Люди! Хто маєвідповідний досвід, помагайте!!! Ну дуже вже хочеться в Полтву.

Автор Chuhaystur, 07.03.2009 16:04:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

Допоможіть в організації походу в Полтву (чи ше якийсь колектор, підземну річку, бункер, печеру і тд)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.


Chuhaystur

Е!!!!!!! Я вже Лощину облазив уздовж і впоперек і по Цитаделі трохи полазив і в парку Франка був, і в "реакторі", шо за податковою. Я вже якби прогесувати хочу, цікаво б шось новеньке попробувати!))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

zelja

Ну та я не знав чи ти новачок чи ти вже лазив кудись. ???
Новеньке ! так я тоже не проти!!! Якщо щось знайдеш викладай! :D

Golem

Легко, але не зараз. Десь в сухішу погоду. Маю намір полізти в кусок під Чорноволом. Але до цього мусиш:
- Перечитати Звіт
- Перечитати Техніку безпеки
- Мати спорядження

Потім збирай тут пару людисьок (от Зеля вже є, думаю ше знайдеться. Якшо будеш лізти - мене також пару новачків питалися. Так шо компанія буде полюбе.) і лізьте в нульовку - кусок Полтви навпроти Ніко-Заходу. Описано в звіті. Подивитеся шо то таке і чи вам воно треба. Якшо сподобається - поліземо наступний раз разом.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Цитата: Chuhaystur від 08.03.2009 23:37:07
Я вже якби прогесувати хочу, цікаво б шось новеньке попробувати!))

Молодець! Ше би звіти якісь повикладав. Чи хоча б фото. А прогресувати завжди є куди.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Звіт, то можна, але тре запитати свого друга як то зробити, бо зізнаюсь ніколи на сайтах нічого не публікував, не вмію. . . А щодо того чи потрібне воно мені, то я вже давно вирішив, що потрібне. А і ше тут проблемка із спорядженням. Чув, що бахіли на джерельній продають, то правда (хімзу мені зараз не доцільно купуватиЮ та я і не знаю де((
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Golem

І хімзу і бахіли продають на Джерельній. Головне комунікувати з тими дідами і вони тобі всьо привезуть, навіть якшо не матимуть. Хімза орієнтовно по 120/200 стара - нова. Бахіли - 30 грн.

Щодо звітів. Нічого тут особливо вміти не треба. Просто пишеш де був, шо бачив, на шо треба звернути увагу, де заходив - виходив. Які є небезпеки. Також завжди добре коли додаш троха своїх вражень. Ну і фото, звісно. :) Можеш викладати прямо в нас на форумі, тиснеш кнопку "Додатково" і завантажуєш файли.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Слухай, я тут так подумав, тре зустрітись,  в живу. . . Не знаю, ну десь в неділю, скажімо піти собі в пузату хату, переговорити. Ти б зміг??
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Golem

Напевно шо так. Над Пузатою хатою віддаю перевагу в Домса на пиво :) В асі дам телефон.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Zaval

Привіт!  Можна якось до вас долучитися? Дуже цікавить підземний Львів. Лощину вже давно облазив, Цитадель тоже. спорядження є частково, - треба нормальний ліхтарик.

P. S. Golem ми вже зимою переписувалися на цю тему тільки через мило.

Golem

Вчора говорив з Чугайстром і одним його знаоймим. Вони планують скоро лізти на Липинського. Тримай з ними звязок, полізете разом.
Дігери всіх країн єднайтеся!


zelja


Golem

Цитата: zelja від 18.03.2009 15:39:30
А шо там на Липинського?

Читай звіт. лінк на який в  "Відповідь #4 : 09.03.2009 12:00:58 »"
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


Zaval

Цитата: Golem від 18.03.2009 14:41:53
Вчора говорив з Чугайстром і одним його знаоймим. Вони планують скоро лізти на Липинського. Тримай з ними звязок, полізете разом.

Це мені адресовано?

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!


231 Гості, 0 Користувачів