Банер eXplorer'a

Автор inkognito, 28.10.2010 21:25:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Сидів я ось за  ноутом і раптово прийшла до голови думка: а чи не варто змінити нам банер eXplorer'a? Розумію, що більшість old-school-дописувачів мабуть і не помічають його за звичкою, рівно же як той час та ресурси, котрі eXplorer витратив на цей банер (а то тільки маленька частка того, що він зробив для усіх нас).  Єдна установка - кольор-схему ніхто міняти не буде, тому банер має вписуватись у неї за кульорами та дизайном.

  Якщо хто має конструктивні пропозиції = прошу ту писати, а ще краще викладати готові банери - гадаю адміністрація до цього тілько позитивно віднесеться. Дякую за увагу, сподіваюсь на купу якісних дописів.
Resistance is futile

zelja

Читаєш мої думки  :o
Якраз про це думав пару тижнів назад  ;)

Golem

Особисто я не маю ніц проти. Головне шоб він був кращий за попередній, бо інакше міняти нема сенсу :) Перед тим як хтось братиметься за Банер нехай перечитає тему про логотип, щоб відкинути очевидно неприйнятні варіанти. Думаю найкращим банером буде гарно написане гасло та адреса форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Варто, щоб банером зайнявся хтось з професіоналів, наприклад з дизайнерів. Думаю всі знайють, кого я маю на увазі :-)

Yuriy

Ось як варіант
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

still

Цитата: Yuriy від 20.11.2010 23:28:56
Ось як варіант
іксів забагато

inkognito

Гарно, але троха меншьшим зробити, лишні Х забрати. Але то не концептуально, мну подобається - питання за громадою
Resistance is futile

Lesyk

мені чомусь старий баннер більше подобається..але це лише моє імхо.

zelja

2 Yuriy
в твому банері помилка.
eXxplorer -  ;D

Yuriy

Уже виправив, і трішки зміниф
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

inkognito

а ось тепер забагацько вільного місця...
Resistance is futile

AHD

Цитата: Yuriy від 21.11.2010 00:46:12
Уже виправив, і трішки зміниф

Попередній більше подобався
Режим харчування порушувати не можна

Golem

Зроблений красиво. Дуже дякую шо за це взявсі. Але мені не подобається. Нагадує компютерну іграшку :) Пропозиції:

- Замінити фон на шось більш нейтрально- урбаністичне, якась фотка або просто фон. Наприклад фото з якогось Даху, чи високої труби, тупо кусок стіни Лощини, чи вода Полтви. Подібне було на старому лого, кусок моху на Горганських цекотах. Головне шоб воно було в тему. Тут треба пробувати, дивитися як воно виглядає на банері.
- Поміняти написи місцями. Слово Експлорер читається першим, а потім гасло зправа
- Шрифт напису подобається, лишити
- Забрати штриховку по бокам, але ідея мати шось з боків хороша, акцентує увагу на самому банері
- Зробити шось зі словом Львів. Або по середині його, або всі слова на одному рівні

Наразі це все, далі мо по ходу ше зявлятимуться, казатиму. Ще раз дякую за роботу! Шо скажуть інші адміністратори?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Skip

Я б ще трохи яскравості самому напису додав

Yuriy

Ok! Будемо пробувати, постараюсь врахувати усі побажання...
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

Маючи буквально хвилинку часу накинуф такий варыант:
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Fenriz


inkognito

  дуже навіть супер. Йно шось придумати із  "Explore Lviv and Around" - кольори, стиль, шрифт, положення, написати під кутом у напрямку тунелю тощо. Не дуже видно цього напису на фоні стіни. Але + ІМХО заслужив!
Resistance is futile

YserL

Я за , +
Дати на надпис тіль і він буде видний.
Помилка і слові LVIV i AROUND

Golem

Мені теж сподобалося! Класна ідея, розтягнути стіну тунелю! Згідний з Олегом, гасло невиразне, ну але ти то і сам напевно знаєш, просто немав часу доробити.

Тож чекаю дорробленої версії, яку гарно вилижемо і поставимо в шапку. Маю питання: що за тунель? Бажано якийсь Львівський чи ракетну шахту розвернуто горизонтально. Хто які знає підходящі фотки - кажіть. В Зелі точно багато було з Лощини.
Дігери всіх країн єднайтеся!

123 Гості, 0 Користувачів