Банер eXplorer'a

Автор inkognito, 28.10.2010 21:25:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Yuriy

Цитата: Golem від 25.11.2010 23:04:07
Мені теж сподобалося! Класна ідея, розтягнути стіну тунелю! Згідний з Олегом, гасло невиразне, ну але ти то і сам напевно знаєш, просто немав часу доробити.

Тож чекаю дорробленої версії, яку гарно вилижемо і поставимо в шапку. Маю питання: що за тунель? Бажано якийсь Львівський чи ракетну шахту розвернуто горизонтально. Хто які знає підходящі фотки - кажіть. В Зелі точно багато було з Лощини.

За тунель треба дякувати zeljі, це він мені прислав декілька варіантіф, тому велике за це спасибі!!!
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

RIDER

Порада: на останньому банері логотип експлорера потрібно зробити у перспективі. Це я Вам як професійний дизайнер говорю.

Yuriy

Цитата: RIDER від 27.11.2010 10:54:12
Порада: на останньому банері логотип експлорера потрібно зробити у перспективі. Це я Вам як професійний дизайнер говорю.
Дякую, спробую скористатись порадою при нагоді...
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Yuriy

Чекаю Ваших коментарів, що до наступного варіанту:
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

YserL

Я за  logo_net1.jpg

Yuriy

logo_1pers.jpg виставляв, щоб можна було подумати про перспективні варіанти банера
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Fenriz

за другий варіянт

Roy

Кидаю свої 5 копійок :)
Що ж, для початку розглядаю ідею, графічно-композиційні рішення залишаю на потім.
Існуючий варіант банеру є наразі найкращим по ідейному змісту. Пропоновані варіанти несуть вузьконаправлене ідейне значення. В тому плані, explorer є багатогранний, і не має асоціюватися тільки з андерграундом.
Насправді, теперішній банер охоплює ці ідейні значення, здалось б, світле небо, металічне кріплення і зелене світло нам у всі боки :) Саме воно. І ліхтар...
Просто, ідейно, гармонійно. Наразі він виграє.
Чекаємо ще варіантів ;)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Погоджуюся з Роєм. Ідейно він класний, але вже троха приївся і якийсь занадто сірий :) Тож треба шукати заміну.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

ну небо не світле , а біле))) і якось світлофор як на мене шоніочінь , краще якийсь модний дороговказ і з купою напрямків по центру

RedShift

Тут відразу ж спадає на думку російське прислів"я: "лучшее - враг хорошего".
Це прислів"я в нашому українському варіанті звучить як "шило на мило".
Старий варіант менецілком задовільняє. Справа ж не у ньому. А в контенті ресурсу і дослідженнях-вилазках. Пуста трата часу. Ідеально ніколи не буде! 


Я до дизайну не маю ніякого відношення, але дуже вже запало мені фото Роя в ангарі і от на роботі в MS PAINT наваяв. Словом "A-HA & Depeche Mode SUCKS"  ;D

Можна було б якось розвинути тему цього малюнку. Я просто даю ідею.
Darts matters!

Bottlehunter_

То моя фотка взагалі-то. І те, що задумував, не зовсім вийшло - твій роверик впхався в кадр ;)

Але можна зробити подібну. якісніше і в іншому місці.
Най жиє Гуцулія!

RedShift

Цитата: Bottlehunter від 04.04.2011 16:07:38
То моя фотка взагалі-то. І те, що задумував, не зовсім вийшло - твій роверик впхався в кадр ;)

Але можна зробити подібну. якісніше і в іншому місці.
Згоден.. велік не в тему там, але можна якось фото підчистити. Там буде нескладно.
Darts matters!

RoMeL

Трішки "освіжим" головну
пишем свої відгуки про банер... ::)
Fruere vita, dum vivis

zelja

RoMeL  ;) нарешті.Фотка як на мене зачотна підходить якраз для банера,дякуючи Yuriy"ю за монтаж,і мені за представлені матеріали  ::) ;)

Roy

Банерок цікавий, але як вже раніше наголошував, по ідеї він дуже вузьконаправлений, під нашу багатогранність експлору не підходить.
До душі мені рідніший попередній. Згодом робитиму новий банер, так щоб по стилістиці підходив і для майбутнього нашого сайту. Так що, зміни ще будуть.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

А мені якось зовсім не подобається цей баннер.
Імхо виглядає зовсім не цікаво. Починаючи з "вузькопрофільності" (як Пан Рой сказав), закінчцючи тим, що надпис "eXplorer.lviv.ua" виглядає якось зовсім "неприродньо".
Хоцю попередній баннер  :'( :'( :'(

YserL

Я за. Треба перенести меню користувача під банер і замінити на іконки


Golem

Категорично не згоден з банером і методом його обговорення. Просив би Ромеля його забрати. І на майбутнє не тестувати банер шляхом його розміщення на сайті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ioan85

Якось до старого банера звик. Новий мені здається бліденьким. Чуть підкоректував його


419 Гості, 0 Користувачів