую -здибанка завтра на АС-2 на кінцевій маршрутки №34 коло кійоска з газетами о 08-00. Злий модератор буде присутнім.
Resistance is futile

US5WEO

Пишу з маршрутки, яка везе нас у Жовкву. Саме проїхали Куликів. Проїзд обійшовся 5 грн з душі, білети не купували, а заплатили шоферу. Нас семеро: US5WEO, Inkognito, Tinian, Stinger, Roy, Zelja, Lesyk. Ті хто не прийшов нехай заздрять!

:-)

Цитата: US5WEO від 23.10.2010 08:58:40
Пишу з маршрутки, яка везе нас у Жовкву. Саме проїхали Куликів. Проїзд обійшовся 5 грн з душі, білети не купували, а заплатили шоферу. Нас семеро: US5WEO, Inkognito, Tinian, Stinger, Roy, Zelja, Lesyk. Ті хто не прийшов нехай заздрять!
Їду до Києва із двома сіськастими блонді, щиро вам заздрю. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Отож, з'їздили гарно. Були недовго, проте встигли побачити багато цікавого. Зібрали інформацію для майбутніх вилазок та досліджень.
На днях намалюю звіт з вилазки. :)

до Фенріза: за лимонад взнавали майже всюди, проте не було, казали десь за пару днів тільки з'явиться.

Цитата: :-) від 23.10.2010 09:55:45
Цитата: US5WEO від 23.10.2010 08:58:40
Пишу з маршрутки, яка везе нас у Жовкву. Саме проїхали Куликів. Проїзд обійшовся 5 грн з душі, білети не купували, а заплатили шоферу. Нас семеро: US5WEO, Inkognito, Tinian, Stinger, Roy, Zelja, Lesyk. Ті хто не прийшов нехай заздрять!
Їду до Києва із двома сіськастими блонді, щиро вам заздрю. ;D
Ну - ну., тоді розкажеш чим закінчилось  :)
Meine Ehre heißt Treue

US5WEO

Цитата: Bottlehunter від 22.10.2010 08:56:30
Спробуйте залізти в підвал замку, там зі сторони парку колись лаз був
Були ми в тому замку, лаз зі сторони парку й справді є, але заходили ми зі сторони площі, вхід на тереторію замку обійшовся нам по 1 грн з душі :) (дешевше ніж у Львові в туалет сходити) за це ми отримали ліцензію на дослідження всього подвіря і будівель, які до нього прилеглі. В одному з подвірїв замку виявилась купа сміття- валялись поламані телевізори, плати від невідомої техніки, старі приймачі і навіть радянський компютер з якого особисто Я видер дюжину конденсаторів типу КМ які містять платину і паладій. Потім з металошукачем дослідили підземелля замку, а також були на дахах окремих будівель. Потім у звіті від Roy-a  все можна буде побачити власними очима ;)

126 Гості, 0 Користувачів