Фото місцевості(Львів, Горри) з Літака

Автор Golem, 31.10.2010 19:45:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

ГуглМап суттєво полегшив здобуття інформації про довкілля. Та, на жаль, далеко не всі цікаві місця пофоткані з хорошою роздільною здатністю, кольори не ті та й не завжди можна розібрати що і як на плоских знимках згори. Натомість фото зроблені з Літака мало того що дають менш-більш рельєфне зображення, ще й мають хороший ефект присутності. Сам пам'ятаю як мені помогли фото Параски коли йшов тудою в Майдан. До речі, хто ходить горами, зокрема Бескидами, напевно звертав увагу, як щопівгодини над тими ж самими місцями літають літаки і думав: цікаво, вони мене бачать чи ні. Скажу так: людини звідти не побачиш, максимум дим від полум'я. І літають вони всі справді по тому ж коридору: Львів - Щирець - Меденичі - попри Дрогобич на Параску. Далі пересікає Росохацькі Полонини, полонину Руну і по Закарпаттю в Європу.

Вирішив я викласти свої аеро фото, сподіваюся комусь стануть в нагоді. Також закликаю всіх решта ІТ-шників, що часто літають не жлобитися і викладати свої світлини. Я викладав в основному 1500 на 1000, 75% компресії. Тоді якраз в 250кБ влазилося. Більшої якості не дуже треба, там ітак ніц більше не розбереш.

ПС: Назва фотки відноситься до місцевості яка на ній. Якшо я десь помилився, виправте, будь-ласка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Остання фотка Руни і для порівняння Альпи та Альянс Арена в Мюнхені. З літака наші Карпати нічим не гірші! :) Ну і остання фотка зроблена ще 2 роки тому, має розмітку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Ну маладєц, канєшно  :P

Фіг тебе знає, як ти то пізнаєш згори - може, коли бачиш з вікна спочатку - то потім легше роздуплитися на фотках, але я, наприклад, нічогісінько не розумію, шо там і до чого  :'(

Golem

Ну тут простіше: ти ж летиш неперервно і воно всьо виникає поступово. Відповідно згадуєш шо і як на карті. + я все це сходив нозями, так память працює набагато краще. Думаю ти б Яйко Ілемське впізнау одразу ж. ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lubko

Цитата: Golem від 31.10.2010 22:03:42
Думаю ти б Яйко Ілемське впізнау одразу ж. ;)
Ромко вже й на ґавєрлі був, так шо Ти дуже з него не тиіво.. ;)

пс. я офігів як файно плішку видно  :o :D
Gott mit uns..

Khimik

Цитата: Golem від 31.10.2010 22:03:42
Думаю ти б Яйко Ілемське впізнау одразу ж. ;)

Ну от нінада етава  ;D

Я.Ілемське, до речі, з Я.Перегінського на живо не пізнав, не то шо згори  ::)

Golem

Цього разу були хмари, так шо є лише фотки Наукова - Сихів. Але думаю і то приємно мати, особливо хто там живе і спостерігає ті ілтаки багато разів на день.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Виклав ці ж знимки на Пікасу. Там всі вони попорядку, + додав знимку ТИсовця.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

10 хв польоту літака і посадки його на Львівський Аеродром. Вид з салону з лівого ілюмінатора.


Якість хороша, все файно видно. То ж Насолоджуємся!

UPD: Під час посадки видно як літак пролітає над кільцевою в районі Білогорщі, перетинає пустище, залізницю, далі над 400м трасою драг рейсингу, МРЕВ ДАІ, вилітає на Скнилівський Міст і там здійснює посадку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Gulya

і шо то буде Коштувати  тако політати наприклад над карпатими?
Because It's There

Golem

Якшо пасажирським літаком в Мюнхен то в райоін сотні доларів. Якшо під замовлення - як домовишся. Пальне дороге все таки.

ще кілька фоток. Мало, бо як піднялися хмари все заступили . Повнорозмірні версії тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Жирівка


Підстанція на дачах коло Солонки


Солонка


Солонка Центр


Рудки


Щирець


Деревач


Розвязка Стрийська - Обїзна


Сокільники


Кульпарківська Розвязка


Сідаємо


Повнорозмірні версії тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Фото надав Комендант

Давидів


Сихів


Повнорозмірні фотки тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Polaris

Класно, а як ви ідентифікуєте, що зображено на фотографії?

Golem

Цитата: Polaris від 15.11.2013 16:04:16
Класно, а як ви ідентифікуєте, що зображено на фотографії?

Тут два випадки: коли взлітаєш поступово трекаєш своє положення, ну і по памяті визначаєш над чим летиш. У випадку гір тут ще простіше - вони всі унікальні, легко ідентифікуються візуально якщо бачив їх перед тим вживу.

Коли летиш до Львова складніше, бо потрібно знайти точку привязки і визначити коли ж ти перетнув кордон України. Але і це можливо якщо бував в тих краях. Зазвичай траси, великі річки, міста. ну а далі все просто :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Троха свіжачку

Баскетбольна Арена


Набережний квартал


Пустомити, озерний край


Черляни


Городок
Дігери всіх країн єднайтеся!

232 Гості, 0 Користувачів