Банер eXplorer'a

Автор inkognito, 28.10.2010 21:25:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

новий банер непоганий, мені подобається. хоча  й справді можна  трошки додати яскравості.

repero4ok

Банер кул.
Але старий кращий..)) :)
мене нема.миші з'їли

Caesar

добре що поставив) тепер точно видно що старий краще) мені більше подобається старий варіант
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter_

Старий банер міняти не треба. Однозначно.

Пес. Поправте мій профіль нарешті!!!
Най жиє Гуцулія!

:-)

Зайшов оце яскраво освітлений сонцем і не зрозумів що із монітором. Дайош старий!!!!1111111
Декольтем своїм мене манила.

Skip

старий варіант кращий

gribkoff777

Новий -- рівний ;D, старий -- для водіїв маршруток по вул. Варшавській ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Drusja

А мені новий більше подобається, хто б там що не говорив
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Lesyk

а можна зробити два баннери - як 2 окремі теми сайту, таким чином шоб кожен користувач в налаштуваннях міг вибрати те оформлення, яке йому до вподоби?  ::)

Golem

Враховуючи думку більшості - вернув банер назад. Насправді ніц му не бракує і поки не буде дійсно на порядок кращого - міняти шило на мило нема сенсу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ioan85

Цитата: RedShift від 04.04.2011 13:59:39



Можна було б якось розвинути тему цього малюнку. Я просто даю ідею.



Як варіант...


Electri4king

Не було що робити..

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

Цитата: Golem від 12.05.2011 10:46:00
Враховуючи думку більшості - вернув банер назад. Насправді ніц му не бракує і поки не буде дійсно на порядок кращого - міняти шило на мило нема сенсу.
Пітримую Golema ,нічого не треба міняти,старий банер вже як провіренаТМ,всюди впізнається.
Най го качка копне...

Electri4king

та я й не претендував на зміни, чого ти)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

127 Гості, 0 Користувачів